PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SZARAP'ın Hikayelerine Yorumlarınız - 1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

SZARAP
27.05.2011, 20:10
.

Deniz’immm hoş geldin canım…
Yaa sonunda ikisini yüz yüze getirdim de gerisinde ne olur bilmiyorum
Çiftlerimiz hoştu değil mi? :blush
Ama ilerleyen bölümlerde Oflaz ve Mine balayının tadını çıkartırken
Zavallı Iraz yaban ellerde ter döküyor olacak… :whis
Tabi bunun acısını da Yahya’dan fitil fitil getirtecektir eminim :dvl
Beğeni ve yorumun için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

Özlem’immm hoş geldin canım…
Genelde öyle olmaz mı? Yani kimsenin hayatı mükemmel değildir
Her şey yolunda dersin ama bir sorun bir kusur vardır :soorry
Mine’nin hayatındaki sorunda annesi, bazı kadınların annelik hisleri yoktur :kz3
İçlerinde evlat sevgisi barındırmazlar benim tanıdığım biri var böyle
Güzide Hanım biraz onu andırıyor tabi daha kötüsü… :kz2
Ekber kötüyse, niye Oflaz onu tuttu… :hm bununda basit bir açıklaması var
Tıpkı Tamer olayında olduğu gibi… Oflaz sebepsiz bir şey yapmaz ki
Mine’yi tanımak… işte kilit nokta da bu güzelim… onu tanıması gerek…

ZeZe

SZARAP
.

aymelek’immm hoş geldin canım…
Denizli macerası gerçekten maceralı olacak diyebilirim :hyste
Doğum mu? yok güzelim daha oraya çok var ben önce bir düğünü atlatayım o bana yeter :kz6
Sonra Doğumu ve Oflaz’ın telaşını düşünürüm

ZeZe

SZARAP
.

Rümeysa’mmm hoş geldin canım…
Yeni yeni yüzler görmek gerçekten çok güzel… fikrini beyan etmende öyle :kz1
Canım haftada bir bölüm eklediğim için yakında yetişirsin
Sonra toplu okuyan herkes gibi bekleme süresi sanada uzun gelecektir eminim :soorry

ZeZe

SZARAP
.

nirvana’mmm hoş geldin canım…
Ekber olayının gizemi de, sürprizi de bu hikaye içinde olmayacak güzelim
Öbür hikayeye de merak edecek bir şeyler kalsın değil mi?
Denizli gezisi düğünden sonra bakalım nasıl bulacaksınız oraları :frr

ZeZe

SZARAP
.

demisel’mmm hoş geldin canım…
Bölümü birazdan ekleyeceğim bakalım o ikisi neler konuşacak güzelim :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

maelry’immm hoş geldin canım…
ZeZe kısmı olmuşta… o Sayın… birazcık ürkütmü yani hayırdır güzelim :blush
Hikayemi tekrardan baştan itibaren mi okudun… :bk2
Vallahi bitince bende çıkışını alıp yazılı olarak okuyacağım :yz8
Çünkü neyi nerede yazdım bilmiyorum birde Ayvaz’ın hikayesiyle paralel gideceği için
Ciddi olarak okuyup, tarihleri not etmem gerek tatilde yapacağım inşallah :blush

ZeZe

SZARAP
barbaros21’mmm
pixie’mmm
Gamze’mmm
baharela’mmm

Ve hepiniz heyecan ile Ayvaz’ın Mine’ye tavır almasını bekliyorsunuz ama bir şeyi unutuyorsunuz :whis
Oflaz’da Mine’yi ilk bulduğunda öfkeliydi… onca zamanın hesabını sormaktı niyeti
Hele hamileliğini gizlemiş olması onu daha da üzmemiş miydi?
Peki sonra ne oldu… Hafize anne ile karşılaştı… :kas
Tıpkı ön yargıyla gelen Ayvaz’ın tanıştığı gibi… :grn
Üstelik Ayvaz onu konuşturup, ağzından bilgi almak istiyordu…
Yani anlayacağınız o kadar sert bir Ayvaz beklemeyin bu akşam eklenecek bölümde
Hafize anne yaptı yapacağını gene…
Ben onu niye ayrı yere yollamayıp, özellikle Mine’nin dibinde tuttum…
O benim özel yumuşatıcım… hiç bırakır mıyım bir yere… :blush

ZeZe

mka
27.05.2011, 21:24
çokk güzel olmuş.erkekler işte bütün kadınlarla oynarsan biride gelir senle oynar.

bu bölümde enteresan olmuş.bu kurtuluş ne pislik ya.hem kızı nerdeyse öldürüyodu hem de tehdit ediyo.ben yeni üye oldum 11. bölümü okudum az önce tek kelimeyle harika.

mayıs_21
27.05.2011, 21:34
1. Kısmı okudum hemencik soluğu burada aldım
bölüme bayıldım iyi ki Hafize anne gelmiş o gelmeseydi Avyazın Mineye karşı ön yargıları devam edecekti Ayvaz bebek ismine son noktayı koydu ve Naz oldu Oflazın nazlı perensesine yakışan bir isim Mine Ayvazın onu kabullenmeceğinden korktu ama korkuları yok oldu artık
Oflaz Mineyi kandırdı ben Minenin yerinde olsam düğünden sonra Oflaza yaptığını ödetirdim
2. kısmı merakla bekliyorum

morcizgi
27.05.2011, 21:38
harikaaa!!!!
:ol6:ol6:ol6
ellerine yüreğine sağlık müthişttii
diğer iki kısmı da çok merak ediyorum :rs

33
27.05.2011, 22:07
Öncelikle sınavlarında başarı diliyorum
umarım hepsini kolaylıkla atlatırsın :gl :gl
sonra sınav zamanı 3 bölüm birden gönderdiğin için çok teşekkür ediyorum :ty
ve ilk kısım yorumuna geçeyim
doğrusu o bakışları gördüğümde bende en az mine kadar korkmuştum
hah dedim şimdi ayvaz bir şeyler diyecek ve kıyamet kopacak
ama tabii ben hafize anne faktörünü hesaba katmamışım onun yanında mineye laf söylemek sarıhanların ne haddine :grn
amcamız sayesinde bebişimizin bir adı da oldu
tabii birde sonlara doğru epey çekişmeli hale gelen enketimiz var :grn
ekber meselesi de meraktan çatlatmaya devam ediyor her zamanki gibi :hyste
bu arada ıraz plan yapamıyorum mu dedi :bk2
kıyamet alameti dedikleri bu olsa gerek ıraz ve plan yapamamak :hyste :hyste
bu durumda korkarım plan yapmak yahyaya kaldı ama onunkiler de pek uzun ömürlü olmuyor
yahya oflazdan yeterince tehdit almamış gibi birde ayvaz çıktı
ama hafize anne hepsini bastırdı :hyste :hyste
ve mine yine hafize anneyle başbaşa kaldı :grn
antalya ve gazel konularına hiç girmiyorum merakla bekliyorum sadece
bu arada bu bölümde oflaz hiç liste yapmadı hayırdır :grn
neyse gidip ikinci kısımı bekleyeyim ben

darksea
27.05.2011, 22:43
İki güzel bölüm için ellerine sağlık:rs Oflaz'ın kadın mimarı istememesi Ayvaz'ın destek vermesi güzeldi.Mine'nin bu kadar yemek yemesi biraz fazla değilmi ?Benim bildiğim doktorlar fazla kiloları tasvip etmiyorlar yani eskilerin sen iki canlısın çok ye görüşünü onaylayan doktor yok düzenli beslenmeden yanalar.Gerçi çok yemesi hikayeye neşe katıyorda orası ayrı.
Hafize annesin ısrraı biraz fazla iki insan razıysa bence bu kadar ısrar etmesi illa ben bilirim tavırları ukalalık oluyor tamma evlenmeden evvel yaşasınlarda onlar evliliği yaşamlarını paylaşmak aşkları için istiyorlar bedenleri zaten evlenmiş aslında ruhları bile yaaslında harika yazıyorsun ben karakter eleştirisi yapıyorum umarım yanlış anlaşılmıyorumdur :soorryyoksa harika bir hikaye ve hevesle cumaları bekliyorum tekrar ellerine sağlık:kz1:rs

33
27.05.2011, 23:14
kısım iki :grn
plancı ıraz ve pervin takıntısı geri dönmüş
merak ediyorum nereden bulup görecek ama ıraz bu sonuçta bir yolunu bulur :grn
düğün hazrılıklarına başlandı yalı hazırlanıyor ve tabii yapılacak bir sürü liste var
bu arada seko :hyste ve ıraz epey kaynaştılar gibi artık ırazın düğününü de o yapar herhalde
mine özellikle seçildiğini düşünüyor ama o kadar olaydan sonra bu tesadüfe inanması biraz zor tabii haklı kız :grn
ve gece mine yorgunluktan bayılarak oflazı plan yapma derdinden kurtardı :grn
nihayet ayvaz ve mine arasında kalan buzlar da erimiş gibi
ama bu seçil gereksizi de nereden çıktı :td1
bu sarıhan serveti meraklılarını bir uçağa doldurup okyanusta batırsak hem metine de yeni iş çıkamış olur :dvl
ben tamamen metini düşünüyorum :whis bu gidişle adamcağız göremeden çocukları büyüyecek :hyste

!!..aycan..!!
27.05.2011, 23:38
Vay vay vay ! Bölüm(ler)e bak !
Valla çok iyi geldi zezem böyle uzun uzun bol bol bölümler :D

Yahya ve Iraz'ı özledim desem şaşırır mısın ?
Kesinlikle onların devam hikayesini yazmalısın..
Bırak Ayvaz'ı falan :kz17
İkisini okumayı cidden seviyorum..

Mine ile Oflazın böyle sorunlardan uzak olması ve doya doya aşklarını yaşamaları çok güzel..
Hele ki Yahya'ya konan yasak Oflazın başına gelince daha bir güzel oldu :hyste

Yakuşuklumun intikamını hafize anneciğim alıyorr :blush:ddu
Çok seviyorum hafize anneciğimi ya :rs

Ellerine sağlık Zezem..
Bölümün son kısmını okuyunca daha cici bir yorumla geleceğim..

Ağlayan Not !:cray
Alaz bir kaç oyla geride kalmış:cray
valla fake hesap açıp birinci yapasım vardı..:soorry:soorry
Neyse başka bebişe kısmet :hyste

maelry
28.05.2011, 00:16
Artık ZeZe'ciğim diyorum:kz17
Ayvaz'ın hikayesi derken neyi kastettin?
68.Bölüm çok güzeldi:ol6
Sonu hariç:ph
Birde Seçil, Ayvazda etkilenecek insan yokmuş gibi:no
Irazla Yahya çok tatlılar ama:lv1
Hikayeni okurken suratımdaki sırıtma ifadesini görmeni çok isterim:kz9
Mutlu sonu sevmene çok sevindim çünkü bu hikayenin sonunu kötü düşünemiyorum:cr
Ve AÖF sınavında başarılar diliyorum;)

33
28.05.2011, 00:36
3.kısım
kurtuluş :td2 :td2 :td2
bu gereksiz ne arıyor düğünde ya :kg
nasıl öğrenmiş yalıyı düğünü
ekber beceriksizi nerede bu seferki bahanesi ne :td1
oflaz keşke seçilden kurtulacağına önce kurtuluştan kurtulsaymış :kg ama muhtemelen kurtuluş o kadar kolay kurtulamaz
sonuçta oflaz sarıhanın düğününü bastı :kgg :btt :dbl
bölümler için tekrar teşekkürler
ve sınavların içinde başarılar
:ks :ty

tsira
28.05.2011, 00:49
Oy oyy oyyy bebişimizin ismi de artık belli..Hem de amcasının kararı doğrultusunda.Babasının NAZlı prensesi..dünyaya geldiğinde ailenin mutlu hallerini okumak için sabırsızlanıyorum

Ayvaz'ın Mine'ye tavır almaması çok güzel..Seviyorum bu Sarıhanların hepsini ayrı ayrı..Şeytan tüyü var sanırım hepsinde de:)

Düğünümüz de geldi fakat bir de Kurtuluş belası çıktı ortaya..Resmen belasını arıyor bu adam..Bakalım şimdiki planı ne..Gerçi içim rahat;hikaye mutlu sonla bitecekse azcık kötü olaylar hikayeye heyeca katar saece :)

Canımm bu güzel bölüm için teşekkür ederim
Allah yardımcın olsun sınavlarında..Çok çok kolay gelir inşaallah sorular..Başarılar dilerim..
Öğrencinin halinden öğrenci anlarmış :)
:ks

YONCA_ÇINAR
28.05.2011, 00:53
:hyste:hyste:hyste:hyste
Kurtuluş gerçekten ölmek için düğün gününü seçmiş. :hyste
Boğazda kendini birazdan bbulacak gibime geliyor.
Ve onunla beraber Ekberde peşindne gidecek gibi.
Böylelikle Ekberinde işinin ehli olmadığı öğrenildi. bir adamı tutamadı hele hele de o kişi kurtuluş ise ekberinde durumu iyi değil :hyste:hyste:hyste

Şimdi sen hep mutlu son mutlu son diyip duruyorsun ama ben bu nikahın gerçekleştiğini okumadan o mutlu sona pek inanmayacağım bilesin :whis

Düğünde kurtuluş zibidisinden başka kimler var.
Adı lazım değil beyfendiyle mi geldim düğüne çok merak ediyorum :whis
Valla onun odunluklarını bana göserme düğünde zezem tamam mı. Yoksa o boğaza gömerim onu bilesin :hyste:hyste
Kurtarmak içinde denize atlamam haberin ola :hhh

Neysem harika üç bölüm birden okuduk.
Oflazla Mineni kızlarıyla olan konuşmalarına kızlarının onlara eşlik edip tekmelemesine bayıldım bittim desem yeridir :kas
çok güzel görüntüler geldi gözümün önüne :blush

Irazla oflazın atışmaları zaten ayrı bir dert :hyste

Ayvazında mineyi benimsemesi çok güzel oldu. Aralarındaki gizli sessizliği bozdular iyide yaptılar. Aileye katılacak olan yeni gelinide mine eminim merakla bekliyordur :kas

Sınavlarında başarılar dilerim zezem.
Düğünde :whis görüşmek dileğiyle :opck

Notcuk: İsmi beğenmedim. Alaz olacaktı yawww. Yada İlknaz
Ama neyse futbul takımı kurulacağından sıradaki bebişin adı Alaz olacak ona göre :hhh

esince
28.05.2011, 01:29
cumalarımın fenomeni zezeee'mm

senin yüzünden artık günleri karıştırır oldum arkadaşlarıma bu gün cuma dimi oflazla yahya geliyro bugün diyorum ama onlar bana perşembe diyor hayal kırıklığına uğruyorum amaaan neyse o cuma illaki geliyor ya sorun yok:hyste

sen ha-ri-ka-sın üç kısımıda nefesimi tutarak okudum resmen çook güzeldii -tabi benim ikide bir ahh ahh lamam dışında :)- büyülendimm:kz1 yahya oflaz ayvaz daha var mı böyle bir-aklıma gelimiyor - bu cisim bir varlıklardan:kz1:kz2

oflazın sabrına hayran kaldım bu sefer verdiği sözü tutabildi ama minenin aklından geçenler beni gülmekten öldürdü ırazdan yardım istemek hemde konu ne oflazı baştan çıkarmak sen çok yaşa emi mine:hyste minenin arabuluculuğu harikaydı ırazın oflaza çekişmesi muhteşem bir evde iki keçi illaki olur her zaman özellikle bu kardeşse daha güzel oluyo:hyste(kendimden bilirim:hyste)

yalnız beni nedense ayvaz ve oflazın ekber ve geçmiş hakkında yaptığı konuşma pek tatmin etmedii sanki ayvazın sorularının tam karşılığı değil gibiydi belkide ben kafamda oturtamamışımdır :snr

ayvaz da çoook hoştu tabi yahyacığımdan sonra:kz17
mineyle konuşmaları minenin içini rahatlatması kendi içinin hafize hanım tarafından rahatlatılması abisini seçil cadısından kurtarması
ama beni az buçuk üzen o sinema izledikleri zaman ki onun halleri üzüldüm hala bir şeyleri içinden atamamasına demekki çok büyük şeyler yaşamış çok büyük sevmiş ama gece gece akına takılan isimde hoşum gitti Gazel

yahyaaaaaaa:kz2 ilk üzüldüğüm hatta gözlerimin dolduğu sahne ırazın ağlaması ve daha sonra yahyanın onu sakinleştirmeye çalışması ama aynı zaman onunda gözlerinin dolması aayy anlatamıyorum en iyisi alıntı yapmak galiba

-“Seni asla bırakmam, aynı aptallığı bir kez daha yapmam” diyerek yanaklarından aşağıya süzülen gözyaşını dudaklarıyla durdurdu.

-“Söz mü?” diyerek buğulanan gözlerini yavaşça araladı.

-“Söz Iraz ben nefes aldığım sürece, senin nefesine eşlik edeceğim” diye aynı dolan gözleriyle yanıtladı

ağlatma ama şunları yaaa kötü oluyorum ben :soorry

yolculuk sonundaki ırazı uyandırma şekli harikaydı uyurken bile onu bekleyen bir nişanlısı olduğunu öğrendi:hyste yahya oflaz ve ayvazın bir araya gelip şakalaşması ve yahyanın sözleri yine harika aahh ilahi adalet:hyste:hyste
ırazın evde yahyayı beklesi ve bir anda üzerine atlamasına nasıl gülüceğimi bilemedim :hyste:hyste
bu sahne bir anda bana kv ' de aliyle elifin uzun zamndan sonrakii karşılaşma sahnesini hatırlattı elifte aynen alinin üzerine böyle atlıyordu:hyste ve sonrasında yaşanan romantik anlar bu kız akıllanmaz fitili ateşleyince ne olucağını bilmiyor galiba ama yahyacığım onu güzel durudu ve sonrası aahh o resimler içim gitti resmen hele birde oraya seni seviyorumu koymuşsun aahh:kz2

ve son yer
ıraz yine tam formunda herşey usulünce olucaktı taakii kurtuluş ortaya çıkıncaya denk bu pislik yine ne işler çevricek aslında sen isim vermeden onu anlatınca tahmin ettim amaa hatta kurtuluşu terk eden yandaşıda büyük ihtimal güzidedir hım ??

ama benim kafama takılan bi şey var o kadar koruma varken mineyi alıp kaçıramaz mineyi artık sözlerede kandıramaz (yanlış bir düşünce mi acep ?) odaya birinin dalama ihtimalide çok yüksek hele oflaz yerinde duramazken fırsattan istifade kızlar yok diye acaba mineye kişisel bir şeymi yapıcak yani kötü şeyler ??
ama bebeğe bir şey olmaz dimi yani amacı ne ?? ki kurtuluş ne yaparsa yapsın yakalanır aahh geel cumaaa:kz2

ellerine emeğine yüreğine sağlık zezeeem:ks

ediit :yoncaya katılıyorum alaz olmalıydı tamam naz ismi güzel bana göre ama Alaz daha bir hoştu:kz17 ama yoncanın dediği gibi futbol takkıımı diyorum bende ümit işte :hyste

mvldks
28.05.2011, 01:36
Canım Zeze'mmm
Harika üç kısım okudum. Nereden başlayacağımı da inan bilmiyorum. Aklımda kalan, dilimin döndüğünce yazacağım inşallah...:yz5
Oflaz Hafize anaya verdiği sözü bir şekilde tuttu ama zor olmuştur. :whisAyvaz Mine'den önce Hafize anadan dinlemesi gerçekten iyi oldu. Ayvaz'ın o içten "Ailemize Hoş Geldin" kelimesi yok mu bayıldım. Ayvaz amcası kızımızın adınıda koydu.:kn
Naz... Ben İlknaz demiştim ama kısmet olmadı. Ayvaz'ın bebeği olursa ona koyalım olur mu? İçimde kalmasın...:grn
Oooo yalı hazır, gelinlik hazır, düğün hazır bütün hazırlıklar tamamlandı. Ama en çok güldüğüm kısım Figen Hanımla Oflaz'ın atışması oldu. :kn1
Kına gecesi de oldu sıra geldi düğün gününe. :ol6
Yaaa Zeze isyan bayrağını dikmek istiyorum. Nerden çıktı bu Kurtuluş zibidisi. Biz bu Kurtuluş'tan kurtulamayacak mıyız? Bir an gizliden geleni Şeçil sandım. Keşke o olsaydı. En azından Mine üzülmez, Oflaz kendini bir şekilde affettirirdi... :soorryAma Mine yine ağlayacak...:cray
Bu 3 kısımda inanılmaz güzeldi ama benim başımı ağrıttı.:gl1 Adı lazım değil birileri bizi gaza getirip büle uzunnn uzunnn yazmak için teşfik ve tehdit ediyorlar...:ay1
Emeğine sağlık canımmmm:kz1
Mevlüde:rs

Canıma not: Sınavında başarılar dilerim canım. Umarım verirsin de biter bu sınav stresin:ks

Zeyna
28.05.2011, 02:07
ZeZe'm :ol6
Valla son cümleyi okuyunca resmen panik atak geçiricektim..
Altında yazdığın notu okumasam gece gözüme uyku girmeyebilirdi. :blush
Iraz-Oflaz atışmalarıyla, Figen Hanım'ın önerileriyle ve tatlı düğün telaşlarıyla upuzuun ama bana kısacık gibi gelen muhteşem bir bölümdü canım... :kz1
Seçil Arman.
Geri döndü ama çok şükür bir şey yapamadan defoldu gitti... :snr
Bir sorun yaratıcak diye endişelenmiştim bir an..
Ayvaz Mine hakkındaki ön yargılarından kurtuldu ve onu gerçekten aileye kabul etti. :kz2
Buna da çok sevindim..
Ayrıca bebişimizin adı belli olmuş.. :ol6
Her ne kadar Naz ikinci adım olsada ben Alaz'a oy vermiştim.. :kz2
Ama olsun Mine ve Oflaz'ın bebişlerine Naz ismi yakıştı. :kz14
Kurtuluş'a inanamıyorum artık...
Ya yediği dayaklar ve aldığı tehditler az geldi..
Ya da gerçekten anlama zorluğu çekiyor. :hm
Ama bir şey kesin Oflaz onu bu kez kesinlikle öldürücek... :kz2
Tekrar ellerine sağlık kuzucum. :rs
Muhteşem bir bölümdü..
Sınavlarında başarılar dilerim. :kz2
Allah kolaylık versin valla :kz2
Zeynep. :ol6

fortuna
28.05.2011, 04:12
her okuduğumda bundan daha güzel bölüm olamaz diyorum ama her defasındada yanılıyorum.yine çok güzel bir bölüm olmuş canım.Ayvazın Mineyle konuşması çok güzeldi,sonunda Minenin beklediği şeyi söyledi aileye hoş geldin,zamanı gelince Mineninde Gazele aynı sözleri büyük bir zevkle söyleyeceğinden eminim.bakalım bunları ne zaman okuyacağız?bu arada iyiki Ayvaz ilk önce Hafize anneyle konuştu,Mineye olan ön yargılarından çabuk kurtuldu tabi bunda Minenin Oflaza olan aşkıda büyük ol oynadı.sonunda aile tamamlandı ve Sarıhanları bir arada okumak çok güzel.ama Ayvaz düğünden sonra gidiyor,bir tarafım gitmemesini isterken diğer tarafım Gazelle yaşayacakları için bir an önce gitmesini istiyor.
Oflaz sözünü tutmayı başardı,düğüne kadar Mineden uzak durdu.Hafize annenin istediği oldu,mutlu olmuştur her halde.ayrıca Oflaza konulan yasağın Yahya tarafından öğrenilmesi ve Yahyanın Oflaza söyledikleri harikaydı.Yahya birazda olsa rahatlamışdır,sonuçta düğüne kadar olan yasak Oflazada koyuldu:grn Yahya o sözleri söylerken ben kesin eceline susadı dedim,Oflazın elinden zor kurtuldu ama Irazın elnden kurtulamadı.nasıl atladı çocuğun üzerine,Yahyada evde Hafize anne var diye rahat-rahat geliyor Irazın olduğu yere.zamanı geldiğinde bunların acısını Irazdan büyük zevkle çıkaracak.
düğün hazırlıkları,kına gecesi çok güzeldi.düğünden bahsetmiyorum bile.daha başlamadı ama harika olacağından eminim.yalnız şu son kızım canımı sıktı.tamam zaten Kurtuluşun bir şey yapa bileceğini sanmıyorum ama yinede Mineyi Oflazın görmesi gerekirken Kurtuluşun görmesi canımı sıktı.ayrıca tüm bunlar olurken Ekber neredeydi acaba?demekki göründüğü kadar iyi değilmiş.bu kez Ekberi Oflazın elinden kimse alamaz.belki Ayvaz alır ama o da Ekberle olan hesabı kendinın kapata bilmesi için.umarım Antalyaya gitmeden önce bu işi halleder.
ellerine sağlık canım,bölüler harikaydı ve cumayı sabırsızlıkla bekliyorum.

datronali
28.05.2011, 07:50
bölüm gerçektende harika olmuş okumaya doyamıyor insan oflazın doktorla konuşup didişmeleri çok güzeldi ırazın abisiyle konuşmalarıda yahyanınıraza karşı durmaya çalışmasıda güzeldi çok teşekkürler ama sonundaki kurtuluşun gelmesi ne olacak bakalım mine çok sarsılmaz umarım bebegine bir şey olmaz merakla yeni bölümü bekliyorum çok teşekkürler

nurane
28.05.2011, 08:19
canım zezem ellerine sağlık bölüm süper olmuş
ayvaz ve mine karşılaşmasında bir çoğumuzun korktuğu gelişmeler olmadı vede bunda hafize annenin çok büyük rölü var (tabiki en büyük rol senin dimi)
ıraz yahya ve de ıraz oflaz atışmaları süperdi
ayvaz -ah ayvaz ayvaz ya ne olurdu sanki oflaz gazel hanımı da davet etseydi düğüne süper olurdu bence gazeli birde dişi kadın kılığında görseydi süper olurdu ekber konusu hala aklımı kurcalıyor onu da belirteyim
ve son resmen çıldırdım umarım kurtuluşun orda olduğundan oflazın haberi vardır yoksa neler olur düşünemiyorum bile
sen bunca emek ve çabayla hazırlanan düğünü mahv etmessin dimi canııııııııııım
hadi tatlım sana başarılaaaaaaaaaaaar

morcizgi
28.05.2011, 09:05
kurtuluş nerden çıktı yaaaa :kg
o adamı var yaaa parça pinçik etmek istiyorum
ellerine yüreğine sağlık çooook güzel bir bölümdü :rs

hanife
28.05.2011, 09:43
bölümler çok güzeldi canım
ellerine sağlık

oflaz mine ayvaz ıraz yahya
hafize hanım ve diğer sevenleri
herkes bu düğünle çok mutlu olacaklar
ama bu kurtuluş nerden çıktı şimdi
ve bu ekber belası nerde
evi korumak onun işi değil mi
lütfen kötü bişey olmasınnnnn

sınavlarda başarılar vanım
tüm sınavların iyi geçer umarım

__Deniz__
28.05.2011, 10:02
Ayvaz ve Mine karşılaşması olaysız oldu
(Tabi Hafize hanımın bu olaydaki rolünü atlamamk lazım )İyiki Mine ve Oflaz eve gelmeden Ayazla konuştu (:
Ve Ayaz da Mineyi Aileye kabul etti (:
Evet Bebeğin ismi beli oldu hemde amcası sayesinde (:
Düğün hazırlıkları kına gecesi filan hepsi harikaydı ama
Figan Hanım Ve Oflaz diyaloğuna bittim :D
En son kısmın son 2 sırasına kadar herşey harikaydı bu Kurtuluş nerden çıktı yine ya :kg
Adamın ismi ''Kurtuluş'' ama biz bir kurtulamadık şu adamdan
Bakalım Öteki bölümde neler olacak :hm
Bütün kısımlar Harikaydı canım emeğine sağlık :rs
Bu arada sınavlarında başarılar Hepsi çok iyi geçer umarım (:

gny
28.05.2011, 10:25
Ben daha önce böyle güzel bir hikaye okuduğumu sanmıyorum bunu her defasında söylüyorum ama muhteşemdi okumaya doyamadım . Bu bölüm hepsi harikaydı ama en çok Oflaz'ın doktor ile olan konuşması güzeldi ona bayıldım adamı kesin delirtecekler. Kurtuluş ortaya çıktı ama Ekber'in yetişeceğini düşünüyorum ne de olsa işinin en iyisi bunu göstermesinin zamanı geldi bence bakalım tutturabilecekmiyim.Sınavlarında başarılar bölümler için binlerce teşekkürler.

emine
28.05.2011, 10:46
Merhabalar. öncelikle nınavında başarılar dilerim. Oflaz Mine ayvaz ıraz Yahya hanife hanım hebsi ayrı güzel hikayede hele Oflazın Figen hanımla itişmesi çok güzeldi. Mine ile oflaz artık son dayanma noktası geldiler alışveriş kına gelinlik provası derken düğün günü çattı. ayvaz mineyi ailesine kabul etti. herşey güzelde bu Ekber nerden çıktı.

emine
28.05.2011, 10:48
Kurtuluş yazacağıma ekber yazmışım o Mineyi koruması değilmi nerde şimd

baharela
28.05.2011, 10:58
zezem canım... inş... sınavların süper ötesi geçer nişan ondan da süper geçer arkadaşına bu uzun yol da ömür boyu mutluluk dilerim canım.... :rs:rs:rs

bu 3 kısımdan oluşan herbiri birbirinden özel bölümler için çok teşekkür ederim en çok neyi beğendiğimin yorumunu yapamıyorum çünkü son satır dışında herşeyi çookkk beğendim ama allahtan hemen düzeltmişsin düğün olucak diye yoksa yorumuma direk zezem nerden çıktı bu kurtuluş çığlıklarıyla başlıcaktım... listelerini çok beğendim insanın günlük hayatını kolaylaştırıyor gibi ve bende kendime liste yapıcam böylelikle ilerde bir gün unutmam zor olsun dimi.... :grn

ayvaz - mine karşılaşmasından çok korkuyordum ve beklenen olmadığı için çok teşekkür ederim doğrusu yorumlarıyla gizemli davranan sendin... :grn ama aileye hoşgeldin dedi hüzünlü yakışıklımız... ruhunu kaybetmiş prensimiz ve onun hikayesinide okumak için sabırsızlanıyorum...

melissa - handan - zilan - ıraz- mine allahım çok güzel bir dostlukları olur inş... oflaz gibi bir damat çok zor çokk yahu insan bu kadar kıskanç bu kadar sahiplenme duygusu ama yine haklı çıktı ıraz canını okucak onu içeri almadığı için mine kurtuluşla karşılaştığı için...

yahya'nın oflaza meydan okuyum dudağının yakınından çaldığıı öpücüğeee bayıldımmm :hyste her eve böyle damat lazım

hafize anne bir tane zaten hani doğuran mı ? büyüten seven mi annedir sorunu gündeme getiyor ? bence...

kına geçesi de süper di herşey çok güzeldi senin uzun bir bölüm hediye etmen gibi bende uzun bir yorum yazmak istedim ama her satıra yorum yazamam canım :grn ellerine sağlık canımmmmm :rs:rs:rs

88nihali
28.05.2011, 11:23
bu uzun ve çoooooooook güzel bölümler için teşekkurler.inşallah sınavların çok iyi geçer.bu kadar insanı yazılarınla mutlu ediyorsun allahta seni mutlu etsin.
hikayeye dönersek, benim hikayende en çok hoşuma giden şeylerden biride çiftler birleştikten aradaki büyük problemler ortadan kalktıktan sonra hikayeyi ne kadar seversek sevelim aksiyonlu bölümler kadar sabırsızlıkla okumuyoruz tabi bunu kendi adıma söyliyeyim.kavuşsunlar biran önce diye sabırsızlanıyorum ama kavuşma oluncada eski heyecanı yitirir gibi oluyorum zaten çoğu hikayede bitiriliyor.ama maşallah sende kaç bölümdür bütün kahramanlar birbirini buldu ama ben halen daha aynı heyecanla okuyorum, (gerçi haftaya kurtuluş tekrar hortlayacak ama )Demek istediğimi anlatabildimmi bilmiyorum ama seni tekrardan tebrik etmek istedim hikayenin heyacanın hiç düşürmeden yazdığın için.
emeğine sağlık

onursen
28.05.2011, 12:21
bu çok güzel ve uzun bölümler için çok teşekkürler resmen uykusuz kaldım ama deydi :) keşke kızımda sabahın 5 de kalmasaydı ama olsun.. kurtuluş gene nerden çıktı acaba ne yapacak oflaz da gelmek üzereydi mine nin yanına acaba kurtuluşu görecekmi bu bir hafta nasıl geçecek allahım :whis

midnightsun11
28.05.2011, 12:25
Zezemmm...
Bu upuzun bölümler için çok teşekkürler...Çok güzeldi bölümler...Her sorun tek tek halledildi Ayvaz bile çok sıcak davrandı Mine'ye...Bakalım Kurtuluş'tan nasıl kurtulacaklar.Oflaz yetişse bari...Yüreğine emeğine sağlık....Sınavlarında bol bol başarılar dilerim...:rs:rs:ks:ks:ks:ty

darksea
28.05.2011, 12:51
Valla dediğin gibi haklısın son ana kadar güzel güzel kına gecesi yap aşıkların çekişmesini izle Iraz ve Yahya yı düşün mutlu ol doktor aglibiyeti arkası Oflazı oku sonra gel son saniyede Kurtuluş'la geril:soorryTamam senin gibi romantik biri kesinlikle bizi üzmez ama :crayinsan ister istemez geriliyor içine bir şeyler doluyor ya :soorry
ellerine sağlık sınavlarda başarılar çalışmamış olabilirsin ama tüm sorular hep bildiklerinden çıksın sen güzel sonuçlarla karşılaş sonra bize güzel :kz1hikayeler yaz :kss ellerine yüreğine sağlık her bölümü zevkle okudum ilk ikiye akşam yazdım ama yorgunluktan sııznca bu sabha kaldı şimdi bitti bende ohh aklımda kalamdığı için huzura erdim :rs:kz1

jorinde
28.05.2011, 12:55
yeni bölümm :D çok güzel yazıyorsun

*nirvana*
28.05.2011, 14:42
Of ya oldu mu şimdi merakla mutlu sonu beklerken Kurtuluş`un ne işi var.Oflaz yeterince gözünü korkutamamış anlaşılan yada eceline susamış.Tam da heyecanlı yerinde bitti.Bir hafta nasıl geçecek.Bu arada çalışamadığın sınavda bol şans diliyorum.Buna bolca ihtiyacın olmaz umarım başarılar.

efsaneask
28.05.2011, 15:33
:ol6:ol6:ol6:ol6:ol6:ol6:ol6

Zezem harikasin ya ne kadar uzunnnnnnnnnnnn bir bölümdü bayildim bayildim :kz1
Bundan sonra senin yazdigin bölümler o kadar kisa gelecek ki haberin olsun :whis

Ayvaz ile Minenin konusmasi harikaydi artik Ayvaz Mineye ön yargi ile bakmiyor ve nedenlerini Mineye anlatti tabi MIne hem utandi hem askini savundu ama sonunda gercekdende cok mutlu oldu :kz1
Ayvaz sireketede geldi kiramadi abisini ve Ekber konusunda abisinin birsey yapmasini kesinlikle yasakladi...

Iki erkek kardes anne kelimesini kullanmiyor sadece Iraz diyor... Ve Mine neden bunu Oflaza sormuyor anlamiyorum sonucta ben olsam merak ederdim :hm
Secil diye biriside cikti ortaya :kg Ama Oflaz iyi cevap verdi :clapp

Doktor ile Oflazin atismasida harikaydi :hyste Mine nasilda eglendi ve Mine eglenirken bende cok eglendim gercekdende :grn

Iraz ile Yahyanin cephesi dügünden dolayi briaz sessiz ilerliyor yoksa ne planlar ne kurnazliklar havada ucuyor olurdu:hyste
Yahyanin hediyesi harikaydi :kz1 Oflaz&Ayvaz&Yahya üclüsü bir arada oldugu zaman gercekdende harika oluyorlar:kz2

Ve son olarak Kurtulusun orada ne isi var ya resmen canina susamis bu gerizekali adam ama Oflaz seve seve o cani icer yer bitirir :kg:kg:kg

Ellerine saglik ZeZemmm benim harika bir bölümdü :ks

space
28.05.2011, 16:29
bölüm Yine çok güzeldi. oflaz ve ırazın atışmalarına çok güldüm.kurtuluş nerden çıktı yaa . inşallah mineye bir zarar vermez.
ELLERİNE YÜREĞİNE SAĞLIK

~essa~
28.05.2011, 16:47
kutuluşun gelmesiyle kalptan gidiyosum ama allaha şükür sonu güzel biticekmiş :clapp

ellerine sağlık gene harika bir bölümdü:rs

mayıs_21
28.05.2011, 17:41
İki bölümde çok güzeldi
Iraz ve Oflazın inatlaşmasına bayıldım ikisi birbirine çok benziyor Ayvaz da ailenin başka bir üyesinin huyunu almış belli
Seçili bir an tehlikeli görmüştüm ama Oflaz ağzının payını iyi verdi hop onu dünyanın öbürkü ucuna gönderdi
Minenin gelinliğini çok merak ediyorum dantele de bayılırım eminim ki çok güzeldir Irazın elbisesine tahmin etmek çok zor olmadı vampir günlüklerini izlemeye başlamıştım orada elenanın giydiği elbise olmalı (diziyi sırf Iraz ve Yahya gözümün önünde daha iyi canlanması için izlemeye başladım dizi çok güzel]
Figen hanım az daha canından oluyordu keşke Oflaz gibi birisine
Mineden uzak dur denilir mi daha Oflazı tanıyamamış belli
son ana kadar her şey güzeldi ama Kurtuluş nereden çıktı ya allahdan geldiği gibi çıkacak
ellerine yüreğine sağlık canım

nermin
28.05.2011, 18:25
kurtuluştan kurtulamadık gitti:hyste
eline sağlık çok güzeldi bölüm,sınavında başarılar

efertiti
28.05.2011, 20:33
efertiti’mmm hoş geldin canım…
Her iki çifti de sevmişsin… bende buna çok sevindim güzelim
Demek peş peşe okudun bölümleri keşke o kadar acele etmeseydin
Haftada bir eklediğim için yetişmende sorun olmazdı…
Ama kendini kaptıracak kadar hayran kaldığını bilmek çok mutlu etti beni
Ayvaz’ın hikayesi bu hikaye bittikten sonra bakalım onu nasıl bulacaksınız
Beğeni ve yorumun için teşekkürler canım asıl ben teşekkür ederim sen böyle yaz ben okuyup yorum yapmaya gelirim biraz geç farkettim ama olsun ayvazıda çok merak ediyorum şuan 62. bölümdeyim canım yani size yetişmeme az kaldı:ol6:ddu:rs başka hikayende varmı yoksa bu ilk hikayenmi bunu merak ediyorum varsa söylermisin onuda okumak isterim :kz1oflaz ve minen kıskançlık yüzünden sürekli atışmaları çok güzel ırazı tek geçerim ama:ddu

sare
28.05.2011, 21:24
son bölümler çok keyifliydi..Özellikle Iraz ve Oflaz'ın inatlaşıp araya biri girmeden ortak sonuca varamamaları çok komikti:grn Irazla Yahya da çok şekerler..Denizli ziyareti nasıl olcak çok merak ettim

neyse yüreğine klavyene sağlık canımm..devamını merakla beklemekteyim..hem heyecanlı byerde bırakmışsın bu bölüm bakalım ne olacak:snr

Yankı
28.05.2011, 22:11
SATILIK / 68. Bölüm 1. 2. ve 3. Partlar

partlar tek kelimeyle harikaydı vallahi... büyük bir heyecanla okudum. cidden artık hikaye romantik komedi oldu :grn
ve ben de dahil kimsenin bundan bir şikayeti yok elbette... bu arada kızımızın adının NAZ olmasına bütün kalbimle çok sevindim çünkü ben NAZ ismini çok severim:blush
yahya ve ıraz kısımlarına bayılıyorum kesinlikle. denizli olayı düğünden sonra olacak ve acaba yahyanın annesi ne tepki verecek :whis
oflaz ve doktorun inatlaşması, mine ve ayvazın sonunda konuşabilmeleri çok güzeldi... :ddu
nihayet düğün hazırlıkları da bitti ve düğün sabahına gelebildik :grn
ay oflazın peşinde olan kadına da ayrı bir sinir oldum yahu. şimdi niye ortaya çıktı bu kadın :kg
oflazın kıskançlıkları da beni öldürüyor vallahi. bu defa da serkan başımıza bayan kesildi ya :hyste
bu arada ayvazın aklına da yavaş yavaş gazel giriyor, fark ettim. onun için hayırlısı olsun mutlu olmasını çok isterim :blush
yine yahyayı sorguya aldılar ya, çok güldüm =) ayrıva oflaz da sözünü iyi tuttu son gecelerde :dill
auuu kurtuluş geldi ve düğün sabahının içine etti vallahi ya! o nerden çıktı şimdi :beee
umarım kötü birşeyler olmaz... umarım özür dilemeye gelmiştir. ay fark ettim polyannaya döndüm :snr
devamını merakla bekliyorum ZeZecim, ellerine emeğine sağlık :rs

canom
28.05.2011, 22:42
ay bu oflaz iyice edepsizlesti
doktorla resmen kavga eti karisina dokunambilmek icin
ayvaz mineyi kabulendi
bebegiminizin adi nazzz cokk güzel bir isim
ben naz ismine oy vermistim:grn
iraz habere oflazla didiisiyor
acaba yahya irazin gögüs dekolteli elbisesini
görünce ne yapacak merak ediyorum
kiskanclik krizine girer heralde
kurtulus bitin sen oglaz seni bogazin sularinda bogar
emegine yüregine saglik zezem harikaydiiiiii:rs

mka
28.05.2011, 23:29
ya bi insan bu kadar da kıskanç olmaz ki.bi de tutup dövmeyi sildirmeye kalkıyo.mine izin verir mi hiç?hem o bi birey istediğini yapar dimi.böyle de olmaz ki.

şeta
29.05.2011, 00:12
selam zeze bölümler yine mükemmeldi okurken sürekli gülümsedim sonu hariç tam bi süprüz oldu bide ayvazın geçmişi düşündüğünde üzüldüm bu hikayenin bitmesini hiç istemiyorum ama ayvazında hikayesini heyacanla bekliyorum yüreğine sağlık sevgiler:rs:rs:rs:rs

sei
29.05.2011, 10:41
Zezecim bütün bölümler harikaydı ellerine sağlık :kz1 canımcım yorumumu başlamadan evvel önce ismi lazım olan yazarlarında bu 3 bölüm göndermenden ilham alırlar inşallah :beee zezecim artık ne diycemi bilemiyorum sadece onları izliyorum hepsi birbirinden deli ama bi o kadar birbirlerini sevip düşünüyorlar ki okurken içimiz ısınıyor keşke bütün duygusal hikayeler böyle olsa :kz2 bi tek kurtuluş'a merak ediyorum oda kendi ayağıyla geldi eceline inşallah kötü bir şey olmadan yakalarlar :kz2 şimdi ben ne diyorum zeze bir isyankar okuyucu olarak Ayvaz ve Gazel aşkının eylülde gelmesi için baskı ve isyanı başlıyorum ...sen galiba biraz yavaitan alıcaksın yorumlarından anlaşılıyor...tatilde ne yapacaksın :kz2 bol bol dinleneceksin ya iş olay burda başlıyor hem dinlenip hem yazarak hikayeyi bitiriyorsun sonra bize her gün bölüm atarak sevindiriyorsun tamammı canım :kz1:kz1:rs

qözde!!
29.05.2011, 13:09
Bütün partlar birbirinden güzeldi :):)
sonunda mine ve ayvaz tanıştılar konuştular :D aralrında hiç bir sorun kalmadı bu hafize anne gerçekten de harika iyi var :D:D oflazın miney kandırması :):) çok şaşırdım nasıl bu kadar ayrı kaldıklarına ama dayandılar :D bu seko olayı da çok komikti haha :D:D kına gecesi haızlrıklar herşey süperdi :D:D yalnız bu seçil nerden çıktı yaaaaa kadını hiç sevmedim bir an önce gider de kurtuluruz inş :D ıraz oflaız içeriye almadı gelini düğünden önce görmek uğursuzluk getirir diye bayılıyorumm bu ıraza :D:D ama en sonunda gelen kişi kurtuluş niye geldiki bu şimdi canına mı susadıı yaaaa çok merak ediyorum acaba neler olcak sorun çıkmasa bari düğünnnümüz olsun artık kopalım coşalımm biraz demiii :D:D çok çok çok çok çok çokk güzeldi devamını sabırsızlıkla bekliyorum D::D

sonsuz aşk
29.05.2011, 13:41
zezem 3 partda birbirinden güzeldi:rs:rs:rs
ayvazın mineye aileye hoşgeldin demesi mineyi rahatlattı ama ayvazla tek konuşması ayvazın şüplerini mineye söylemesi acık olması ve minenin abisine gerçekten aşık oldugunu anlaması mineyi dahabir rahatlattı artık biliyorki sarıhanlar mineyi seviyor ve ailelerine kabul ettiler bu mine için çok önemliydi artık minenin gerçekten onu seven kocaman bir ailesi oldu...
ayvaz ve oflaz ekber olayını birbirlerini kırmadan hallettiler ayvaz ben hallederim dedi umarım kendi hikayesinde başına çok bela olmaz ayvazın ekber o hikayeyide merakla bekliyorum...
ıraz ve yahya düğün koşuşturmasından çok görüşemeselerde görüştüklerinde yahyanın hediyesi ırazı çok mutlu etti ıraz hanım evi boş bulunca ataga geçip yahyanın üstüne atlasada yahya gene iyi kurtuldu bunlar evlenince oflazla mineden beter olacaklar belli oldu:hyste:hyste
ıraz nasılda tedirgin denizli olayına bir giriş yapsaydık merakla bekliyorum o bölümleri acaba onların denizli maceralarınıda ıraz hanım ve söförü gibi bir seri şeklinde sunarmısın yoksa gene böyle iki çiftide birmi yazacaksın...
dügün günü geldi oflaz yine yaptı yapacagını sarıhan kanının kıskaç akan kanını damarlarında fazlasıyla dolaştırdı ve nikah memuruna kadar kadın olarak ayarladı yer yüzündeki erkekleri nasıl silecek mine hiçmi bir erkekle konuşamıycak okadar önlem aldın ama kurtuluşun mineyle yüz yüze gelmesini engelliyemedin umarım bu güzel günü mahvetmez biz okuyucular bu günü nasıl hevesle bekliyorduk zezem az hasarla hallet şu işi...
bu cuma düğünü bitirirsin umarım tabi güzel ve mutlu bir şekilde ırazlarda denizli yoluna cıkarlar inş.
zezem gene diyorum çok güzel bölümlerdi hikayenin bitecek olmasına üzülüyorum ama gelecek olan hikayendede bir sarıhan olmasına seviniyorum eminin arada oflaz-mine ve ıraz-yahya sahneleride okuruz o hikayede:rs:rs:rs

ask bir hayal
29.05.2011, 13:46
canim ellerine yüregine saglik bölümler cok güzel olmus:rs:rs:rs

sonunda dügüne geldik:ymy:ymyhaftaya dügün var
iraz ve yahyanin denizli yolculugu var:kz2:kz2:kz2

kurkulus o yalida nasil cikacak saymi ölümü

hepsini cok merak edioyrum
cumayi dört gözle beklioyrum:hsp:hsp:hsp

mka
29.05.2011, 15:06
bebekleri seviyo bu oflaz ne iyi sorumlu birisi demekki.mine ilerde çocuğa tek bakmak zorunda kalmaz.

Zeyno_T.A
29.05.2011, 17:31
Zeynep’immm hoş geldin canım…
Tamam sen güven Yahya’na… ooo çookkk aşık… :klp sevdiğini asla ezdirmez
Oflaz ve hatta Ayvaz Iraz üzerindeki kontrolünü çekmeyeceklerdir
Onlar için Iraz hep küçük kardeşleri ve her zaman korumak isteyeceklerdir :soorry
Ama Yahya’nı da ona iyi bakacağını biliyorlar ama yinede işte ağabeylik yapmaktan geri durmuyorlar :kz2
Ayvaz kendi hikayesine gidiyor canım…
Ben Ayvaz’ın hayatını yazarken Antalya’ya gidişinden başlayacağım
Abisinin düğünü için arada gelişini anlatacağım sonra tekrar dönüşünü
Anlayacağım bu düğünü zamanı gelince birde Ayvaz’ın GÖZÜNDEN de okuyacaksınız :yz8
Ama tüm bunlar için sonbaharı beklemeniz gerek, tabi bir terslik olmaz ise
Yahuu… senin bu işkence yöntemlerin bayağı bir ilginç… :bk2
Bunları uygularsak sonumuzu hiç iyi görmüyorum… gel biz ona başka şekilde acı çektirelim
Bak söz Güzide cadısı hak ettiğinden fazlasını bulacak emin olabilirsin :opck
Oflaz ikiye üçe değil futbol takımı kurmaya kararlı yani 11 asıl ehh 3 de yedek olsa sen var hesapla :hsp :hyste
Artık kendi teknik direktör Mine’yi de hakem yapar eminim :hyste

ZeZe

Hoşbuldum Zeze'm..
Senide AÖ sınavların vardı dimi umarım iyi geçmiştir canım..(:
Bende anca vakit buldum sınavlar falan derken okudum bugün bölümü harikasın ama önce yoruma cevap vereyim sonra uzun birbölüm yorumuyla döneceğim Canım.. :kz1

Kim korumak istemez ki birde Sarıhan ailesinin durumunu düşünüce Ayvaz ve Oflaz'ın Iraz'ın üstüne bu kadar düşmeleri çok çok normal hatta düşmemiş olsalar ben buradan onları kın kın kınardım insanın abisi olması çok ayrıcalıktır bence Iraz o ayrıcalığı yaşıyan şanslı kişilerden Oflaz ve Ayvaz ise abi olmanın şansını yaşıyorlar Yahya'nın onun üstündeki hakimiyetini kıskanmaları da normal ben olsam bende kıskanırım zatn anacım o kim ki kardeşimin üstünde hakimiyet kuruyor alla alla hıh modu :hyste Tabi ama iş Yahya'ya gelince hakimiyetini çekmesin Iraz'ın üstünden.. :kz1

Allah süpersin yaa Ayvaz'ın da hikayesine gireceğiz yani tamam o zaman Ayvaz'ım sen hemen atla uçağa Antalya'ya dönüyorsun :hyste ayy Ayvazın gözünden düğünü okumak ay süper ay bu bölümü merakla bekliyorum beklerken çatlaya bilirim bile :hyste bir senaryoda bir tane favori olur yaa ben bundaki tüm karakterlere eriyorum abi hep senin yüzünden karakterlerin hepsi harika yaa :hyste

Oo ilginç ama işkence canım acı çektiriyorum böyle bunlar güzide cadısına az bile gelir yaa :td1 Güzide cadısı aklıma geldikçe işkencelerde geliyor bunu oturtalım bir sandalyeye basalım elektiriği çarpılsın kömür oldun:kg
böyle değilde daha başka şekillerde acı çektirelim diyorsun yani ruhen ve fiziken acı çekecek ama dimi o zaman tamam sana güveniyorum :ddu

Hay maşallah Oflaz yavaş gel anam kıza da yazık :hyste:hyste

mka
29.05.2011, 18:45
yine bi harika bölümdü canım ellerine sağllık. :)
Iraz ve yahyanın atışmalrı oldukça hoşuma gitti. ama yinede mine ve oflazın atışmalarını özledim. <3
Irazın şimdi ki planını merak ettim açıkçası yine ne planlar peşinde yahyanının gönlünü nasıl alabilcek acaba :D

aymelek
29.05.2011, 19:20
zeze
bölüm tek kelimeyle şahaneydi sonunda düğünü okuyoruz ofalaz çok çekti yazık artık vuslata ersin tabi kurtuluş belasından tamamen kurtulduğunda
artık ıraz ve yahya için düğün yaklaşır heralde die düşünüyorum bir an önce cuma olsaa:cray

pixie
29.05.2011, 20:03
canım ZeZem
sevgili yazarım :rs..sana bravo diyorum ve ayakta alkışlıyorum :clapp...bizi kelimenin tam anlamıyla bölümlere doyurdun:yes ...ama sen böyle şahane yazdıkça bizim açlığımız geçer diye hiç ümitlenme:grn
oflaz ve ayvazın yahyayı karşılarına alıp 'kardeşçe' uyardılar ...ama hafize annenin yasaklarını duyunca yahyanın keyfi yerine geldi:hyste
oflaz düğüne kadar mineden uzak durma sözüne sadık kaldı
göz açıp kapanayasıya kadar geldik düğüne:hsp ... hazırlıklar tamam ...davetliler geliyor ...mine hazırlandı ....ve istenmeyen biri kapı önünde ..:td2.kurtuluş kelimenin tam anlamıyla düğünü bastı:kg..minenin bu sefer uysal olacağını sanmıyorum ...hele oflaz:btt ...kurtuluş o yalıdan sağlam çıkarsa şaşarım :whis...ekber bu arada nerede .:angry3..ayvazla uğraşacağına işine baksaya bu adam.:kg..
ayvaz demişken mineyi kabul etmesi çok güzeldi...sanırım mineyle çok iyi anlaşacaklar .:kz2..ikisininde yapısı sakin ve ailelerini seviyorlar:kz1 ...
tekrar ellerine yüreğine sağlık...harika bir bölümdü:ddu...senin mutlu sonlar hakkında söylediklerine güvenip merakla düğünlü bölümleri bekliyorum :ksis

:nzr:nzr:nzr

estub
30.05.2011, 10:00
sevgili zeze ,
eellerine yüreğine sağlık çok güzel uzun uzun bölüm okuduk...
kendinimi dügüm hazırlıklarında içinde hissettim..çok güzeldi...
çok heycanlı bir yerde kaldık...yeni bölümü merakla bekliyorum...
sevgilerimle...:ks

şeker
30.05.2011, 21:32
bu müthiş ve upuzuuuun bölümler için teşekkürler
zezem ne ettin sen kurtuluş olmadık zamanda çıktı ortaya
minemize zarar vermez dimi
mutlu son u bende çok severim sana güveniyorum minenin "Naz ına " korkudan panikten birşey olmasın
oflazım minesine birşey olmasına asla izin vermez
kurtuluş canını nasıl kurtaracak bakalım
bu arada özel zamanından fedakarlık ederek bana (çok bencil gördüm kendimi)bizleri ihya ettiğin için sonsuz teşekkürler
:ty
düğün günü geldi
darısı yahyamın ve ırazımın başına
onlar tutkularına gem vura vura bir hal olcaklar
zezem duy seslerini
ayvazın özelini ayrı bir heyecanla bekliyorum

sevgilerimle

SZARAP
30.05.2011, 23:40
.

alya96’mmm hoş geldin canım…
Güzide hanım hepinizin sinirlerini bayağı bir bozmuş :soorry
Ama merak etme güzelim hakkı neyse Oflaz fazlasıyla ona verecek

ZeZe

SZARAP
.

tsira’mmm hoş geldin canım…
Size demiştim dimi… Tamer olayında bir şey yok… adam karısına çok aşık sadece :blush
Sarıhan’lara bulaşan yanmış… Allahtan aynı zamanda çok iyi bir sevgililerde kurtarıyorlar :kz1
Yoksa Mine’de Yahya’da ikisini niye sevsin değil mi?
Oflaz ve Iraz daha çookk karşı karşıya gelecek diyebilirim
Önümüzde sınav var… sonra birde Iraz’ın düğünü var… Oflaz daha çokk çıkışır Yahya ve Iraz’a :hyste
Maalesef Güzide öz annesi, Mine’yi doğuran kadın… ama doğurmakla anne olunmuyor :soorry

ZeZe

SZARAP
.

Şeyda’mmm hoş geldin canım…
Hafize annede rahat bıraksın onları değil mi? Hoş kadın haklı
Bazı şeyler çok aceleye geldi ve bir çok şey adabına göre yapılmadı :soorry
En azından kalan 4-5 gün kurallara uysun derdinde :whis
Ama o yasağı yanlış kişiye koydu bence…

ZeZe

SZARAP
.

ferahfezaa’mmm hoş geldin canım…
Hikayeyi okuyamama nedeni, sitenin yaptığı bir uygulama buradan okuyabilirsin
http://www.bizimhikayelerimiz.com/forum/showthread.php?8482-Yeni-Uygulama-YORUMSUZ
Yazdıklarımızın sizlere etkisini görmemizi sağlayan yorumlarınız :blush
O yorumlar bize devam etme gücü veriyor…
Onları bizlerden esirgemeyin ki, Hikayeleri okuyabilesiniz :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

skdb’immm hoş geldin canım…
Yaa dimi hep Oflaz delecek diye bir kural yok… Mine hanımda elini taşın altına soksun :whis
Olmuyor öyle her şeyi Oflaz’dan beklemek… :dill
Iraz Pervin’i bulunca bir şey yapmayacak güzelim sadece merakını tatmin edecek o kadar
Adı eskide olsa, yinede merak meraktır :kz2

ZeZe

SZARAP
.

Oflaz sadece bu gece için usluydu… Hafize Hanımı ezip geçmek istemedi
Bunu yapacak kapasitede olduğunu bilince de sarhoş olmayı göze aldı :hyste
Ama bak ne oldu… Mine kızına verdiği sözü tutmaya karar verdi
Ayrıca hiç kimse ona Oflaz’dan ayrı uyumak istiyor musun diye sormadı değil mi? :beee
Oflaz o sözü verirken çok kesin konuştu Mine’nin de her şeyi yaşamasını istiyor ama… :whis
Tamer’in hikayesinin altından çıkan aşk oldu… :klp tıpkı Oflaz gibi oda sevdiğinden başkasını gözü görmüyor
Oflaz ona gerekeni yapacak güzelim… inan bana senin söylediğinden daha kötü şeyler vardır :whis
Oflaz sanırım o yol üzerindeki tüm mobesa kameralarına yakalanmıştır :hyste
Aşırı hızdan acaba Güral kaç puan ceza yer…
Ama her şey Mine’nin yanında olmak içindi… Mine’yi ondan başkası da sakinleştiremezdi zaten
Yaaa Iraz şoklarda… üstelik o müstakbel ailesi evliliği gerçek sanıyor artık siz düşünün

ZeZe

SZARAP
.

sesezeoz’ummm beğeni ve yorumun için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

estub’ummm hoş geldin canım…
Vallahi her hafta bu kadar bölüm zor… elimden geleni yaparım ama gerçekten zor :soorry
Ben sadece geçen hafta söz verdiğim konuları yetiştirmeye çalıştım o kadar
Sarıhan’ları bende çok seviyorum… özellikle inatçı, dediğim dedik ve kıskanç hallerini :kz1

ZeZe

SZARAP
.

nilüfer’immm hoş geldin canım…
O deliller niye dolaptaydı… güzel soru…
Çünkü Yahya yat gezisinden döner dönmez Almanya’ya kaçtı
Tabi onun öncesinde Pervin ile ilişkisini bitirerek
5 ay dönmedi evine, arkasından da Iraz’ı kaçırıp kulübeye getirdi
Döndükleri günün akşamı da zaten eve gittiler :whis
Açıkçası Yahya’nın onların orada olduğundan bile haberi olduğunu sanmıyorum :kz2
Temizlikçi kadın ortalarda durmasın diye kaldırmıştır
Atılıp atılmayacağını o bilemeyeceği için… :soorry
Sorma Yahya evsiz barksız kaldı… artık otel köşelerinde sürter :hyste
Bu kez tabuları yıkan Mine’ydi… o sevdiği adam ve kızıyla birlikte uyumak istedi
Oflaz nasıl ikna edecek… bilmem etsin mi? :blush
Oflaz olanları tam olarak bilmiyor Iraz’dan öğrensin Güzide Hanım için iyi şeyler düşünecektir

ZeZe

SZARAP
.

Burçin’immm hoş geldin canım…
Vallahi canım yazabilseydim… daha da çok yazmak isterdim :yz5
Çünkü hikayeyi bitirmek sandığımdan uzun sürecek gibi çok fazla konu var
Evet yaa… Yahya gayet sağlıklı bir erkek, evinde öyle şeyler olmasının neresi garip :beee
Ayvaz’da bir Sarıhan… bakalım o aile laneti onu ne kadar etkilemiş
Iraz’ın kızının ismi çoktan hazır… artık bir doğurmaya bakar
Tamer olayında eğer sizi biraz şaşırttıysam ne mutlu çünkü çok büyütülecek bir olayı yoktu :blush
Ama altından aşk çıkmasına herkes sevinmiş :kz1
Güzide hanım dersini alacak merak etme sen güzelim

ZeZe

maelry
31.05.2011, 00:10
Artık ZeZe'ciğim diyorum:kz17
Ayvaz'ın hikayesi derken neyi kastettin?
68.Bölüm çok güzeldi:ol6
Sonu hariç:ph
Birde Seçil, Ayvazda etkilenecek insan yokmuş gibi:no
Irazla Yahya çok tatlılar ama:lv1
Hikayeni okurken suratımdaki sırıtma ifadesini görmeni çok isterim:kz9
Mutlu sonu sevmene çok sevindim çünkü bu hikayenin sonunu kötü düşünemiyorum:cr
Ve AÖF sınavında başarılar diliyorum;)
Son bölümü gözlüklerim olmadan okuduğum okuduğum için yaptığım hatayı düzeltmek istiyorum:blush
Ayvaz Seçilden etkilenmemiş ben etkilenmiş diye okumuşum 2. defa okuduğumda farkettim:soorry
Ayvaz'ın hikayesini yani aşk hikayesini çoook merak ediyorum Ekber olaya nerde dahil olmuş falan:hm
Kurtuluş ölümü tatmadan akıllanmıyacak anlaşılan:kz3
Oflaz düğün günü birşey yapmasa bari:bk2
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum:rs

Zeyno_T.A
31.05.2011, 01:50
Merhaba Zeze'cim :ksis
Öncelikle ellerine sağlık uzun uzun 3 kısım birden eklemişsin okurken yine çok keyif aldım ama bana yinede kısa geldi anam tabi alıştım böyle beklemeden zart zart bölümleri okumayı şimdi bir bölüm 3 kısım olsa bile kısa geliyor bana :hyste:blush

Ahh bu kurtuluş tamda çıkacak zamanı buldu biraz daha bekleyemez miydi ortaya çıkmak için yaa bu adam hiç akıllanmayacak ne Kurtuluş nede güzide sen gel benim işkenceleri bir düşün be Zeze'm bunlar adamda sabır bırakmıyor valla Ah bu kez Oflaz daha bu adı kurtuluş olan ama bir türlü kurtulamadığımız adamın haddini daha kaç kere bildirecek merak ediyorum bu adamın yüzü köseleyi de geçti yüzsüz şey :dmt

Ayvaz'ın Oflaz ve Mineyi görmesi sakin oldu yaa ben en azından Mine'yle karşılaşmasında gerilim bekliyordum yani laf sokmalar falan:hm

Ama böylede çok güzel oldu tüm ön yargıları alınmış Ayvaz abisinin aşık olduğu kadının gözlerinde aynı aşkı görmeyi bekliyor ve Mine'nin gözlerinde gördüğü aşk en az abisinin ki kadar derin tutkulu ve büyük bu Ayvaz'ı daha bir rahatlatıyor kimi rahatlatmaz ki yaa abini canını kanını bir kadın yüzünden darma duman olmuş bir şekilde görüyorsun hemde bu zamana kadar karşında hep çok güçlü bir adam görmüşken o zamanlarda karşısında aşkını kaybetmiş güçsüz bir adam görmek sanırım Ayvaz'ın en son isteyeceği şeylerden biriydi bu konuda ön yargılı olması çok normal ama onuda atlatmış bulunuyor..(:
İsim konusunda Ayvaz'ın fikrini söylemesi ve İsim babası olması çok hoşuma gitti karar vermeleri için bir adım attı ve kabul edildi Oflaz ve Mine çiftinin küçük prenseslerinin adı "Naz" benim terciğim Alaz'dan yanaydı ama Naz'da çok güzel isim söylemesi de çok güzel ikinci çocuklarının da mı adı "Az"la bitecek? eğer öyle olmazsa ve ikinicisi oğlan olursa adı Börtüçin koyalım biliyorum çok erken daha ilkini doğurmadı bile ama bende Oflaz gibi erkenden uçuyorum :hyste

Ve Abi kardeşin konuşması buda çok sakin geçti yaa bağırıp çağırıp kırıp dökmediler ne güzel anlaştılar hayır yani benim kafamda nasıl bir sarıhan ailesi oluştuysa hep bir şiddet aksiyon bekliyorum böylesi çok sakin geçiyor abi :hyste
Aman haa aksiyon şiddet derken bir birleirni kaybetmelerini istemiyorum bunca yıl sonra bulmuşken olmaz bu ben sadece biraz daha bağırış çağrış bekliyordum Ayvazın sertçe kapıyı vurup çıkmasını sabaha kadar eve dönmeyip Oflazın kendini yemesini bekliyordum çok mu sadistim ne:hyste
Ben Ekber konusunda korkuyorum Oflaz çok emin birşey olmayacağından buna izin vermeyeceğinden oysa Ekber iki Sarıhan içinde planlar kurmaya başladı bile.. :whis

Geçmişten konuşmaları Oflazın hatalarını anlaması zamanında Ayvaz'a yaptıkları her şey geçmişte kaldı tamam ama Ekber geçmişte kalanı niye tekrar hayatına sokuyorsun yahu açıkladın tamamda bu benim ve Ayvaz'ın tedirginliğini gidermiyor ayrıca Ayvaz Ekber konusunu nasıl halledecek Ayvaz'm ne planlıyorsun sen uff sankim kötü şeyler olacak aksiyon dolu Iımm :whis Bunlar kavga aman işte ufak çaplı tartışırken bile bir birlerine takılmadan duramıyorlar "Bedduan tuttu" böyle beddua can kurban be Oflaz'cım :hyste

Mine ve Hafize anne mutfakta Mine'nin tek adresi orası zatn bu aralar hamileliğin başında mide bulantılarından giremiyorsun ortalarında ve sonlarında Mutfaktan çıkmıyorsun ne çelişki ama :hyste Mine alış verişte olanları anlattı yine gözleri yaşlı yok abi Güzide cadısının sadece itibarını kaybetmesi 5parasız kalması beni rahatlatmıyor o kadının daha büyük acılar çekmesini istiyorum her gün biraz daha ersin eriye eriye ölüp gitsin Oflaz güveniyorum sana öyle büyük bir acı çektir ki şu Güzide cadısına her günü bir öncesinden daha çok zehir olsun..!
Oflaz yine oradaydı Mine ağlıyor evet hem olay kötü hem minede duygusal hem birde hormonlar olunca böyle zırt pırt ağlatıyor işte insanı canım yemek lafını duyunca nasılda heyecanlandı birden canım gözleri parladı resmen hayalin içine girip gördüm dee :hyste
Ah Oflaz küstürdün hemen Mine'yi normal tabi yaa tamam bu ilk nereden bileceksin ama biraz kitap oku canım sende hep doktordan beklenmez ki herşey aa :hyste

Yahya ve Iraz bunlar yine birbirlerinin çekip alanlarına girdiler Yahya'nın Iraz'ı Iraz'ın Yahya'yı çekim gücü vuhu bunlar zor dayanır ben söyleyim sözü falan unutun gitsin anacım Iraz böyle baştan çıkarıcı Yahya bu kadar çok isterken zor bu iş daha nereye kadar frenleyecek ki kendini gerçi bunu bende Yahya kadar çok merak ediyorum Yahya her seferinde kendini zorla frenliyor ama önce sınav sonra okul bitecek derken daha önlerinde nereden baksan kocaman bir 5 6 seneleri rahat var oo yandı Yahya :hyste ve o küçük uyku arasında Yahya'yı Yonca sanması ve Yahya'nın küçük muzurluğu çok şekerdi çok tatlılardı yaa ayrıca bekleyeceksin tabi Yahya'cım altın kurallardan biride bu Hanımlar her zaman bekletir beyler her zaman bekler.! :hyste eve geldiklerinde süprizz Ayvaz..(:

Ayvaz Oflaz ve damat Yahya çalışma odasında Muhabbetteler ama odaya giderken Iraz'ın arkalarından bağırmasına öldüm diye bilirim “Heyyy o bana lazım, tek parça bırakın” :hyste amaçları Yahya'nın ifadesini almak Oflaz zatn Yahya Döndüğünden beri rahat durmadı Iraz olacakları biliyor ama sadece uyarıyor allahtan Ayvaz'cım Oflaz ve Iraz kadar insafsız değil Oflaz süründüreceğim diye neler yapıyor her günde tehtit edilmez ki adam canım :soorry
Beylerin küçük muhabbetleri hepside Yahya'ya küçük ufacık uyarılarla dolu ayağını denk al Yahya..!ooy Sarıhan'ların arasında kalmak Yahya'm seni bu taraflara doğru kaçırayım mı ben tabi Iraz beni öldürmezse :hyste
Ve Muhabbeti bölen Hafize ana ben bu kadına bayılıyorum ya Oflaz'ın hakkından bir Hafize anne geliyor Oflaz ve Hafize annenin kapıda konuşmalarına şahit olan Yahya ve Ayvaz küçük dillerini yutmuş durumdalar Oflaz söz dinliyor :hyste
hele Hafize anne gidince Yahya'nın kurduğu o cümle Imm Yahya kendi elleriyle sonunu hazırladı anacım
“İnsanın başkalarına koyduğu kurallara kendisinin uymaya zorlanması nasıl bir ilahi adalet” koptum bu cümleye işte Yahya'cım Allah'ın sopası yok ki :hyste

Film keyfi harikaydı ama Ayvaz'ı mı öyle görmek üzdü beni kıyamam Antalya Gazel Imm zatn sabırsızlıkla Ayvaz bölümlerini bekliyorum birde böyle araya girince ben uçuyorum :hyste
Ayvaz'ım geçmişe dalması hala acı çekmesi kıyamam unutmak hiç kolay olmuyor hele iz bırakanlar hiç unutulmuyor bu Seda da bizim yakışıklı aşık adamımızın kalbinde kocaman bir iz bırakmış..
Film bitim herkescikler odalarına çekilirken Mine Oflaz tek kaldı Oflaz'ın Mineyi kandırmasına bittim ne güzel kullandı Mine'nin yerinde olsam alta kalmazdım hıh :td1 Mine'nin biran düşüncelerini okuyunca küçük dilimi yutuyordum Mine Iraz'dan taktik almayı düşünüyordu Oflaz'ı kandırmak için Iraz'dan yardım alacaktı neyse ki hemen arkasından gelen cümleler küçük dilimi yutmadan yetişti yani Mine için bu kesinlikle imkansızın üstünde:hyste

Düğün hazırlıkları tam gaz devam ediyor Kahvaltıda dakonu bu yapılacaklar gözden geçiriliyor Iraz'ın aklında yine bir plan var ve Yahya yakınlarında olmaması gerekiyor abileriyle postalamak en doğrusu tabi canım ama zor bizim Oflaz Mine'sinden ayrılamıyor ki adam:D Yalıda ki hazırlıklarla aynen devam herşey Mine'nin fazla yorulmaması için ayarlanıyor oturarak liste çıkartıp tek tek eleniyor ve Iraz'ın gözleri bahçede Havuzu yoksandı canım benim ee tabi aklına gelmiyor insanın bir anda arkada ola bileceği Oflaz herşeyi hallediyor maşallah bu adamın kıskançlığı hastalık boyutunda ama çok tatlı oluyor böyle yaa kıskansın o hep Minesini :kz1 Iraz arkada olduğunu duyunca küçük çaplı bir şok geçiriyor ama nedenini hemen anlıyor yani soruya nerek canım Oflaz'ın kıskançlığını bilmeyen kalmadı ki :hyste

Düğün hazırlıkları için gelen Seko olay konusu oluyor yani Mine Oflaz'ın kıskançlığı yüzünden bu adamı bilerek seçtiğini düşüyor ama bu sefer gerçekten bir suçu yok en iyi bu dediler yolladırlar oda görüşmeye gelince odasında öğrendi ama tabi ki rahatsız değil hiç olurmu yani :hyste
Oflaz "Nee" diye bağırınca birden tartışma geliyor düğün öncesi daank diye ürkmüştüm biraz ama olmadı korkulan Oflaz halletti yaa işte Oflaz efendi adınız çıkmış 9 a inmez 8e :hyste

Mine maşallah kaç gündür çok iyi uyuyor birde 10 kadar gerçi 10mu diye şaşırdığında asıl şaşıran ben oluyorum bu saat benim için baya erken zira :hyste
Ve bu kez Ayvaz ve Mine evde tekler Iraz ve Hafize Anne pazara çıkmışlar Oflaz toplantıda Ayvaz kahvaltı ediyor beklenen konuşma gerçekleşiyor İkisi de içlerini döküyorlar bir birlerine konuşmalarını sevdim gerçekten kırmadan yanlış anlaşılmaya maal vermeden hallettiler ve tekrarlanan Hoşgeldin faslı centilmen adam Ayvaz.. :kz1

Anaam Yuh seçil nereden çıktı Güney bahsettiğin de gelmeyecek diye sevinmiştim kıza bak Almanya şirketinin işini almış sırf Oflaz'ı tekrar elde etmek için.. Oflaz'ı tanımıyor olamaz ayrıca bu seçil uçmuş.. İyiler mi ehehe neden ayrıldıklarını okuyunca iyilermiydi yoksa iyi numarası mı yapıyorlar olmasın onlar.. Oflazın git demelerine aldırmadan toplantıya girmesi adam seni rencide etmemek için güzellikle gönderdi dinlemezsen böyle rezil olursun işte Sarıhan dururken seninle mi gireceklerdi projeye ay bu kızı mine öğrenirse işte araya giren kıskaçlık nelere maal olur kestiremiyorum gerçi şimdilik bir tehlike yok hanım çook uzaklara uçmuş durumda şuanlar da..

Evde Gelinlik provası var ve Oflaz'ın hiç rahat durmaya niyeti yok durmuyor da zatn pat diye oda da alıyor soluğu gelinliği de gördü anacım ama her şeyden önemlisi Mine'nin beğenmesi oysa o kadar mutlu ki gelinliği de tam istediği gibi oluyorken mutlu olmaması için hiç bir sebep yokki..(:

Ve yine bir doktor klasiği bunlar artık Mine için normal olmalı Oflaz Sarıhan inatçı dediğim dedik ve tamam utanma gibibir huyu vardır ama söz konusu mineve ondan uzak durmak olunca çıldırıyor adam doktorla tartışmalarına bakın hem soruyor hemde cevp alınca deliriyor :hyste
Hastanede doktorun ve Oflaz2ın tartışmaları gerçekten çocuk gibilerdi Mine'nin kopması kadar vardı bende burada öyle gülüyordum Oflaz kararlı başka doktorada gidecekmiş adam inanmıyor ya tabi zor nasıl dursun uzak ben doğumdan sonra Oflaz'ı merak ediyorum bu yasakla kesinl çıldıracak kesin :hyste

İşte Oflaz bir kez daha kanıtladı kendini Kuaförü bile Bayan Mine'nin Oflaz her seferinde kıskançlığın boyutunu aşarak beni şaşırtıyor bunu beklemiyordum bende uçuyorsun abi kon kon yere kon yok bu adam psikoloğa görünse bile değişmez söz konusu saçını yapmak için olsa bile Mine'ye dokunan erkek çıldırtıyor onu oda her durumda her şeyin bayan alternatifini buluyor ve bende ne zamandır söyleyeceğim unutuyorum Mine gibi düşünüyorum Metin iyi ki var o olmasaydı Oflaz'ın hali nice olurdu Metin kesinlikle bence de bir zammı hak ediyor hatta terfi bile etmeli adam Oflazın isteklerini ikiletmiyor bile yaa :ddu:hyste

Saçlarıda yapılıyor sonuç kesinlikle harika ve Oflaz'ın dışarı çıkması gerek bir şekilde Mine yine kızarmaya başladı oy Iraz maşallah direk girdi konuya ama güzel yöntem Oflaz olmadan gizli konuşmak istiyorsan üstü kapalı aç bayan konularını Oflaz arkasına bakmadan kaçsın :hyste

Mine ve Oflaz evden çıkınca eve gelen Yahya yok yok bunlar yapacaklar okulun bitişine kadar :hyste
Irazın Yahya'nın boynuna atlaması Yahya'nın son andatutması ve tutkulu öpüşleri :kz1 Yahya'nın Iraza aldığı hediye ve giflerle gösterim harika olmuş hayalini kuruyorsun ama birde izliyormuş gibi gifleri seyretmek harika ellerinize sağlık..(: çıkarılan kolye oy kıyamam gözleri doldu Irazımın..(:

Kına gecesi olayı çok güzel düşünülmüş harika oldu Oflaz ve Iraz'ın muhteşem atışmaları bende en az bu atışmaların Mine kadar hastasıyım abi kardeş çok tatlılar ve yine atışıyorlar seni beni bekarlığa veda partisi her şey serbest olan barda, kına gecesinde erkek dansöz vohoo Allahtan ayvaz var girdiaraya attı çözümü ortaya inatlaşmaktan kurtuldular Iraz daha küçük ama Oflaz koca bebek Mine'nin işi zor onun bitane çocuğu değil iki çocuğu var biri Oflaz :hyste

Ve Cumartesi düğün günü herkez hazırlanıyor Oflaz ve Iraz atışması yine ama bu kez Iraz galip odadan kış kışlandı Oflaz bey :hyste her şey o kadar güzel gidiyor ki ama yukarıda bir süpriz var kötü bir süpriz ve ben merak ediyorum bu kezne gibi bir rezillik çıkaracak bu Kurtuluşu olmayan Kurtuluştan..! :dmt

Oyy çenem düşmüş benim ne kaa uzun bir yorum oldu böyle okuya bilen gözlerine sağlık be Zeze'cim yordum senide k.bakma..(: :blush

pinpin
31.05.2011, 02:49
zey zeyiiiim,

bizim dügün telasimiz varo yüzden kisa kisa girebiliyorum,

yorumum da kisa olacak maaalesef..:soorry

neyse ki üc muhtesem bölümlerin hepsi birbirinden güzeldi.

ayvazimin üzülmesine dayanamaaaam:cray:cray

ama yeni hikayede onu mutlu görecegiz ins. su ekberi iyice merak ettim güzelim söyleyeyim...

digereri de hepsi güzel di tabi ki..

emegine saglik canimin iciiii :ks:ks

seydalc
31.05.2011, 14:46
zeze'mmm

öncelikle sınavnda başarılar diliyormm
bölümümüz harikaydıı..
fazla zamanm yok kısa yazacağım..:soorry
kurtuluşun bir yerlerden fırtlayacağını tahmn ediyodm zaten ama.. bu çok kötü oldu.. ama nasıl girebldi bu kadar güvnlk önlemi içinde.. ki oflaz zaten onu takip ettrmiyo muydu?

düğünü merakla beklyrm tatlım.. zaten tek sevncm senin mutlu son yapacak olman :))

bu harika ölm için çok ama çok teşekkürler :kz1

SZARAP
31.05.2011, 16:00
68.Bölüm Yorumlarım… :ty :ks :kz17

.

mka’mmm hoş geldin canım…
Hikayem baştan itibaren okuyorsun her bölümde seni etkileyen her şeyi yazıyorsun
Kurtuluş hikayenin kötü karakteri kendisi uzun süre hikayenin içinde olacak :soorry

ZeZe

SZARAP
.

mayıs_21’mmm hoş geldin canım…
Hafize anne faktörünü en sona sakladım… ve bu kez kimsenin aklına gelmedi :whis
O Sarıhan erkeklerini yumuşatma konusunda yakında tez hazırlayacak :hyste
Ve Ayvaz aşk adamı… aşkı bilip tanıyor… Mine’de de aşkı gördü… :klp

ZeZe

SZARAP
.

morcizgi’mmm beğeni ve yorumun için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

Banu’mmm hoş geldin canım…
Sınavlarım için dualarınız umarım tutar çünkü ne yaptığımı bilmiyorum açıkçası :bk2
Yok canım… ben hiç ikisini birleştirdikten sonra kötü şey yazar mıyım?
Yoksa başka hikayeleri yazan arkadaşlarıma nasıl mutlu son yazın diye isyan edeceğim
Evet bebişimizin isminde son noktayı amcamız koydu…
Ekber bayağı merak uyandırıyor değil mi? Güzeelll merak iyidir…
Iraz kendisini yalancı konumdan kurtaracak bir plan bulamadı ne yazık ki :whis
Yahya’da iki tane abisi olan kıza aşık olmasaydı değil mi?
Böyle üstü kapalıda olsa tehditleri çekecek artık… en azından evleninceye kadar
Listeler öbür kısımlarda bol bol var güzelim :whis

ZeZe

SZARAP
.

darksea’mmm hoş geldin canım…
Oflaz’ın gözü Mine’den başkanı görmüyor ki, onun için sadece Mine var
Evet zaten, doktorda aynen senin gibi düşündüğü için onu uyardı yaa… :blush
Bencede hiç doğru değil… ama hep derler yaa iki canlısın…
Ama iki mideli değilsin ki? Yani alacağı şey zaten bellidir değil mi?
Seninde dediğin gibi canım yemek yiyen Mine hoş görüntüler sergiliyor
Hafize annenin ısrarı… :hm
Açıkçası ben düğüne kadar ikisini bir daha MiK’e yollamamak için o bu kadar ısrar ettiriyorum :kz17
Yoksa her bölümün bir kısının orda olması gerekecek ehh bana insaf…
Ve her zaman karakter eleştirisi yapabilirsin güzelim… hatta beni bile eleştirebilirsin
Sonuçta bu benim ilk hikayem, sonrakilerde hatalarımı tekrarlamamam için bilmem gerek :blush
Bu yüzden yorumlarınız bu kadar önemli yaa…
İçinden ne geliyorsa yazabilirsin güzelim bu beni ancak mutlu eder…

ZeZe

SZARAP
.

Yaa Iraz plan yapıyor onda sorun yok… sorun Yahya’nın annesine karşı yapamaması :hyste
Pervin’i görüyor güzelim… emin ol görüyor daa… nasıl görüyor işte orası sürpriz olsun :whis
Vallahi Seko ısmarlama oldu be güzelim…
Yani siz Tamer olayında öyle bir şey isteyince bende oturup yazdım :yz5
Ama tamda dediğin gibi oldu… o kadar olayla mimlenen Oflaz bu kez suçsuz olduğuna inandıramadı :hyste
Seçil’in ortaya çıkması kafanızı karıştırmış… uçağı en iyisi lost adasına gömmek sanırım
Metin Oflaz’dan değil ama kesin Mine’den yüklü bir zam kopartacak gibi :whis
Adamın elinde Mine’yi ilgilendirebilecek her konuda en iyi kadın listesi var yaaa

ZeZe

SZARAP
.

Aycan’ımmm hoş geldin canım…
Düğün yüzünden o ikisini çok sık bir arada yazamasamda bende özledim
Ama önümüzde Denizli yolculuğu var bol bol yazacağım canım :yz5
Yaaa ellere varda bize yok mu? misali yasağı Oflaz’da yedi
Yemesine de, bunu Yahya’nın öğrenmesi kötü oldu sanırım
Canım Alaz ismi 2.oldu… o zaman bir sonraki kızın adı da o olur :kz1
Oflaz zaten niyetli takım kurmaya, daha çok çalışması gerek çooookkkk

ZeZe

SZARAP
.

maelry’immm hoş geldin canım…
Öncelikle sınavlarım için başarı dileklerine teşekkür ederim güzelim
Bu hikaye bitince ben Ayvaz Sarıhan için ayrı bir hikaye yazacağım canım
Onun Antalya’da yaptıklarıyla ilgili…
Bu bölümün sonunu kimse sevmemiş anlaşılan ama :soorry düzelteceğim ben onu sen hiç merak etme

ZeZe

SZARAP
.

Kurtuluş… sanırım ben ona yanlış isim koymuşum hikayeyi yazarken :bk2
Adından mı ne bilemedim ama kurtulamıyoruz bir türlü
Oflaz Seçil’den de Kurtuluş’tan da kurtulmasını bilir güzelim ama biraz zaman alabilir :soorry
Beğeni, yorumun ve Sınav dileklerin için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

Yaa bebişimizin ismi konusunda son noktayı amcamız koydu
Ayvaz için herkes kötü bir şeyler beklemiş… Mine’ye tepki alacak diye düşünülmüş :blush
Ben Oflaz ve Mine’yi zaten zor birleştirdim, hiç ayırır mıyım?
Kurtuluş’un planı… :hm
O kadar koruma olan bir yerden Mine ile elini kolunu sallaya sallaya çıkamayacağını biliyor
Ehh yapmıştır oda bir plan’da bakalım Iraz’ınkiler kadar başarılı olur mu? :hyste

ZeZe

SZARAP
31.05.2011, 16:05
.

Yonciş Hanım…
Hani bir laf vardır “eceli gelen it cami avlusuna pislermiş” diye
Sanırım Kurtuluş’un ki de o hesap oldu… bakalım eceli kimin elinden olacak :kg
Ekber işinin ehli değil… Acaba? Ben o kadar emin olmazdım güzelim :whis
Nikah kıyılıyor canım üstelikte bayan bir memure tarafından
Banu’ya sözüm var… nikahı o kıyacak… :kz1
Düğüne birçok kişi davetli güzelim… davetli listesi yayınlanmadı gerçi ama
Senin ismi lazım değil dediğin kim… bir bakıp kontrol edelim listede var mı yok mu diye :dvl
Oflaz baktı anneyi ikna edemiyor, takviye güç olarak kızından yardım istedi
Görüldüğü üzere baba-kız gayet iyi anlaşıyorlar vay annemizin haline :grn
Ayvaz’ın aileye takdim edeceği kişi kim olursa olsun büyük bir sevgi ile kabul edilecektir
Bunca zamandan sonra sevmemeye yeminli Ayvaz birine aşık olursa kimse itiraz etmez
İsim konusunda bir şey diyememem en çok beğenilen NAZ oldu…
Ama Oflaz takım kurmaya niyetli o yüzden Alaz ismide ileride lazım olacaktır :whis

ZeZe

SZARAP
.

esince’mmm hoş geldin canım…
Cuma günleri için aklında böyle bir yer edindiysem ne mutlu bana :blush
Ben bu üçlüden ortaya karışık istiyorum güzelim… :grn
Biri bile beni kesmiyor anla artık ne haldeyim…
Oflaz Hafize anneye verdiği sözden çok, Mine’nin Iraz ile konuşmasından etkilendi
İşte bu yüzden onun ileride pişman olmaması için tüm bunlara katlandı
Daa düğün gecesi Oflaz’ı kim tutar bilemiyorum artık
Doktor bile engel olamadı… bu konuda kimseyi dinlememeye kararlı :blush
Ekber olayında haklısın güzelim… ben tüyo olacak korkusuna olayı çabuk geçtim
Sırf geçmişte ne olduğu anlaşılmasın diye üstü kapalı anlattım ondan olabüülüürrr
Ayvaz-Seçil karşılaşması özellikle yazıldı canım… çünkü o bana lazım
Yahya ve Iraz’ı da artık ağlatmayacağım söz… çünkü Denizli yolculuğu bayağı neşeli olacak :grn
Iraz yeni ailesiyle tanışırkenki halleri aklımın içinde dönüp duruyor
Eğer tam olarak aktarabilirsem sizlere… farklı bir Iraz okuyacaksınız :yz8
Eeee insan başkasına yasaklar getirirken, kendini de düşünmeli değil mi?
Yoksa böyle dış etkenler senin yerine düşünür Oflaz’cığım
KV Elif ile Ali’nin sahnesini değil mi? :ol6
Ayy ben o sahneyi hatırlıyorum, Ali daha ameliyat olmamıştı,
Elif onu görünce önce bir çığlık atıyor sonra bacaklarını açıp mini eteğini daha da yukarı çekip
Ali’nin kucağına atlıyordu… ilk izlediğimde eteğini niye kaldırıyor yaaa filan olmuştum :bk2
Ehh o kadar kısa etek giyince zıplamak zor oluyordur tabi… :hyste
Vallahi o sahneyi yazarken aklıma gelmemişti ama bayağı bir benziyorlar :blush
Bak bende Iraz’a yakın bir zamanda mini giydirsem fena olmayacak heheee :grn
Güzel sahneler çıkar ortaya…
Resim olayına gelince… ikisinin oynadığı dizi sağolsun o kadar güzel resimler ve gifler var ki?
İnsanın o sahneleri yazası geliyor… daha ben onları okul balosuna yollayacağım inşallah :dans
Evet onu yarı yolda bırakan Güzide… onun hakkında bilgi sızdıranda evinde kaldığı arkadaşıydı
Kurtuluş’ta biliyor o kadar korumanın arasından Mine ile çıkamayacağını
O zaman niyeti ne? :kz3
Size söz Mine bir oğul doğursun sonraki kızının adı Alaz olacak…
Olmadı Ayvaz için kullanırız… hikayede –AZ ile biten isim bol bol olacak nasılsa

ZeZe

SZARAP
.

Mevlüde’mmm hoş geldin canım…
Oflaz Hafize anneye verdiği sözü tuttu ama bunu daha çok Mine için yaptı
Yoksa kimse onu Mine’den ayrı tutamazdı…
O zaman benimde sürekli olarak onları özel bir kısma yollamam gerekirdi :kz14
Azıcık dinlensinler canım… ne işleri var her akşam orada
İlknaz… en azından son kısmı tutmuş güzelim… anketten çıkan NAZ oldu…
Ama bu oylama için o kadar çok isim söylendiki, hepsini not ettim :kz1
Bir daha isim sıkıntısı çekmeyeceğim benim için iyi oldu
Kurtuluş uzun süredir sessizdi… onu iyi mi :daz kötü mü yapacağıma karar verememiştim
Sonra bir baktım, cezasını çekmesi için son bir şey yapması gerekiyor
Bende yaptırıyorum işte… bakalım cezası ne olacak
“Adı lazım değil” gayet haklı… insan okumaya gelince uzun uzun bölümler istiyor :yz8
Her ne kadar onları yazmak çok zahmetli olsada, insanın okuyan tarafı farklı düşünüyor :blush

ZeZe

SZARAP
.

Vallahi o notu yazmasaydım herhalde beni sayfama almazdınız
Ama merak etmeyin, ben bu karışıklığı düzene sokup,
Üstüne birde güzel bir düğün yazacağım tabi düğün geceside, sonracığıma balayı…
Yani kısacası Oflaz ve Mine’yi güzel günler bekliyor :kz1
Seçil’in gelip hiçbir şey yapmadan çekip gitmesi GARİP değil mi? :whis
Sanki bölümü daha da uzatmak için yazılmış gibi değil mi?
Bakalım gerçekten öyle mi? Zamana bırakalım
Ayvaz her ne kadar ön yargılı olsa da, aşka inanan değer veren biri
Mine’nin gözlerindeki aşkı gördükten sonra daha fazlasına ihtiyaç duymuyor
Canım oylamadan NAZ çıktı… ama Alaz ismini de kullanacağım söz
Kurtuluş bu kez adını hak edip kurtulacak mı, yoksaaa… :ss4

ZeZe

SZARAP
.

fortuna’mmm hoş geldin canım…
Ayvaz her ne kadar Mine’ye kızgın olsa da, onun gerçekte abisine aşık olmasını istiyor
Oflaz’ı bu kadar değiştiren bu kadının onun hayatında kalıcı olmasını istiyor :blush
Ama bir yanıda abisinin acı çekmesinden korkuyor bu yüzden ikilem içindeydi
Ama Hafize anneden olanları dinleyince, üstüne abisinin bakışları ve Mine’nin hareketleri eklenince
Onu seve seve aileye kabul etti Ayvaz… :kz1
Ve haklısın zamanı gelince onun tanıştıracağı kıza da Mine gönüllü hoş geldin diyecektir
Yahya biliyor her iki abininde Iraz’ı ne kadar sevdiğini bu yüzden bu yasağa bir şey demiyor
Iraz ile ilgili kendisine söylenen hiçbir şeye ses etmiyor… yani evleninceye kadar :whis
Ama aynı yasakları ortada bir bebek varken Oflaz’da yiyince… haliylede keyifleniyor :hyste
Yahya nereden bilsin Iraz’ın herkesi bir yere postaladığını yoksa hiç gelir miydi eve
Ekber nerede? Niye engel olmadı? :whis
Bu soruların yanıtı gelecek bölümde… bakalım Ekber’in nedenleri sizi tatmin edecek mi?

ZeZe

SZARAP
.

datronali’mmm hoş geldin canım…
Doktor bence canına susadı… Oflaz’a uzak dur denir mi?
Adam zaten düğüne kadar perhize girmiş… birde üstüne…
Oflaz sinirlerine iyi hakim oldu diyebiliriz… yoksa…
Bebeğe bir şey mi olacak… :bk2
Yok canım… ben hiç öyle şey yapar mıyım? :blush
Kurtuluş’tan kurtulmak için ortaya çıktı o kadar

ZeZe

SZARAP
.

nurane’mmm hoş geldin canım…
Daha öncede demiştim… artık kötü olay yazmayacağım diye
Dee Kurtuluş ne diyeceksin eminim… :whis
Ama onun sonu da gayet güzel olacak diyeyim ben sana
Iraz potansiyel atışmacı zaten… kim olsa karşısında itiraz ediyor :hyste
Bir tek Mine’ye karşı öyle değil… erkekler yandı
Gazel bu hikayenin içinde TEK BİR SAHNESİ olacak
Zamanını söylemeyeyim ama Gazel Sarıhan ailesiyle tanışıyor
Üstelik bu Satılık’ta olacak… :blush
Düğünü mahvetmek mi? Son 3 aydır düğüne gelmeye çalışıyorum hiç mahveder miyim? :cray
ASLAA… :yes

ZeZe

SZARAP
.

morcizgi’mmm hoş geldin canım…
Kurtuluş bu kadar zaman sessiz kalmanın acısını çıkartmaya uğraşıyor güzelim :soorry

ZeZe

SZARAP
.

Hanife’mmm hoş geldin canım…
Evet düğün hepsi için unutulmaz olacak diyebiliriz
Eğer o düğün güzel geçmesin Seko kalpten gider eminim o kadar uğraştı :hyste
Ekber niye işini yapmadı? Niye acaba… :whis

ZeZe

SZARAP
.

Deniz’immm hoş geldin canım…
Herkes Ayvaz ile Mine arasında iplerin kopmasını beklemiş
Ama Mine bir sevgili olarak Ayvaz’da bir kardeş olarak Oflaz’ı severken
Onun mutluluğunu bozacak bir şey olmamı mümkün mü? :kz1
Doktor ile Oflaz’ın daha böyle bir sürü diyalogu olacaktır emin
Helede son aya girince doktorumuz bu kez haklı konuma düşecektir :kas
Yaa dimi keşke adını başka bir şey koysaydım… bir türlü kurtulamadık kendisinden :kg

ZeZe

SZARAP
31.05.2011, 16:10
.

gny’immm hoş geldin canım…
Oflaz ve Figen hanım konuşması sevilmiş… ama bu konuşmalarda daha da olacak :whis
Hele bir tanesi var ki? Yasakların başladığı zamana geliyor
İşte o zaman Oflaz’da paşa paşa uymak zorunda kalacak :hyste
Ekber yetişmeli değil mi? Yoksa Oflaz onunda canına okur…
Bakalım yeni bölümde neler olacak hep birlikte göreceğiz

ZeZe

SZARAP
.

emine’mmm hoş geldin canım…
Doktor ile takışan Oflaz herkesin beğenisini kazanmış…
Ama adamı da anlayın, bunca ay hasret kalmış Mine’sine üstüne birde düğün yasağı yemiş :soorry
Artık biri daha Mine’den uzak dur deyince patlayıverdi. :hyste
Vallahi Ekber’in nerede olduğunu gelecek bölüm göreceğiz
Tabi Kurtuluş’un nasıl oraya böyle rahat girdiğinin hesabını verdiğini de… :kz3

ZeZe

SZARAP
.

baharela’mmm hoş geldin canım…
Güzel sınav dileklerin ve arkadaşım için söylediklerine teşekkür ederim :blush
Cumartesi günü gerçekten güzel geçti, peri kızı gibiydi kendileri
Allah mutluluğunu daim etsin AMİNNN diyorum :amn
Ben de günlük hayatta listelerden vazgeçemeyen biriyimdir
Hemen hemen her şeye liste yaparım, sanırım bu yüzden birazda o hikayeyi çok sevdim :blush
Devamı için kendi hikayemin içine listeler ekleyip duruyorum
Umarım Asuman bir an önce bitirip de, siteye eklemeye başlar :yz5
Ama ben yorumlarımda her şeyi bülbül gibi şakıdığım için sonra sizleri şaşırtamıyorum :soorry
Bu yüzden ara sıra gizemli takılmak iyi oluyor be güzelim
Ayvaz aşk adamı :klp diye boşuna demiyorum, o sadece Mine’yi tanımıyordu
Hafize anne sayesinde biraz tanıdı, ama en çok Mine’nin aşk dolu bakışları ikna etti onu
Mine hiç arkadaşım yok derken, bir sürü arkadaşı birden oldu…
Yahya’da biliyor ağabeylerinin Iraz’ı ne kadar sevdiğini
Ve tabi kendilerine karşı olmadığını da, ayrıca yasağı yiyen tek kişi olmadığını da, :hyste
İşte bu yüzden birazda nispet yapar gibi davranıyor yaa

ZeZe

SZARAP
.

88nihali’mmm hoş geldin canım…
Sınavlarım nasıl geçti hiç bilmiyorum güzelim yaptım ama… :kz17
İnşallah dualarınız tutarda güzel notlar alırım, çünkü hiç çalışamadım bu sefer
Evet hikayenin karakterleri bir araya gelince bazen büyü yok olabiliyor
Mutluluğu uzatmakta bazen zorlanabiliyor yazan kişi
Ama benim hikayemde birleşme olsada, -ki henüz Yahya Iraz birleşmedi- :blush
Oflaz ve Mine’nin düğünü yapılmadığı için birde doğum gibi bir faktör olunca
İster istemez yazacak bir sürü konu çıkıyor bende fazla detayla sıktığımı düşünüyorum bazen :soorry
Çünkü bir türlü düğüne gelmek kısmet olamadı :angry3
Ve senin bu yorumunla heyecanı yüksek tuttuğumu bilmek çok mutlu etti beni güzelim :kz1

ZeZe

SZARAP
.

onursen’immm hoş geldin canım…
Canım bölüm uzun olunca tek seferde atacak kadar erken bitiremedim
Bu yüzdem bölüm bölüm gelmek zorunda kaldı :soorry
Bu hafta düğünü yetiştireceğim diye bulduğum her boşlukta yazmama rağmen
Yinede son kısımları Cuma akşamı tamamlayabildim
Oflaz, Kurtuluş için güzel bir şeyler düşünecektir eminim :gun

ZeZe

SZARAP
.

Ayvaz sadece abisinin üzülmesini istemiyordu.
Mine’nin ona hissettiklerinin ne olduğunu merak ediyordu.
Aşk olduğundan emin olunca da ona hoş geldin demekten büyük bir mutluluk duydu :kz1
Kurtuluş’tan kurtulacağız inşallah :kz3

ZeZe

SZARAP
.

Son dakika golü gibi gelmiş sanırım Kurtuluş size :whis
Ama merak etmeyin, kaleciye güvenin siz o topu yemez
Yaa tuttuğum takım şampiyon olunca içim dışım futbol terimi oldu ama :bk2
En güzel sanırım bu şekilde anlatabiliyorum… güvenin bana
Düğünümüz gayet güzel bir biçimde olacak ahım var 2 göbekcik atacağım o düğünde :216
Tabi önce pistten çıkmayan Zeynep adlı bir karakter oluşturmam gerek dur bakalım gece yeni başladı :hyste

ZeZe

SZARAP
.

jorinde’mmm beğenin için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

nirvana’mmm hoş geldin canım…
Mutlu son olacak canım… ama Kurtuluş’tan kurtulmak gerekiyordu
Bu haliyle kenarda unutulmuş gibiydi, bende hatırlattım işte… :whis
Oflaz artık Kurtuluş’a ne yapar… bilmem yakalarsa yapar bir şeyler eminim :gun

ZeZe

SZARAP
.

Cansu’mmm hoş geldin canım…
Vallahi son 7 bölüm diyorum… hikayeyi kesinlikle bitirmek niyetindeyim
Oturup kalan konuları en ince ayrıntısına kadar listeledim… :grn çıkan sonuç bu
Ama o 7 bölümün her biri kaç kısımdan olur bilmem ama ben 7 hafta sonra bitiriyorum
Ayvaz’ın tek korkusu Mine abisine aşık değilse diyeydi… :soorry
O bakışlarda aşkı gördüğü anda ön yargı diye bir şey kalmadı, tabi Hafize annenin anlattıkları da var
Bilmem fark ettiniz mi :whis Ayvaz Antalya işi bitince yeni bir iş için İstanbul’a dönecek
Yani Gazel’in olduğu yarde kalıcı değil, Seda’nın olduğu yere dönüyor :blush
Neyse… siz zamanı gelinceye kadar bunu bir düşünün
İki erkek kardeş niye ANNE demiyor… ve sadece Iraz bunu kullanıyor
Neden acep… bak bende merak ettim şimdi… :whis
Mine alıştı artık Oflaz’ı soru sormaktan hiçbir şeyin engelleyemeyeceğini
O yüzden gülmekten başka bir şey gelmiyor elinden… :hyste
Sorma Iraz plan perhizi yapıyor… Denizli’de çok ihtiyacı olacağı için şimdilik depoluyor :dvl
Lüzumsuz plan yapıp da yeteneğini kaybetmek istemiyor
Kurtuluş bu kadar sessiz kalmayı sindiremedi güzelim, azıcık hareket peşinde
Ama söz bayağı hareket sahibi olacak diyebiliriz :td1

ZeZe

SZARAP
31.05.2011, 16:20
.

space’mmm hoş geldin canım…
İki kardeşin sevgiye dayalı atışmalarını bende seviyorum :grn
Altında yatan sevgi olunca, o atışmalar insanı korkutmuyor
Kurtuluş inşallah kimseye zarar vermez güzelim :soorry

ZeZe

SZARAP
.

essa’mmm hoş geldin canım…
Evet hikayenin sonu gerçekten güzel bitecek, herkes hak ettiğini yaşacak :kz1

ZeZe

SZARAP
.

Oflaz ve Iraz gerçekten benziyorlar, Ayvaz onlara göre daha sakin en azından görünen
Bakarsın biride zamanı gelince onun damarına basar, oda Sarıhan kanının büyüsüne kapılır :whis
Seçil’in ortaya çıkış ve aynı hızla yok oluş nedeni farklı… şimdilik kafanızı karıştırmasın :blush
Evet Iraz’ın elbisesi dizide giydiğinin aynısı zaten gelecek bölüm hikayeye ekleyeceğim
Diziyi bende ikisini yan yana görmek için izliyorum ama henüz o sahneler başlamadı :cray
Yani Türkiye’de yayınlanan bölümlerde ikisi birbirinden nefret ediyor
İnşallah hikaye bitmeden o ikisini öyle yan yana görebilirim
Oflaz-Figen Hanım karşılaşmaları yine olacak diyebilirim… hele şu yasaklar başlasın :hyste
Oflaz işte o zaman barut fıçısı gibi olacaktır
Kurtuluş… bilmem nereden çıktıysa, pişman olacaktır eminim :kz3

ZeZe

SZARAP
.

nermin’immm hoş geldin canım…
Vallahi bu kadar bela olacağını bilsem adını Kurtuluş koymazdım :bk2
Bir insan ismiyle bu kadar mı tezat olur ne diyeyim… kendim yazdım ama… :angry3

ZeZe

SZARAP
.

efertiti’mmm hoş geldin canım…
Bu benim ilk hikayem… aslında ben daha çok yorumcuydum :yz8
Başka yazarlara esasları ayırma, mutlu son yaz diye isyan eder dururdum :whis
Sonra oturup, bunu yazmaya başladım… :yz5
Ama bu hikaye bitince de Ayvaz Sarıhan’ın hikayesini ayrı yazacağım güzelim :blush
Bakalım onu nasıl bulacaksınız merak ediyorum :frr
Iraz’ı bende tek geçerim… onun asiliğini ve planlarını çok seviyorum :kz1

ZeZe

SZARAP
.

sare’mmm hoş geldin canım…
Her ikisi de birbirlerini gerçekten sevdikleri için bu kadar dikleniyorlar yaa :whis
Söyledikleri laftan kırılıp, gücenmeyeceklerini bildikleri için
Ve nedense birilerinin onlar için hep orta yolu bulması gerekiyor :hyste
Bu güne kadar Ayvaz yapmış bunu, artık Mine devralır…
Denizli ziyareti düğünden sonra, yani bir sonraki bölümde olacak inşallah :blush
Ben koca düğünü tek bölümde bitirebilirsem… bitirebilir miyim acep… :bk2

ZeZe

SZARAP
.

Yankı’mmm hoş geldin canım…
Evet evet… git gide romantik komedi oldu… yerini değiştirsem mi ne? :bk2
Gerçi hikaye bitmek üzere sanırım birazcık geç kaldım
Kızımızın adı NAZ… ama Alaz’da çok sevildi güzelim onuda kullanacağım kesinlikle :kz1
Oflaz daha çok inatlaşır o doktorla, ehh futbol takımı kurmaya niyetli
Figen hanım ile daha çok muhatap olacaklardır kendileri :hyste
Seçil hikayeye sadece Ayvaz ile tanışmak için girdi canım…
Çünkü ikiside aynı meslekte ve ikiside çok iyi… :ss4
Seko Oflaz’ın tercihi değil bir kerem… :grn suçlamayın her şey için Oflaz’ı mı?
Gerçi iyice mimlendi, artık ne dese ikna edemez ama olsun :whis
Gazel aklında yer ediyor etmesine de, umarım kalıcı olur
Kurtuluş ve özür dilemek mi? yok canım o kadar iyimser olmayalım :bk2
Ama düğünümüz olacak bak bunun için bol bol iyimser olabiliriz :mar1

ZeZe

SZARAP
.

canom’ummm hoş geldin canım…
ama güzelim doktorda onu en hassas yerinden vuruyor olmaz ki
yani adam bunca ay hasret kalmış, düğüne kadar da dokunamıyor
tabi çıldırır, ona kalsa soluğu kendisini onaylayan bir doktor bulmaya kadar götürür :hyste
NAZ… babasının nazlı prensesi olarak geliyor :kz1
Yahya o elbiseyi görünce bencede ortalık biraz karışacak :whis
Oflaz Kurtuluş’u yakalarsa, boğazın sularına gerek yok çıplak elleriyle boğar bence :btt

ZeZe

SZARAP
.

Oflaz’ın kıskançlığı uç noktalarda olduğu doğru oda böyle bir karakter oldu
Aşırı kıskanç… ama nedense ben onu öyle yazmayı seviyorum :blush

ZeZe

SZARAP
.

şeta’mmm hoş geldin canım…
düğün hazırlıklarını yazmak gerçekten güzeldi :kz1
Iraz her zamanki neşesiyle herkesin yüzünü güldürmüş
Sonu sizi birazcık üzse de, güzel şeyler olacak emin olun
Hikayemiz maalesef bitiyor güzelim, ama yeni biraz aradan sonra başlayacak :blush

ZeZe

SZARAP
31.05.2011, 16:25
.

Şeyma’mmm hoş geldin canım…
Güzelim o “ismi lazım değil” yazarımıza baskına gidersen haber ver bende geleceğim :kas
Böyle güzel baskınlardan beni bizzat haberdar et olur mu? birlikten kuvvet doğar :ys2
Sarıhan ailesi gerçektende sevgi dolu, içlerinde birbirlerine karşı kötülük yok
Üstelik sevdikleri insanı aileye sokmaktan da çekinmiyorlar
Canım hikaye duygusal olmaktan çıktı bile, yeri biraz yanlış gibi geliyor bana :kz2
Kurtuluş’tan kesin olarak kurtulacağız güzelimde umarım çok hasar vermez kendileri
Ayvaz-Gazel ikilisi eğer terslik olmazsa Eylül-Ekim gibi gelecek canım :blush
Bu hikayeyi bitirir bitirmez onun başına oturacağım ara bile vermeden
Çünkü önümüz ramazan ve bayramdan sonra kardeşimin düğünü var zamanım kısıtlı
Anlayacağın tatilde bile yeni hikayemi yazacağım :yz5
Aslında benim içinde güzel bir denk gelme oldu, Tatil için güneyde bir yere gidiyorum
Bir otel nasıl işletilir, Müdür ortalarda dolaşıp, nereleri denetler, uygulamalı bir tatil olacak :kdd
Böylelikle yazdıklarımı gözümde daha iyi canlandırabileceğim

ZeZe

SZARAP
.

Gözde’mmm hoş geldin canım…
Ayvaz Mine’nin gerçek yüzünü görünce aileye hoş geldin demekten çekinmedi
Seko… tamamen sizin isteğiniz güzelim… :grn
Tamer olayında çok ısrar ettiniz hikayede böyle birinin olmasını, bende yazdım :yz5
Ama Seko gerçekten güzel bir düğün hazırladı, şık, sade ve zarif bir düğün :kz1
Düğün oluyor canım, nikahta kıyılıyor bir sorun olmayacak
Tabi önce Kurtuluş belasından kurtulalım hep birlikte düğünde eğleniriz

ZeZe

SZARAP
.

Gamze’mmm hoş geldin canım…
Herkesin içinde ikiside rahat rahat konuşamazlardı.
O yüzden en güzeli ikisini yalnız bırakmaktı. Sabah kahvaltısıda böyle bir ortamı yarattı :blush
Mine ne kadar aşık olduğunu göstermeye çalıştı, Ayvazda gördüklerini yorumladı
Sonuç Mine son Sarıhan tarafından da kabul gördü :ol6
Ekber olayı ile Ayvaz ilgilenmek istiyor gerçi ama o adam gerçek bir beladır :kg
Yahya ve Iraz evlenecek zamana bir gelebilseler ben çok rahat edeceğim :kz6
Denizli yolculuğu bitmiş, sınav bitmiş, Mine doğurmuş… ooo tüm konular bitmiş oluyor :kdd
Denizli maceralarını ayrı bir bölüm yapmayacağım canım ama onlar ağırlıklı olacak
Belki arada balayını yapan Oflaz ve Mine olur, onun dışında birileri olmaz sanırım :hm
Nikah memurluğu için Banu’ya sözüm vardı o yüzden maalesef bayan olmak zorunda
Bunda Oflaz’ın hiç günahı yok vallahi, benden kaynaklanıyor diyebilirim :kz9
Yok yok… ben sizden daha büyük bir heves ile bekliyordum düğünü
Kaç bölümde ancak gelebildim :kz17 yok öyle mahvetmek inşallah sonu güzel olacak

ZeZe

SZARAP
.

Elif’immm hoş geldin canım…
Yaa sonunda düğüne gelebildik… çok şükür… :ol6 bir an hiç gelemeyeceğim sandım ne yalan :cray
Denizli yolculuğu daha sonra güzelim önce şu düğünü sağ salim atlatalım da
Kurtuluş yalıdan çıkmayı istediğini hiç sanmıyorum, bile bile girdi oraya :kz3

ZeZe

SZARAP
.

Evet Iraz el bebek gül bebek büyütülmüş, yinede çok fazla şımarık değil :blush
Yani tamam istediği bir şey olunca plan yapmaktan geri durmuyor
Ama soyadını gerekmediği sürece kullanmayan biri
Yani ben o şekilde olmasını istedim, bunda da ağabeylerinin sevginin etkisi var :kz1
Yahya karakter olarak kendini ezdiren biri değil,
Başkası olsa belki bu kadar güçlü iki abi karşısında ezilip kalırdı
Ama o Iraz ile evlendikten sonra karışmayın diyebilecek biri
Ayvaz bir süre İstanbul-Antalya arasında mekik dokuyacak diyebiliriz
Ama sonra otel bitince, mecburen şu Almanlarla yapılacak iş için İstanbul’a dönmek zorunda
İşkence olayında boyut atladığın için ben bir şey diyemiyorum güzelim :bk2

ZeZe

SZARAP
.

Oflaz bebekleri seviyor güzelim bir futbol takımı kurmaya niyetli zaten
“Iraz Hanım ve Şoförü” serisi boyunca ikisi var sadece umarım hoşuna gider :kz1
Oflaz ve Mine daha sonra geliyor

ZeZe

SZARAP
.

aymelek’immm hoş geldin canım…
Düğüne kadar gelmeyi başarabildim güzelim… inşallah gelecek bölüm düğün olacak :mar1
Birde onu hayırlısıyla bitireyim, sonra ver elini balayı :kz14
Kurtuluş ortalığı biraz karıştırıyor ama merak etme ben düzelteceğim inşallah

ZeZe

SZARAP
.

pixie’mmm hoş geldin canım…
Vallahi güzelim hem sizi mutlu etmek, hem de hikayeyi bitirmek için uğraşıyorum :blush
Bu yüzdenden bölümler uzun uzun geliyor…
Oflaz ve Ayvaz minik bir uyarı çektiler Yahya efendiye artık ayağını denk alır :hyste
Daa oda onlardan aşağı kalır değil ki, hiç etkilenmiyor karakteri ezilen cinsten değil :whis
Üstelik yasak herkese yasak olunca da pek bir keyiflendi dediğin gibi
Kurtuluş ortaya çıktı… buna herkesin tepkisi farklı olacaktır
Mine bu kez sessiz kalmak istemesede koruması gereken bir kızı var :soorry
Oflaz Mine aşağıya inmeden yanına gidemeyeceğini biliyor
Kurtuluş’ta son oyununu sahneye koymak üzere bakalım karışan bu ortalık nasıl düzelecek
Ekber nerede? :hm
Herkes bunu merak ediyor… bakalım onun açıklaması Oflaz’ı tatmin edecek mi?
Ayvaz şuan için sakin görünebilir güzelim ama unutma o da bir Sarıhan
Belki şimdiye kadar onu dellendirecek biri çıkmamıştır karşısına bakarsın çıkar :whis

ZeZe

SZARAP
.

estub’ummm hoş geldin canım…
Hazırlıklar biraz uzun sürdü güzelim ama her şey güzel bir düğün içindi :kz1
Beğendiysen ne mutlu bana, evet heyecanlı bir yerde kaldık bakalım haftaya ne olacak

ZeZe

SZARAP
.

şeker’immm hoş geldin canım…
Kurtuluş son kozunu oynamak için meydanlarda… ama korkmayın o kadar
Bebeğe de bir şey olmayacak size söz
Kurtuluş’u yakalayabilirse Oflaz eminim de canına okur :whis
İnşallah en kısa sürede de bu düğün merasimini bitirip, Denizli’ye doğru yola çıkacağız

ZeZe

SZARAP
31.05.2011, 16:30
.

maelry’mmm hoş geldin canım…
Evet Ayvaz Seçil’den hiç etkilenmiyor güzelim, çünkü onun kim olduğunu biliyor :kz3
Zamanında Seçil’in Iraz’a nasıl davrandığını da biliyor :kg
O yüzden başta istemese de, sırf o olmasın diye yeni projenin başında olacak
Kurtuluş pekte bir şey yapabilecek konumda olmayacak

ZeZe

SZARAP
.

Buu ne kadar uzun bir yorum… :kz9 vallahi okurken çok mutlu oldum her bir noktaya değinmişsin :blush
Gerçekten çoook teşekkür ederim, :kz1 bu kadar çok şey yazdıracak kadar seni etkilediysem ne mutlu bana
Kurtuluş’un kaybedecek bir şeyi kalmadı ki,
Babası her şeyi öğrenip, onu evlatlıktan ret etti. Üvey annesi desteği kesti
Ehh beş parasız, üstelik Parmaksız Necmi’ye tekrardan borçlandı ondan kaçıyor
Yani kısacası canından başka kayıp edeceği bir şey yok, o yüzdende her şeyi yapabilir :kg
Bu kez boyundan büyük bir işe kalkıştı, ama sonu hiçte hayır değil yani
Ayvaz’ın geçmişinde çok büyük bir aşk kırıklığı var… adı Seda olan :cray
İlk İstanbul’a döndüğünde onunla konuştu, ama ne konuşulduğu sır
Bu Ayvaz’ı yoluna devam ettirmekten daha çok üzmüş gibi :soorry
Şimdi Ayvaz aşka kapısını kapayıp, kardeşlerinin mutluluğu için uğraşıyor
Kendi çektiği acının bir benzerini Oflaz çekmesin, ayrılık acısını bir daha tatmasın istiyor
Bu yüzdende biraz ön yargılı Mine’ye karşı… yinede sağ duyusunu kaybetmiş değil
Onun hakkında duydukları ve kendi gözleriyle gördüğüne inanıp, Mine’ye hoş geldin diyebiliyor :kz1
Haa birde dediğin gibi yeğenine isim seçiyor…
Canım Sarıhan kanıyla doğan her çocuğun adı –AZ ile bitecek
Oflaz, Ayvaz ve Iraz bu geleneği zevkle sürdürecekler
Oflaz ve Ayvaz kavgası mı? :kvg2 yok yahu kimse kimseyle kavga etmeyecek yeni barıştılar
Onlar bir daha kopamazlar… ikiside artık kıymet biliyorlar bunu kaybetmemek için her şeyi yaparlar
Mine’nin fazla yemek yemesinin normal olmadığını doktorda söyledi zaten
Nedense hamile kalınca herkes yeni bir bebeğin değil de miden oldu gibi davranıyorlar
Ehh zaten hormonlar yüzünden canı sürekli bir şeyler isteyen anne adaylarımızda
Duydukları her güzel kokunun peşine takılıp önlerine ne konulsa yiyorlar :ym1
Canım bir karışıklık olmuş sanırım… Yahya ve Iraz yazın evleniyorlar :ks
Oflaz sadece üniversite sınavıyla bir okul kazanması şartını koydu o kadar
Okul bitsin şartı yok… o sadece Iraz kendi çocuğunun ismini seçerken bebek için denmişti
Yani anlayacağın Iraz 18. yaşını doldurduğu gün yani 20 Ağustos’ta evlenecek
Şuan Ocak sonundayız sömestri tatilinde… yani Yahya 7 aycık dişini sıkacak o kadar :whis
Yahya açısından durumun biraz eşitlenmesi gerekiyordu…
Ve Yasaklar herkese yasak olmalı… yok öyle ayrımcılık değil mi? :hhh
Dee Oflaz 5 gün sonra evleniyor, sen derdine yan Yahya o kadar ay sen bekleyeceksin :hyste
Oflaz ve kıskançlıklarının artık ucu bucağı yok güzelim…
Dediğin gibi o kadar çok şey yaptı ki bugüne kadar Seko olayında kendini aklayamıyor :dvl
Zavallı Mine bu kadar aşık olmasa eminim çekmez bu kıskaçlıkları
Ama gel gör ki, gönül bu, aşık olunca gözü başka bir şey görmezmiş :klp
Seçil’in çıkma nedeni farklı sadece yazılmış olmak için yazılmadı diyebilirim :blush
Oflaz ve Iraz çekişmelerini yazmak çok kolay, yani ikiside altta kalmayan bir karakter
Ve orta yolu bulmak yerine sürekli inatlaşıyorlar
Orta yolu bulmaktan en yakınlarındakine düşüyor… Artık Mine bol bol arabulucu olur :whis
Son sahnede kötü bir sürpriz yok güzelim için rahat etsin
Beğeni ve bu uzun yorumun için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

Pınar’ımmm hoş geldin canım…
Sana düğün işlerinde Allah kolaylık versin canım :kz1
Ramazan Bayramından sonra bizimde aynen öyle bir telaşımız olacak :blush
Ayvaz’da yeri gelince mutlu olacak güzelim ben hiç mutsuz hikaye yazar mıyım? :bnm
Ekber pekte tekin biri değil diyebilirim sadece

ZeZe

SZARAP
.

Kurtuluş nasıl o kadar rahat girdi değil mi? :hm
Bir gece önce karanlıktan yararlanmış olsa da, peşindekileri nasıl atlattı
Gelecek bölüm bunların hepsine yanıt vermeye çalışacağım güzelim
Bakalım benim yanıtlarım sizleri tatmin edebilecek mi? :frr
Evet… ben mutlu soncu olmuşumdur her zaman… güvenin bana

ZeZe

SZARAP
Birbirinden güzel yorumlarınız için çoookk teşekkürler :ty :ks :ty
Bu bölümde aklınızı kurcalayan 2 nokta olmuş
Biri Seçil’in ortaya çıkışı, diğeri Ekber’in dikkatsizliği
Seçil bunca zamandan sonra niye ortaya çıktı değil mi?
O sadece yazılmış olmak için yazılmadı, yani uzun bölümü dahada uzatmak için değil :blush
Yada Oflaz’ın ne olursa olsun eski sevgilisini hayatında istemediğini göstermek için değil
Sonuçta Güney onun adını mimar olarak önerdiğinde en başta ret etmişti
Seçil’in ortaya çıkma nedeni bana daha sonrası için konu olarak lazım
Oflaz ile bir kez yüz yüze görüşmesi, Ayvaz’ında onu sima olarak tanıması gerekiyordu :whis
Yoksa Seçil’i yazmaya bende meraklı değilim :beee
Gelelim Ekber’e…
Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Kurtuluş’u nasıl oldu da engelleyemedi :kz3
Onunda tıpkı alışveriş merkezindeki gibi bir açıklaması var
Yani ortaya çıkışı aslında Kurtuluş açısından değil de daha başka biri açısından gerekliydi
Ve tekrar ediyorum şuan ortalık karışmış gibi gözükse de ben onu düzelteceğim emin olun :blush

Cuma akşamı hepinizi önce Nikaha, sonra da eğlenmek üzere düğüne bekliyorum :kz1
en güzel kıyafetlerinizi giyip, bol bol dans etmeyi unutmayın :dans

ZeZe

ada.
31.05.2011, 16:57
kusura bakma cnm yorum yapmaya ancak fırsatım oldu kızımızın ismi belli olmuş artık NAZ gerçekten çok güzel ayvaz ve minenin aralarının iyi olmasına sevindim nede olsa akraba olucaklar oflaz ve ırazın hallerine bayılıyorum çok şekerler ya kurtuluş nerden çıktın sen ya oflaz bu sefer öldürse hakeder ellerine sağlık cnm süperdi

emir
31.05.2011, 18:13
sevgili yazarım..sizi daha yeni keşfedenlerdenim...yorumlardan dikkatimi çektiniz sitenin yenilerindenim..tesadüfen bulup okuyorum..satılık isimli romanınızı okuyorum..çok beğendim henüz bitmedi..ama inan biterse üzüleceğim..ellerinize sağlık..sevgiler ..

rated_r
31.05.2011, 19:22
Zeze'cim bölümler harikaydı.
Sonunda yine yaptın yapacağını Kurtuluş yalıya nasıl girmeyi başardı valla bravo kendisine.
Ama Oflaz artık haddini bildircek kendi geldi ayaklarına..
Ayvaz valla ben en çok bu karakteri seviyorum.:kz1
Ellerine emeğine sağlık cnm..:rs

ayda
31.05.2011, 21:56
ahhhhhh ben daha okuyamdım yeni bölümü canım zeze annemlerdeyim evime gitigimde okuycam inşallah rahat rahat okuyup yorum yapçammm:opck

Zeyno_T.A
01.06.2011, 11:29
Evet Iraz el bebek gül bebek büyütülmüş, yinede çok fazla şımarık değil :blush
Yani tamam istediği bir şey olunca plan yapmaktan geri durmuyor
Ama soyadını gerekmediği sürece kullanmayan biri
Yani ben o şekilde olmasını istedim, bunda da ağabeylerinin sevginin etkisi var :kz1
Yahya karakter olarak kendini ezdiren biri değil,
Başkası olsa belki bu kadar güçlü iki abi karşısında ezilip kalırdı
Ama o Iraz ile evlendikten sonra karışmayın diyebilecek biri
Ayvaz bir süre İstanbul-Antalya arasında mekik dokuyacak diyebiliriz
Ama sonra otel bitince, mecburen şu Almanlarla yapılacak iş için İstanbul’a dönmek zorunda
İşkence olayında boyut atladığın için ben bir şey diyemiyorum güzelim :bk2

ZeZe

Hoşbuldum Zeze'cim :love01

Iraz el bebek gül bebek büyümeyecek de ben mi büyüyeceğim canım :hyste
Şaka bir yana katılıyorum kesinlikle Iraz çok şımarık birkız değil tamamen bazen şımarıklığa vuruyor planları da var ee ama kim az çok şımarmıyor ki hele azcıcık ilgiyi bulunca aşmıyor kendini yani azcıcık şımarmak herkesin hakkı..(: Orası kesinlikle olmuyor bu Iraz doğru düzgün Sarıha adını kullanmıyor ama bu tüm Sarıhanlar da var tamam Oflaz daha çok kullanıyor özellikle söz konusu Mine olunca ama adamcağız napsın zorla kullandıttırıyorlar bknz Güzide cadısı :dmt

Yahya kesinlikle ezik bir karakter değil ezik kim Yahya kim yaa :hyste
Der valla hatta o yüzden kavga bile eder bakarsın tekme tokat ay nedir bu içimdeki şiddet yanlısı hayır yanlış tanıtıyorum kendimi normalde bu kadar şiddete eğimli değilim ben yani ama okuması hoşuma gidiyor tamam biliyorum fazla sadistim :hyste

Ayvaz Canım benim yaa kıyamam adamın ömrü uçaklarda geçecek yani oy kıyamam :kz1
Ama ben zatn İstanbul da kalmasını oraya dönmesini istiyorum zatn hemide Gazelle birlikte..:kz1

Birde okudum şoke oldum üzüldüm 7 bölüm sonra bitiriyor musun yani Imm ama ama olmaz ki o kadar çok konu var ki 7 bölüme nasıl sığdıracaksın kuzum her bölümün en az 5 kısımdan oluşması lazım bende biz bunu 17 27 37 47 bölüm yapalım:hyste :blush

Zeyno_T.A
01.06.2011, 12:44
Buu ne kadar uzun bir yorum… :kz9 vallahi okurken çok mutlu oldum her bir noktaya değinmişsin :blush
Gerçekten çoook teşekkür ederim, :kz1 bu kadar çok şey yazdıracak kadar seni etkilediysem ne mutlu bana
Kurtuluş’un kaybedecek bir şeyi kalmadı ki,
Babası her şeyi öğrenip, onu evlatlıktan ret etti. Üvey annesi desteği kesti
Ehh beş parasız, üstelik Parmaksız Necmi’ye tekrardan borçlandı ondan kaçıyor
Yani kısacası canından başka kayıp edeceği bir şey yok, o yüzdende her şeyi yapabilir :kg
Bu kez boyundan büyük bir işe kalkıştı, ama sonu hiçte hayır değil yani

Hoşbuldum Zeze'cim :love01
Öyle uzun bölüme böyle uzun yorum oldu kaptırmışım kendimi gece yazarken, zorlanmıyorum yorum yaparken kesinlikle etkiliyorsun öyle kısa özet geçemiyorum her yere değinmeye çalışıyorum ayrıca ben çok mutlu oldum cevabının bu kadar uzun olmasına :opck

Boyu posu devrilsin o Kurtuluşun.. :dmt
Tabi canım kaybedecek bir canım var dedi onuda gidiyim Mineyi rahatsız edeyim o canımı da Oflaz alsın bende ettiğimle kalayım Imm gerçi güzel bir fikirmiş birtek Mine'yi rahatsız etme kısmını sevmedim ama onuda bir şekilde hallederiz canım :hyste

Kurtuluş gibi bir hayırsızın zatn hayırla ne işi olur ki canım bu boyundan aşan işlerin ucu yine Mine ve Oflaza dayalı olacak ve boyutunu çok merak ediyorum yani bu adam sonunda Oflaz'ın elini kana bulayacak yani :dmt

Ayvaz’ın geçmişinde çok büyük bir aşk kırıklığı var… adı Seda olan :cray
İlk İstanbul’a döndüğünde onunla konuştu, ama ne konuşulduğu sır
Bu Ayvaz’ı yoluna devam ettirmekten daha çok üzmüş gibi :soorry
Şimdi Ayvaz aşka kapısını kapayıp, kardeşlerinin mutluluğu için uğraşıyor
Kendi çektiği acının bir benzerini Oflaz çekmesin, ayrılık acısını bir daha tatmasın istiyor
Bu yüzdende biraz ön yargılı Mine’ye karşı… yinede sağ duyusunu kaybetmiş değil
Onun hakkında duydukları ve kendi gözleriyle gördüğüne inanıp, Mine’ye hoş geldin diyebiliyor :kz1
Haa birde dediğin gibi yeğenine isim seçiyor…
Canım Sarıhan kanıyla doğan her çocuğun adı –AZ ile bitecek
Oflaz, Ayvaz ve Iraz bu geleneği zevkle sürdürecekler

Evt o kırıklık kendini bir türlü toparlayamıyor.. kim bilir neler yaptı o Seda Ayvaz'ıma o konuşmayı zatn öyle merakla bekliyorum ki daha doğrusu ben Ayvaz'ın hikayesinin komple merak ediyorum hikayenin o kısmına gelmeyi dört gözle bekliyorum işte şimdilerde ön yargıyla nefret ettiğim Seda'yı nasıl öldüreceğimi planlayacağım :td1
Evt o konuşma da ne olduysa İstanbul'da kalmaya kararlı olan Ayvaz'ım Antalya'ya gitmek için gün sayıyor o konuşma daha çok kırmış Ayvaz'ı :hm

Ben Ayvaz'a hak veriyorum bu konuda kızamıyorum o böyle bir acı çekmiş çekiyor ve Mine'nin gitmesiyle abisinin nasıl acı çektiğini gördü bir ikincisini kaldıramaz Oflaz daha beter olur ve Ayvaz'ın bunu düşünerek ön yargılı olması asla yadırganacak bir şey değil.. (:

Hadi yaa tüh bak Börtüçin'de güzel isimdi :D
Şaka bir yana gerçekten süper bir şey olur Sarıhan geleneği bütün isimler AZ'la bitiyor vay çok farklı yaa:hyste

Oflaz ve Ayvaz kavgası mı? :kvg2 yok yahu kimse kimseyle kavga etmeyecek yeni barıştılar
Onlar bir daha kopamazlar… ikiside artık kıymet biliyorlar bunu kaybetmemek için her şeyi yaparlar
Mine’nin fazla yemek yemesinin normal olmadığını doktorda söyledi zaten
Nedense hamile kalınca herkes yeni bir bebeğin değil de miden oldu gibi davranıyorlar
Ehh zaten hormonlar yüzünden canı sürekli bir şeyler isteyen anne adaylarımızda
Duydukları her güzel kokunun peşine takılıp önlerine ne konulsa yiyorlar :ym1

Kavgadan çok büyük bir tartışma vurulan kapılar çıkıp giden Ayvaz perişan olan Oflaz sabaha dönen Ayvaz'a bin bir özür falan yani onu bekliyordum :hyste
ama dediğin gibi onca kaybetmiş yılları var ve bir birlerinden uzak şimdi her şey geçmişte kalıp abi kardeş olmaya kaldıkları yerden devam ve bu kaybettikleri yıllar yüzünden bir birlerinin kıymetlerini daha çok anladılar ve bunun içinde her şeyi yaparlar ki Sarıhanlıların yapacaklarının boyutu yok bu yüzden onları ayırmak için yapılacak olan şeyler için iki kere düşünmeli karşı taraf ve tabi öncelikle Ekber iki değil üç beş kere düşünsün diyorum yoksa bilmiyorum artık işkencenin boyutunu ben mi aşarım Oflaz mı aşar :hyste

Hep öyle oluyor zatn malum sözü söylüyorlar sen iki canlısın bunu da bunu da ye şifa olsun çocuk beslensin diye başlıyorlar ee tabi hormonlar dengesiz açlık desen üst seviyede olunca gömülüyor :hyste

Canım bir karışıklık olmuş sanırım… Yahya ve Iraz yazın evleniyorlar :ks
Oflaz sadece üniversite sınavıyla bir okul kazanması şartını koydu o kadar
Okul bitsin şartı yok… o sadece Iraz kendi çocuğunun ismini seçerken bebek için denmişti
Yani anlayacağın Iraz 18. yaşını doldurduğu gün yani 20 Ağustos’ta evlenecek
Şuan Ocak sonundayız sömestri tatilinde… yani Yahya 7 aycık dişini sıkacak o kadar :whis
Yahya açısından durumun biraz eşitlenmesi gerekiyordu…
Ve Yasaklar herkese yasak olmalı… yok öyle ayrımcılık değil mi? :hhh
Dee Oflaz 5 gün sonra evleniyor, sen derdine yan Yahya o kadar ay sen bekleyeceksin :hyste

Ağustos da evlenecekler biliyorum yani aklımada ama Yahya ve Iraz öyle dayanılmayacak yerdeler ki değil 3 5 10 15 sene anca evlenir gibiler birde Oflaz var tabi evlenmelerine karşı değil Allah'tan karşı olsa Yahya'yı bekleyenleri tahmin edemiyorum yani Oflaz Sarıhan yani karşı değilken bile neler çektiriyor adamı 8 ay sonra evlenecekler belki ama 8 yıl gibi abi buda :hyste

Kesinlikle sen yasak koy başkalarına ama kendine gelince gönlünce davran oldu cicim Hafize anne işte böyle yasak koyar adama Yahya'yı anladığını düşünüyorum Oflaz'ın ama bunu çaktırmaya ve bunun için Yahya'ya daha merhametli olacağını da sanmıyorum :hyste

Valla Adam evlendi akşama kaçış yolundalar ama beklemekte olan Yahya kalacak derdine yansın adam kafayı yiyecek yaa Iraz birde üstüne üstüne gidiyor Yahya'mın işi zor anam çok zor :hyste

Oflaz ve kıskançlıklarının artık ucu bucağı yok güzelim…
Dediğin gibi o kadar çok şey yaptı ki bugüne kadar Seko olayında kendini aklayamıyor :dvl
Zavallı Mine bu kadar aşık olmasa eminim çekmez bu kıskaçlıkları
Ama gel gör ki, gönül bu, aşık olunca gözü başka bir şey görmezmiş :klp Seçil’in çıkma nedeni farklı sadece yazılmış olmak için yazılmadı diyebilirim :blush

Ee nedemişler hayatım adı çıkmış dokuza inmez sekize boşuna uğraşmasın yani Oflaz'da onca yapılanlardan sonra insanın ikna olma duygusu zorlanıyor yani bizlerde o kısımları okumasaydık bunun kesinlikle Oflaz'ın başının altından kalktığına inanırdık :hyste

Kesinlikle seven insan kıskanır Oflazın sevgisi o kadar derin ki kıskançlığın boyutu da bir o kadar fazla ve Mine öyle çok seviyor ki Oflaz'ı artık bu sevgi için kelimeler kifayetsiz kalıyor ve oda Oflazın bu çılgınlıklarına göz yumuyor karşılıklı fedakarlık diğcem ama bunda daha çok Mine fedakar :hyste

Kesinlikle ben zatn o seçilin boş yere yazıldığını düşünmüyorum şimdiden içimde bir tedirginlik ver onun Amerika'ya gitmiş olması ondan kurtulduğumuz anlamına gelmiyor kim bilir ne entrikalar çevirecek Oflaz ve Mine'yi ayıramayacak orası kesin eminim de bundan ama huzursuz edecek ve Seçilin başına gelecekleri sabırsızlıkla bekliyorum :td1:hyste

Oflaz ve Iraz çekişmelerini yazmak çok kolay, yani ikiside altta kalmayan bir karakter
Ve orta yolu bulmak yerine sürekli inatlaşıyorlar
Orta yolu bulmaktan en yakınlarındakine düşüyor… Artık Mine bol bol arabulucu olur :whis
Son sahnede kötü bir sürpriz yok güzelim için rahat etsin
Beğeni ve bu uzun yorumun için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

Oflaz ve Iraz altta kalmamaya böyle inatlaşmaya devam etsinler çok şekerler böyle yaa abi kardeş inatlaşması ve bir orta yolu bulan olmadığı sürece bu atışmalara bir ertesi güne kadar süre bilir :hyste
Allah'tan Mine hep yanlarında uzlaşmayı Mine sağlayacak ikisinin arasına girip beyaz bayrak sallayan bir Mine :hyste

Oh çok şükür düğünümüz kusursuz ve huzur dolu geçecek biz uzun zamandır bu düğünü bekliyoruz geçi ben çok beklemedim bunun için ama olsun yani bir kaç bölüm beklemem bile yetti ve düğünü maaffetseydi kurtuluş bu sefer hem bizden hemde Oflaz'dan zor kurtulurdu..:dmt

emir
01.06.2011, 14:11
iki gündür senin hikayenle yatıp kalkıyorum..tabii yemekte yapamadım...kocam senin yüzünden beni boşayacak...:) hikayede karakterle bayıldım...aşk'ı çok güzel yazıyorsun...kolaylıklar canımm.ismini bilmiyorum.yorumlarda ze_ze diyorlar ..merak etiim.sevgiler..

33
01.06.2011, 20:34
sözüm var nikahı banu kıyacak demişsin ya hani
madem oralarda olucam kurtuluşa da bir iki tane patlatsam
da rahatlasam içimde kalmasa diyorum :td1
yanında makineli tüfek taşıyan nikah memuru olsam mesela :hyste

emir
02.06.2011, 09:00
sevgili kızım..nihayet son bölümü okudum...ama çok kötü bir yerde bıraktın be güzelim...nereden buldun kurtuluş'u da gelin odasına getirdin...kızcağızım ...hamile hamile özene bezene düğününe hazırlandı..ama geberesi kurtuluş bulundu geldi...ölebilir artık kurtuluş...sevgilerimi gönderiyorumm

_nurhayat_
02.06.2011, 09:33
zeze cim seni tebrik etmek istiyorum... dikkat ediyorum... Maşallah bir bölüm diye gönderdiğin belki on bölüme bedel... bu gidişle ben size yetişemeyiceğim...
öncelikle benim suçum, çok geç okuyorum daha doğrusu hızı geçemiyorum... kelimesi kelimesine okuyorum, bir de gözümde canlandırarak o şekil okuyorum... o yüzden biraz geç sürüyor... ama olsun hikayenin tadına vararak okuyorum o başka ...
benim derdim Cuma günü bölüm gelirken o heyecanı yaşamak... Gerçi böylesi bir yandan iyi oluyor... çünkü biliyorum ki hikayeyi bir hafta beklemek bile bazen uzun geliyor... bir yandan da kötü herkes son bölüm yorumları yaparken ,düğünü konşurken ben geriden yapıyorum...

en son sezon finalinde ki bölümden yorum yapmıştım sanırım...

Açıkçası o zaman yorum yaparken , okuduktan sonra ben şok oldum...

Kurtuluş Mine yi takip etmiş onu bulup aklını çelerek götürmek istemiş...

Mine ondan kurtulmayı başarsa da Oflaz a geri dönmedi...

sonra şansızlık takip etmiş... kaç kere denemesine rağmen ulaşamamış... bu arada kızımız olacak... Oflaz ın Nazlı kızı...

Hafize anneyi ben çok sevdim... Mine ye gerçek anne sevgisini vermiş...

bu arada Mine nin annesine de sinir oldum... kadın ne zaman akıllanacak merak ediyorum... bu kadın kötü bir şey yapmadan Oflaz ona cezasını vermeli... zaten boşanıyormuş kocasından... oda galiba türlü oyunlarla... kocası Melek gibi bir adam ken nasıl böyle bir kadını yanına almış hayret ettim....

Oflaz onca aramasına rağmen Mine yi ona Yahya buldu... onların kapışması da güzeldi...

Oflaz değişmese Yahya nın hayatta şansı yoktu.... ama Mine ye dua etsin... ne de olsa Oflaz ı değiştiren o....

bu Oflaz ın kıskançlıklarına bitiyorum... doktoru kıskanıyor... ama tabi normal , kendisi dişi bir kediyi kıskanmış bir doktoru kıskanmış çok mu :hyste:hyste:hyste:hyste

merak ediyorum doktorun karşısına çıksaydı herhalde doktor bir daha kadın hasta bile almazdı :hyste

Oflaz ve Mine nin karşılaşması, birbirlerini sevmeleri, Oflaz ın Mine yi düşünmesi, ortam sıcaklığını, her ayrıntıyı Mine için düşünmesi çok hoştu...

ah Oflaz kadınları bile geçmiş... o ne alış verişti.. aldıkları birde şimdilik miş... tamamını düşünemiyorum.:hyste

Mine ve Oflaz ile ilgili daha yorumuma katmak istediğim o kadar çok yer var ki... hepsi çok güzeldi....güzel demek bile yetersiz sanırım... :ddu

gelelim Iraz ve Yahya ya... açıkçası Yahya ya acıyorum... bir Sarıhan a aşık oldu... ve başına geleceklere de katlanmalı... ben bile Iraz dan korktum hani.:kz17

Yahya nasıl baş edecek merak ediyorum... kızın aklının her saniyesinde oyun var.... bence de bu daha çocuk... büyüdüm diyor ama büyümemiş :hyste

nikaha kadar bunlar oyunsuz bir şekilde yan yana gelecek mi çok merak ediyorum... :hm

her bölümüne ayrı ayrı yorum yapmayı çok istiyorum ama bölümleri pc ye kaydettiğim için net bağlantısı yokken de okuyurum o yüzden her bölüm yapamıyorum... biliyorum bu yorum bile emeğine haksızlık oluyor... ama kusuruma bakma... elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum...

çok güzel bir hikaye emeklerine sağlık... :rs

bema
02.06.2011, 12:38
kurtuluş bu sefer bitti. oflaz zaten onun işini bitirmeye dünden razı kendi ayakları ile sonuna geldi.Umarım mine'nin en özel gecesinde insanların sinirlerini kaldırmaz ve üzmez zira eğer öyle bir şey yaparsa bu onun sonu demek çünkü oflaz bu sefer dövdüremek veya mal varlığından etmekle kalmaz.Ayvaz'ın hikayesini hala tam olarak anlamış değilim :snr bir tek anladığım seda diye bir kadının ayvaz'ın istanbula küsmesini sağlamış olduğu ki bununda doğru olduğunu bilmiyorum :snr hafize annenin mine'yi korumasını anlıyorum ama onların ayrı yatmaları canımı sıktı ama en tuhafıma giden oflazın buna izin vermiş olması ben ayrı yatmasalar da mine'nin içinde bir boşluk yada bir şeylerden eksik kalmış hissi olucağını zanetmiyorum.Şimdi toparlamak gerekirsee her zaman ki gibi heycanlı ve güzel bir bölümdü yarın yeni bölüm varrrrrrrrrrrr :ol6 çok sevinçliyim bölümü daha bugün okudum aklımdan tamamen çıkmıştı :soorry sana sormak istediğim bir soru var.
Ayvaz'ın hikayesini tam olarak ne zaman öğrenicez?(her detayını)

emir
02.06.2011, 21:16
canım kızım öyle bir güzel yazıyorsun ki hiç sıkılmadan okunuyor yazdıkların...ama ayvaz ilginç bir karakter..onu ayrı bir roman olarak yazarsan zevkle okuruz...yeni bölüm ne zaman ? diye sorabilirmiyim.merakla bekliyorum...sevgiler..

cani melek
02.06.2011, 23:59
http://ressim.net/s/upload/650971b7.gif (http://www.ressim.net/i/4271370)

emir
03.06.2011, 16:08
sitede araştırdım ama bulamadım..başka romanların var mı? seni hep okumak istiyorumm..yardımcı olursan sevinirim..sevgiler...

gizem1903
03.06.2011, 16:54
Ben biraz geç yorum yapıyorum :soorry Sınav haftamdı ve bölümü tek seferde okuyup bitiremedim :(
Upuzun bir bölümdü :kz1
Ayvaz'ın ilk önce Hafize Anne ile konuşması çok iyi oldu böylece Mine hakkındaki önyargıları yok oldu (:
Düğün hazırlıkları ve kına gecesi de bitti :blush Mine'nin yalnız hayatı Oflaz'la tanışmaya başladığından beri kalabalıklaşıyor arkadaşları arasına Zilan ve Handan da girdi :kz2
Kurtuluş geldi ve sonu hiç iyi olmayacak, Oflaz onu pek sağlıklı bırakmaz gibi geliyor bana :grn
Ellerine sağlık, bölüm çok güzeldi :rs

ezgiİ
03.06.2011, 17:35
Ayvaaaz :D :ks
Tanrım! Bayıldım ona ben :D Neyse. Gerçekten de Ayaz'ı tek olarak bile okuyabilirim. Ama umarım ona da güzel bir aşk serüveni düşünüyorsun diye düşürünüyorum :D

TJN
03.06.2011, 18:54
:hsp yenı bolummmmmmmm ne zaman gelecek arkadasımmmmmm:snr

burcu_
03.06.2011, 20:57
ha ha ha ben şu an acıyorum kurtuluşa'a ya :ddu
oflaz artık napar onu bilemiyorum :clapp
sona gelmemize çoooooook üzülüyorum ama
bir yandan ayvaz hikayesini çooooooooooook merak ediyorum.
ellerine sağlık canım :)

SZARAP
03.06.2011, 21:01
Selam ben geldim :kz17
Birazdan bölümü ekliyorum, bu sefer size iki kısım ile geliyorum
düğün bir bölümde bitirdim inanabiliyor musunuz? bu hafta düğün bitti :bk2 :bk2 :bk2
evli evine köylü köyüne misali herkesi bir yerlere postaladım :hyste
umarım hoşunuza giden bir bölüm olur :blush :kz1

Sevgilerimle ZeZe :ksis

YONCA_ÇINAR
03.06.2011, 21:39
vayyy adi ekber vayyy :td1
kendi çıkarları için kurtuluşu kullandı haa :hyste
bu kurtuluşda nereye çekersen gidiyor garibim :bk2
yazuk adama da yaww :hyste
psikopat misikopat ama seviii mineyi :hyste

ayy ben ne diyorum yaa sustum neyse.
sırada düğünümüz varr :ol6

mayıs_21
03.06.2011, 21:46
pislik Ekber Ayvaza daha fazla zarar verebilmek için kurtuluşu kullandı Oflaz inşallah Mineyi kurtardığını!!! sanıp ona çok güvenmesin kurtuluş bu sefer yandı Oflaz onu öldürür ama Ayvaz buna izin vermez
2. kısımdaki düğünü merakla bekliyorum

darksea
03.06.2011, 22:05
yüreğimiz ağzımıza geldi ama neyse Mine ve bebeğe bir şey olmadı Ayvaz çok zeki bir adam onu tebrik etmek gerek
bölüm harikaydı şimdidüğün kısmını beklemekteyim ellerine sağlık:kz1:rs

canom
03.06.2011, 22:06
ilk kisim harikaydi
ayvaz la yahya anladi ekberin neoldugunu
oflaz anlamadi bir türlü
yahya da ne kiskanc cikti
iraz kücük oyunlarina devam ediyor
minenin azmine bayilldim
bu dügün bugün ya olacak ada olacak demeye getirdi
aferin mineye kendini sakinlestirdi en azindan dügün bitene kadar
figen hanima yazik
oflazda bu mine naz aski varken
artik iki günde bir figen hanima giderler
kontrole
emegine yüregine saglik zezem ilk kisim harikaydi
:rs:rs

hanife
03.06.2011, 22:32
çok güzeldi canım
ellerine sağlık

düğünün güzel anları
müthişti
herkes mutlu

balayının da güzel ve özel geçeceğinden hiç şüphem yok

darksea
03.06.2011, 22:33
İkinci bölümde bitti düğün harika hava harika çiftler harika Ayvaz daha bir harikaydı tebrik ettim onu.Bencede birileri biraz mantık katmalıydı araya tamam nasılsa hayal gücü biraz sınırları zorlamalı ama yinede okuyucuların alacağı ufak tefek derslerde olmalı diye düşünüyorum ben mesela cezayı Oflaz'ın vermesi eğer herkes kendi cezasını kesmek isterse doğruluk olumu yani bence yazanların bazı konularda insanları uyaran yazıları ile dikkat etmelerini sağlamaları lazım.Ayvaz burada bu işi başardı :good

Ellerine sağlık her iki bölüm harikaydı haftaya görüşmek dileği ile güzelliklerle kalın :rs:ty

mayıs_21
03.06.2011, 22:40
Oflaz Ekberin kıçına tekmeyi vurdu ama onun gibi insanlardan kolay kurtulmaz insan o adam artık Ayvaza sarar zaten onun sorunu Ayvazla değil miydi ya
Oflazın inadına inat yani Mineyi figen hanıma götürmeden içi rahat etmeyecek balayına nereye gidecekler acaba izmire mi gidecekler Hafize hanımın evi olabilir mi hani Mine ile tekrardan kavuştuğu ev olduğu için ya da daha başka bir yere mi gidecekler
Ayvazın akılına Gazel yer edinmeye başladı haydi hayırlısı
Iraz ve Yahya denizli yolcusu bir an korktum Oflaz hafize hanımı başlarına dikecek diye
Yahya nasıl Irazı kıskandı ama kıskanılmayacak gibi değildi mavi elbisesi ona çok yakışmış
ellerine yüreğine sağlık canım

YONCA_ÇINAR
03.06.2011, 22:45
Ama bunun içinde, gece yatağını ıslatmana neden olacak kişileri maşa olarak kullanmaktan da çekinmem. Seninle işimiz bitti
:bk2:bk2:bk2:bk2
:hm:hm:hm:hm

yani var bir şeylerde neyse :hyste:hyste

Şincik Mine gelinliğiyle beraber ultrasyona girecek ha.
Eteğini kaldıracak :hyste
Ve oflazda yanlarında olacak öylemi :hyste:hyste:hyste
Mine gelinliğin içine giymek için bir adet özel iç çamaşırı almıştı dimi :hyste:hyste:hyste

oflazın orada olmaması gerek yada minenin üstüne bir şeyler örtmesi gerek.
yani bilemiyorum artıkın.
hazır gelinliği oflaz çıkartacakken, ee onlarıda o zaman görsün dimi zezem :kas:opck

tsira
03.06.2011, 22:57
Oohhh şükür sonunda düğünümüz oldu bitti.. sanki ben de yorulduğmu hissettim:)

Ekber'in Kurtuluş planı geri tepti ve dolayısıyla öfkesi gittikçe katlandı ileride ne yapar bilemiyorum..Ayvaz'la aralarında neler var Gazel hanım Antalya'larda neler yapmış da Ayvaz'ın düşünelerinde yer bulmuş...diye merak ediyorum ama sormuyorum artık diğer hikayede öğreneceğimi biliyorum:)
ee artık geriye kaldı Denizli macerası...

Yüreğine sağlık canımmm:ks

esince
03.06.2011, 23:12
zezeemmmmmmm

Yahyaa Ayvaz :kdd:kdd:kdd:kdd

ben bu ikiliyi çok tuttum hele aynı şeyleri düşünmeleri çifte kavrulmuşlarım benimmm:kz1

:beee o kurtuluş efendinin ne yapıcapı belli oldu yalnızca bir piyonmuş hıh zaten az buçuk aklı olsaydı oraya giremiyiceğini girsebilem oflaz gazabından kurtulamıyıcağını düşünmesi gerekirdi ama işte beyin yok beyin hangi akıllı ana oranın yerini söyler tabiki seni kullanmak isteyen akıllı hehehe ama ekber iyi düştü kendi kazdığı kuyuya sözde Sarhanları parçalıycaak sen daha çoook beklersin ekber efendi hemde onların yanında bir Bozanlı duruken :beee ve işte böylee gelen geçen her sarıhandan fırça yersin :hyste:hyste yürrüüü be ayvaz kim tutar seniii:clapp:clapp polis işini çok iyi yaptı ayvaz neme lazım adam yeni evlenmiş başına iş almasın değilmi eehh zaten ayvaz elindeki kozları biliyor ekberin sıkıysa birşey yapsın ekber hıh intikam soğuk yenen bir yemekmişte oda buz tutmasını beklermiş dikkat etsinde o buz çenesini kırmasın ve bu ekber ayvazın canından daha fazlasını isterken ona başka yollarla acı çektirmeyi mi düşünüyor farzı misal sevdikleri ?? valla öyle bir şey olursa oflazda ayvazda kafasını gözünü kırmakla kalmıyıcakmış gibime geliyor:hm

zezeeemm böyle ara ara gazel türk oğlu tattırıyosun ya bizee çook harika oluyooo:kz2 bu sessiz sakin durgu kızı iyice merak etmeye başladım ben ayvazın anlatığına bakılırsa herkesi efsunluyomu bu kız hım ?? haftasonu belediyeden izin almak :bk2

yahya ve ıraz Allah'ımm onların denizli faslını iple çekiyorum artık ve ırazla yahyanın o karşılaşmaları yahyacığım beni yine kopardıı -dellendirme beni:hyste- çok yaşa yahyaa seenn:hyste
ve yahyanın çözümü on numarada ıraz o çözümü ne kadar uyguladığı ortada zavallım yahyaya kan çıkartcaktı düğünde kıskançlık hiç ölçülür müü :hyste
sekonun ıraza laf yetiştirmesi süperdi yarabbim ne Sarıhan kanıymış bir dinmedi kıskançlığı hemde adamın aslan gibi sevgilsi olmasın rağmen :hyste pervin konusu hala ortalarda ama ırazada hak vermek gerek yani kızı görmeli ki onun hakkında bir fikri oluşsun değil mi denizliye de saf saf gidilmez yahyanın yaşamını onun yaşamına girenleri çıkanları bilemeli araştırsın valla pervini gerçi yahya duyunca ne yapar bilemem

ve oflaz la mine mine iyi belli etmedi korkusunu ağlama dürtüsünü
ve oflazda iyi idare etti oflazın sabırsızlıkları kıskançlıkları tam gülmelik gelinlikle ilgili söylediği sözler dahada fena güldürdü beni:hyste ve evlenmeleri ama nerede ayak basma merasimii azıcık ezseydi oflazın ayağını pekiiii mine arabaya binmeden gelin çiçeğini atıcak mııııı???

ellerine emeğine yüreğine sağlık zezeeemmm:ks

33
03.06.2011, 23:16
bende ekber yine hangi delikte diyordum
meğer adam intikam peşindeymiş :td1
ama itirazım var zezecim madem beni oraya sokuyorsun keşke birde şu kurtuluşa bir iki tane vurmama :td1 izin verseydin yada ekbere :dvl :hyste
gerçi ekbere ayvaz epey darbe indirdi ama :grn
sanırım bu maçın devamını ayvazın hikayesinde okuyacağız
ama şu an için planlarının elinde patlamasına sevindim
gelelim düğün dedikodularına :grn
ırazın elbise krizi çok hoştu
bu arada çalışma sahiplerine teşekkürler harika gifler çalışmalar yapmışlar :clapp
ama oflaza şaşırdım ben figen hanımı da balayına beraberinde götürür diyordum :whis gittikleri yerdeki bayan doktorların listesini metinden almıştır belki :grn
evet sırada denizli var ve tabii pervin :hyste
bakalım neler olacak
merakla bekiyorum
teşekkürler :ty :ks

canom
03.06.2011, 23:22
minenin kiskanclik damarlari cikti
bencede kiskansin ama biraz gicikligina kizkansinki
oflaz anlasin minenin neler cektigini
yaa azicik ipucu verseydin balayiyla ilgili
doktor olmayacak gitikleri yerde
adayami gidiyorlar acaba???
yahya irazla yola cikacak
ama izar herzamanki gibi bürüz cikartiyor
kayinvalidesiyle tanismaa gidiyor
kiz alisveris derdinde
bari kapali birsey alsin kiyafet olarak
hanim hanimcik bir gelin adayi gibi görünsün
ekberden kurtuldular simdilik
umarim birdaha cikmaz ekber
emegine yüregine sagil harika iki bölüm okudummm:rs

emir
03.06.2011, 23:27
canımm çok güzeldi ...kurtuluş zaten şerfsiz..ama ekber ondan daha şerefsiz...göze girmek için yaptıklarına bak..ayvaz canımm..o herşeyin farkında ama oflaz ekberin tuzağına düşmez de ayvaz'a inanırsa ekber'de defolur gider..ayvaz'la ne var aralarında..?? bir türlü kafamda şekillendiremedim..ama 2.bölüm gelmedi..hala bekliyorumm...sevgiler canımm

ada.
03.06.2011, 23:43
cnm bölüm çok güzeldi soluksuz okudum ekber daha neler yapacak çok merak ediyorum mineye ve kızlarına birşey olmaması çok iyiy oldu ıraz ve yahya her zamanki gibi çok şekerlerdi ellerine sağlık cnm:kz1

midnightsun11
04.06.2011, 00:10
Zezemmm

Yine muhteşem bölümler okudum.Nihayet karı koca oldu bizimkile...Ne düğündü ama olmayan şey kalmadı düğünde...Ekber denen geri zekalı yaratığın planları Ayvaz sayesinde suya dştü şükür ki...Yahya ve Iraz'ın çekişmeleri süperdi.Yüreğine emeğine sağlık tatlım ...:rs:ks:ty

emir
04.06.2011, 00:35
çok güzeldi ..çokk...evet..düğünü kısa kesmişsin halbuki birkaç bölüm daha düğünle geçebilirdi..doya doya okudum..oflaz çok tatlı...ayvaz öylesine...ıraz & yahya harikalar..ıraz'a bayılıyorum..çok güzel bir karakter..hazırcevap..inatçı.. ah yahya'nın çekeceği var ondan..ama oda pek şikayetçi değil..denizli yolculuğu nasıl geçecek..kayınvalidesiyle anlaşabilecek mi?? balayı sürprizi... 1 hafta nasıl geçecek bakalım.merakla beklemedeyim..sana kolaylıklar diliyorum canım..herşey gönlünce olsun..

Yankı
04.06.2011, 02:25
bölüm çok güzeldi... gerçekten de koca bir düğünü bir bölüme sığdırmışsın beklemiyordum :hyste
kurtuluştan kurtuldular ama ekber diğer senaryoda ayvazın başına iş açacak sanırım :whis
mine ve nazın kurtuluş olayından etkilenmemesine çok sevindim :kz1
ya şu oflazın kıskançlıkları da beni bitiriyor ya... fotoğrafçıi nikah memuru, doğum doktoru... yakında minenin etrafında erkek kalmayacak :grn
ıraz ve yahya kısımları çok hoşuma gitti... ıraz kıskanç ama yahya da en az onun kadar kıskanç :hyste
enizli yolculuğu yaklaşıyor çok merak ettim açıkçası... ve oflaz da mineyi balayına götürüyor :kz1
bölüm resmen james bond filmine döndü vallahi... bir düğünün böyle olacağı da aklıma gelmemişti yani :hyste
bu uzun bölüm için çok teşekkürler, devamını merakla bekliyorum :rs

fortuna
04.06.2011, 03:23
düğün bitti ve ben hala inanamıyorum.Kurtuluşu saymazsak çok güzel bir düğündü.birde nasıl gire bildi yalıya diye düşünüyordum,demekki bununda arkasında Ekber varmış.ama yaptıklarına Ayvazı inandıramadı.yaşanan olayda bir tek Ayvaz akıllı davrandı,tabi bu Oflaz ve Ekberin hoşuna gitmedi.Ekber Ayvazdan alacağı intikam için beklemeye karar verdi,sanırım olacakları Ayvazın hikayesinde okuyacağız.bu arada düğünde Gazeli unutmamışsın,kendisi olmasada telefonla katıldı ve yine Ayvazı şaşırttı.düğüne gelinceyse Minenin kendini toplaması ve Oflazı sakinleştirmesi güzeldi.bu durumda bile Mine Oflazı sakinleştiriyor ya ne diyeyim.yalnız düğüne Figen hanımında katılması ayrı bir olaydı.yazık kadına,en sonunda Oflazdan kurtulmak için düğüne katılmaya karar verdi,Oflaz düğün sonrasında bile Figen hanıma gitti.nasıl sevdiyse Figen hanımı bir türlü ayrılamıyor:grn
ben düğünde Oflaz kıskançlıktan delirir diyordm ama kıskanan Mine oldu.Sarıhanların yanında dura-dura Minede onlara benzemeye başladı.zaten ne hikmetse bu düğnde en çok kıskanan Sarıhanlar değilde Mİne ve Yahya oldu.valla Yahya bu kez kıskançlıkta Oflazı bile geçti,Iraza nefes aldırmadı.ve bir şey daha düğüne bir tek Yonca yalnız katıldı,iyide sen neden şimdi onu Emrahdan ayırıbta düğüne getirdin anlamadım.ne suçu vardı çocuğun?ellerine sağlık canım,bakalım çiftimizin balayı ve Irazla Yahyanın Denizli yolculuğu nasıl geçecek?

datronali
04.06.2011, 07:15
dügünümüz nihayet bitti çok güzel bir dügündü ama kurtuluş sayesinde biraz kötü şeyler oldu ama mineye bir şey olmadan bitti ekber kurtuluştanda kötü birisi galiba oflaz farkına varır umarım ıraz ve yahyanın halleri çok güzeldi minenin kıskançlıgı ise oflazı geçti gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum çok teşekkürler:kz2

nurane
04.06.2011, 07:37
OHHHH BEEEEEEEEEEEEE
sonunda düğün bittdi ve biz kurtuluşdan kazasız belasız kurtulduk
ekberi bir kaşık suda boğa bilirim yaaaaaaaaaaa
resmen mineyi ve nazımızı tehlikeye atdı yaaaaaaaaaa
ayvazla gazelin hikayesini okumak için deliriyorum yaaaaa
ıraz ve yahya çok şekerlerdi yaaaaaaa bakalım ıraz denizli sınavından nasıl çıkacak
canım zezem ellerine sağlık bölüm süper olmuş hadi devaaaam

~essa~
04.06.2011, 09:22
yeni bölüm çok güzeldi

sonunda evlendilerr :D

ellerine sağlık:rs

efsaneask
04.06.2011, 11:55
Ben Irazin elbisesine bayildim bayildim ve birkez daha bayildim :kz1:kz1
Ne kadar güzel bir elbise o öyle Yahyanin bu kadar kiskanmasi ve Iraza sal aldirmasi cok normal tabi ben olsam kesinlikle almam hicbirsekilde o da baska bir olay :whis:grn
Minenin korktugu sahneler cok kötüydü bu dügünün olacagini bilmeseydim Naza birsey olacak diye düsünürdüm :soorry
Oflaz nasilda kötü oldu birde öfkelendi...
Ayvaz abisini düsünüreke isin icine polisleri soktu ve abisine güzel dedi ama senin icin diye :kz2
Gazel hanim ile Ayvazin konusmasida harikaydi yanliz:hyste
Minede Oflaz kadar kiskanc oldugunu harika bir sekilde gösterdi ve tabiki Oflazinda cok hosuna gitti :whis:hyste

Dügün harika bir sekilde bitti ve balayi icin yola bile ciktilar... Birde tabi doktor hanim ile Oflazin atismasi süper ötesiydi :grn

ZeZem ellerine ve yüregine saglik canim muhtesem bir bölümdü :ks:rs

pinar_ky
04.06.2011, 12:39
bölümler süperdi.oflaz ve mine sonunda evlendiler.kurtuluş ortaya çıktığında çok korktum.ama sonunda kurtuluş meselesi tamamen çözüldü.ekberdede iyi cesaret var doğrusu.zamanında mineyi kurtarsaydı bile bebeğe zarar gelip gelmeyeceğini bilemezdi.işte o zaman oflazdan kurtulamazdı.gerçi sarıhan zekasını fazla küçümsediğini anladı bence.ekber galiba ayvazın hikayesinde sorun çıkartan bir karakter olacak.ıraz ve yahyanın denizli yolculuğu geliyor.bakalım neler olacak.onların düğünlerini görmeyi çok istiyorum.gazel hanımda çok merak uyandırıcı bir karakter.ayvazın hikayesini çok merak etmeye başladım.yeni bölümü merakla bekliyorum.ellerine sağlık.

gny
04.06.2011, 13:24
Bölümler her zaman olduğu gibi çok güzeldi ellerine sağlık sonunda muratlarına erdiler her ne kadar Oflaz ertelemeye çalıştıysada Mine sayesinde düğün gerçekleşti başka bir sorun çıkmaz umarım. Yalnız her şeyi ince eleyip sık dokuyan Oflaz nasıl Ekber konusunda yanıldı anlayamadım o adamın tek amacı Ayvaz'dan intikam gibi gözüküyor.Şimdilik başından atsa bile rahat durmayacak gibi gözüküyor.Iraz yine şahaneydi Yahya'yı delirtti bakalım yolculukta neler yapacak?Haftayı merakla bekliyorum.

Zeyno_T.A
04.06.2011, 13:24
Merhaba Zeze'cim :opck
Bölüm muhteşemdi ellerine sağlık canım uzun uzun eklemişsin keyifle okudum aslında dün gece okudum ama yorumum bugüne kaldı biraz daha erken otura bilseydim aslında yorumu da yapmayı planlıyordum ama benden önce davranan babacık olunca kaldı gece ufacık bir izin alma operasyonu oldu ama baktı okuyacağım bölüm çooo...k uzun birde sen noktasına virgülüne kadar okuyorsun olmaz kalk :hyste diye postalayınca gecenin üçünde okudum :blush

Öncelikle bir "Ohh" çekiyorum Ohh be sonunda evlendiler muhteşem aşıklar Mine ve Oflaz onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine :hyste

İnanamıyorum bu Kurtuluşun buraya kadar gelmesi kolaylıkla içeri girmesi hepsini Ekber planlamış benim hiç aklıma gelmemişti bu Ekber olayı Ah Oflaz Ah nasıl güveniyorsun sen bu adama inanamıyorum her şeyin tedbirini alan adam Ekber gibi birine güveniyor geçmişi gömmek istedi biliyorum geçmişte ne varsa yok etmek unutmak istedi ama bunu bu adamı burnunun dibine sokarak yapmayacaktı Ayvaz'la sorunları olduğunu bile biliyordu ve bile bile yaptı Oflaz resmen ateşle oynadı.. ve ayrıca tehlike dahada geçmedi Ekber ortalığı iyice kızıştıracak Ayvaz'ı Oflaz'ı bitirmek için her şeyi göze alacak ve gerçekten yapacaklarının sınırı yok.. :soorry
Ay inanamıyorum günün sahte kahramanı Ekber hee bu komedi işte yaa orada ben daha çok Oflaz'ı ön planda görmek istiyordum ama işte adam tüm planını yapmış hain ne olacak bu Ekber'i Oflaz ve Ayvaz'dan önce ben bitire bilirmiyim acep :td1

Iraz ve Yahya Off sne böyle onları giflerle resimlerle falan gösteriyorsun yaa işte ben o zaman daha çok ölüyorum o nasıl bir iniş o nasıl bir hayran hayran bakışlar Yahya..
Iraza bu elbise çok yakışmış Yahya ise takım elbisenin içinde of diyorum cümlemi bağlayamıyorum yahuu :kz1 :grn

Iraz Yahya'yı nasıl delirteceğini çoook iyi biliyor valla korkuyorum ben artık Iraz'dan yaa yazık Yahya'ma :hyste
Iraz gerçekten harika ötesi olmuş Yahya'nın dilinin tutulması ve kıskanmaması imkansızdı ama bu boyutu olmayan kıskançlık krizleri tek Sarıhan kanında yok bunu da Yahya kanıtladı işte anacım ikisi de bir birini çok kıskanıyor sanırım Yahya'da Sarıhanlarının yanında dura dura huylarından kapmış olmalı bu boyutu olmayan kıskançlıkları bunu gösteriyor :hyste
O güzelim atmosferde çok güzel romantik ortama giriş yapa bilirlerdi ama Yahya'ya direk kıskançlığını belli etti kız bütün hafta düğünle uğraştı elbisesini beğenerek diktirdi hoop Yahya engeli ama adama hak veriyorum bütün gözler Iraz'ın üstünde olacak ama Iraz her şeyi planlamış zatn amaç Yahya'nın kıskançlık damarlarını hortlatmak çok iyi başardı bunu ve bir şalla yırttı :hyste
İşte benim dediğim romantik an Iraz yapmasa bunu Yahya kıskançlığından unutacak iyice bozacaktı atmosferi ah ben Yahya bozmadı diye sevinirken tabi her şeyin bir sonu ve her güzel anı bozan biri var bunu da Oflaz bozdu ve Iraz şalı almak için goodby :grn :hyste

Mine Kurtuluşu Karşısında görünce ne yapacağını şaşırdı kim olsa donup kalırdı yaa korkusunu belli etmemek için iyi çaba sarfetti Kurtuluş kadar yüzsüz bir insan daha yok diyeceğim ama unutmuşum birde Güzide cadısı vardı dimi bence bu kadının çocuğu Mine değil kesinlikle değil bu kadının Mine gibi bir kızı olamaz yani olsa olsa Kurtuluş gibi yüzsüz bir oğlu olur aynı Güzidenin erkek versiyonu işte :dmt
bence hastanede karıştırmışlar Kurtuluş ve Mine'yi ve yıllar sonra tekrar buldurmuşlar adam haberi olmadan kendi kızını alan kadınla evlenmiş kadınsa kendi oğullarını alan adamla evlenmiş öyle bir anneden böyle bir evlat öyle babadan da böyle yüzsüz bir oğlan dediğimin tek mantıklı açıklaması bu yani:hyste

Allah'ım yaa insan en azından hamile olduğu için bir iki ayarsızlık yapmaz ama Kurtuluş adi olunca işte direk susturmak için atladı kızın üstüne yaa ve içeri girmeye hazırlanan Ekber'i gören Iraz Yahya'nın da aşağıda olmasını bilmesiyle Yahya diye attığı çığlık oy burada heyecan yapmıştım birde diyorum "ama Zeze kötü bir şey olmayacak demişti" diye düşünmeye başladım ve rahatlatıyordum kendimi bir şey olmayacak alt tarafı Kurtuluş yine o bitmek bilmeyen dayaklarından birini yiyecek diye ve zatn Iraz'ın sesine karşılık veren Oflaz Mine'nin adını duyduğu anda fırlamasını hayal ediyorum da ah o ne acı saniyelerdir yaa o merdivenleri çıkana kadar söylediği o tek söz var ya insanın aklından neler geçtiğini gösteriyor beynimiz o kadar hızlı çalışıyor ki 3saniye içinde yüzlerce düşünce geçiyor düştü bir şey oldu ve ikisi de iyi değil yada sancısı tuttu diye geçen düşünceler allah için bir tanecik iyi bir düşüncede geçmez zatn insanın beyninden ve Oflaz'ın odaya girerek gördüğü manzara bu kadarına da pes dedirtiyor bir dünya kötü düşünce geliyor ama karısının ve kızının Kurtuluş tarafından rehin alınması işte bu hiç beklenmedik bir şey Oflaz o adamı oracıkta indirirdi ama Mine önünde siperken biraz zor tabi.. Mine'den gelen çığlık bir an bende korktum bişey olacak diye ama işte Ekber'in sahte kahramanlığı işte insan kıt beyinli olmasın anacım :hyste

Ve Oflaz'ın kollarına yığılan Mine Oflazın aklından geçenleri okuya biliyorum gerçi bu durumda tek bir şey geçiyor aklından oda Minesini bu hala getiren Kurtuluşu gebertmek..! :kg
Bayılan Mine korkuları daha çok kamçıladı tabi bu kadar aksiyona tansiyonu dayanmadı kızın hamile olmasıyla da kendinden geçti ah Oflaz hayatına zorla soktun aksiyonu yani Ayvaz'abu hak veriyorum Ekber'den başkasını bulamadın mı yaa.. Kurtuluşla tabi ki de Oflaz ilgilenecekti kıt akıllı Ekber'in bunu düşünemeyecek kadar kıt olduğunu zannetmiyordum Ayvaz'ın karşısına çıkarken ama sandığımdan dahada kıtmış bu yaa biz hallederiz diye kıvırdı ama boşa yani sonuç Kurtuluşun kırılan bir burnu Ayvaz olmasa Oflaz'ı kim sakinleştirecekti Ekber'i de ortadan kaldırırdı diyeceğim ama resmen Ekber'in sahte kahramanlığına minnettar yok adam olmayacak Oflaz iş sana düşüyor Ayvaz'ım aç şu abinin gözünü öyle herkese güvenmeyeceğini hele geçmişin intikamını alacak biri olan Ekber'e güvenip inanmayacağını anlasın..
Ayvaz'ın olaya el koymasına bayıldım bu işi de Tamer'e vererek çok iyi yaptı işte şimdi hem abisine Ekber'in yüzünü gösterdi hemde abisinin bir delilik yapmasını engelledi ve bunu Tamer'e açıklayan sözüne de bittim "merak etme bizim bir birimizin hayatına müdahile etme gibi bir huyumuz var" :hyste
Oflaz'ın arayıp Ekber'i kalaylamasına bittim oh be sonunda anladı ama biraz geç oldu hayatlarına sokmuş oldu ve ben Ekber'den gelecek hamleleri korkuyla bekliyorum..

Ve mine gayet iyi ama Oflaz'ı buna inandırmak zor gerçekten çok zor Figen hanımla bile atışmadı tam tersine uyum içindeydi yani Oflaz çok korktu yalnız değilsin Oflaz'ım bende korktum ve endişeli olunca uyum içinde oldu orada eşinin süha beyin bakmasını bile iste bir an okurken Oflaz Sarıhan'ı değiştire bilen tek şeyin Mine ve Mine'ye bişey olma korkusu diye geçirdim yok sa Oflaz Süha beyi çağıracak Mine'ye bakması için oldu gözlerim doldu:hyste ama o kadar çok korktu ki o anda bunu bile düşünmedi kıyamam canım benim yaa iki kat korkusu var ki onun biri kızı biri Mine :soorry Neyse ki ikna oldu ve dışarı çıktılar fotoğraf çektirmek için ve bu kez kıskanma sırası Mine'deydi leyla hanımda neymiş ama adam evleniyor kör mü beğeniyle bakıyor ben olsam o gözleri oyardım :td1

Ayvaz'a gelen telefon Gazel hanım vay bende şaşırmıyor değilim yani hafta sonu bu bilgiyi nasıl almış bu kadını kimse geri çeviremiyor bu benim dahada çok Gazeli merak etmeme sebep oluyor bence Ayvaz Antalya'ya biran önce uçsun :grn

Kıskanan Iraz bu kez abilerini kıskandı ama ben bende istiyorum yaa niyeyse bunu bende kıskandım ama böyle tatlı kardeşler var mı ki yaa yerim :blush
Ahah bunu Yahya'nın kullanacağını tahmin etmeliydim çok istiyorsan o sarıla bilir ahaha ve Yahya'nın kelime oyunları ahah çok güzeldi valla 3 erkek el birliğiyle Iraz'ı delirttiler :hyste

Vee Iraz ve Yahya'dan gelen dans yani zorla çekiştirerek oldu ama olsun şalıda yoktu ve dansları harikaydı i Of yine gifler allah ama Zezem buda kalp yani Iraz hanım kaptı dalyan gibi adamı gök gözlüyü biz burada böyle giflere mahkum kalbim dayanmıyor yahu :kz1:hyste
Hii ne güzel dans ediyorlardı be seko niye çıkartıyorsun ki pisten birde "gök gözlü" dedi sevdim ben bu lakabı ayrıca ırazın sekodan bile kıskanmasına hasta oldum “Sekooo o gök gözlü benim bunu aklından çıkartma istersen” :hyste
Dans etmeleri harika ikinci kez Iraz biraz zorla kaldırdı tehtitle falan ama sonuçta dans ediyorlar ayrıca Yahya'yı anlamıyorum kız abisinin düğününde oynamayacaksa dans etmeyecekse oo abartma abartama diğcem ama çoktan abarttı ve o danstan başka dans etmediler tüüh ayıp bu kendi düğünlerinde de böyle yapar gelinliğin içinde muhteşem duran Iraz'a "herkes sana bakacak ve ben düğünümü birini hastanelik ederek geçirmek istemiyorum" diye o masadan kalkmayacak bak görün :hyste
Tabi ki şaka yapıyorum Yahya böyle bişey yaparsa çok çeker ben söyleyim zatn bana sıra gelmeden Iraz halleder Iraz'a güveniyorum :hyste

Ve düğün bitti Mine ve Oflaz daha doğrusu Oflaz Mine'yi resmen kaçırdı balayı için kimseye görünmeden ama tabi Ayvaz ve Iraz'a görünmeden olmaz çünkü Oflaz ve Iraz'ın didişmesi lazım onu okumam görmem lazım çok keyifli ama araya aynı anda giren Mine ve Ayvaz da harikaydı çözümler belli işte budur Pazartesi Denizli yolları göründü Deniz'li de neler olacak merak ediyorum..Ayrıca Ayvaz'ın ağzından dinleyeceğimiz Düğün görüşleri de gelecek bölümde sanırım bunu öyle merakla bekliyorum ki anlatamam biran önce gelsin şu cuma..:blush

Ellerine emeğine yüreğine sağlık Zeze'cim harika bölümün iki kısmını okudum..(:

ROSELAND
04.06.2011, 13:37
Ohhh sonunda düğün de bitti...
Ama sona gelmeden okuduklarım ile neredeyse yüreğime iniyordu. Kurtuluş saklandığı inden çıkıp Mine'yi buldu ve düğün gününü mahvetti... Kapıldığı korku Mine'nin gününü berbat etse de sonunda Oflaz ve sevdikleri rahatlamasını sağladı. Kurtuluş şimdilik layığını buldu kodese tıkıldı. Aslında ödüllendirildi yoksa Ekber canını alacaktı... Bu adamın ne derdi var Ayvaz ile henüz çözemedim.
Seda ile olan ilişkisinde neler oldu?

Iraz, Yahya'yı delirtirken Gazel de Ayvaz'ın aklına yeniden düştü... Mine "ilk karşılayan ben olacağım" dedi ya yakın gibi...
Gazel hanım akla düştü yüreğe düşmesine çok kalmamıştır...
Ayvaz şu düğün badiresini de atlatınca otele geri dönecek ve günleri Gazel ile geçecek... Onu tanıdıkça sevecek, aşık olacak ve aşk bu kez sonsuza kadar sürecek...

Mutluluk onun da hakkı... yine de korkuyorum da. Ekber yaşadıklarının hesabını soracaktır ve intikamı Gazel'i kullanarak almak isteyebilir?

Oflaz ve Mine'ye yeniden dönersek;
Oflaz kıskançlıkları ile Mine'yi çıldırtacak? Kadınlardan oluşan bir ordu var peşinde ve her işi kadınlar ile çözmeye çabalamakta... Evde çalışacak olanların tümünün kadın olacağını düşünmeye başladım hatta korumalara kadar :)
Balayına da bir tek onların bulunacağı ıssız bir adaya gidiyor olmasınlar????

Çok çok güzel iki bölüm okudum. Geçen hafta sınavlardan dolayı okuyamamıştım bu hafta ile birleşince süpper oldu.

Emeklerine sağlık.

burcin
04.06.2011, 15:44
ZeZecimmm :kz1

Kurtuluş'tan nefret ediyordum ama ben bu Ekber'de daha fazla nefret eder oldum :snr
adam nasıl hain planlar içinde.. sırf kendi intikamı için Mine'yi o hamile haliyle tehlikeye attı :td1
Mine nasılda perişandı :cray
Oflaz öldürecekti hakikate eğer Ayvaz araya girmese :bk2 Oflaz katil olsun istemem
Kurtuluş'a elini bulamasını hiç istemem..
artık hapiste mutlu mesut yaşar gider :grn
Oflaz düğünü iptal edecekti nerdeyse :bk2 Mine ikna etmese biz daha çok beklerdik galiba düğünü :hyste
neyse bitti düğün sağ salimm :kz2
Iraz ve Yahya başka alemler zaten... izlediğim diziden kesitlerle o sahneleri beynimde canlandırmak süperdi :kz1
Gazel hanım pek bir çalışkannn :blush Ayvaz'ın hikayesi merak konusu.. bekleyeceğizzz ama olsunnn :grn

yüreğine ve bileğine sağlık cnmm :rs

seydalc
04.06.2011, 18:30
zeze'mmm
bölümümüz harikaydı.. düğün harikaydı... burdan seko'ya teşekkürlerimi sunuyorum.. :hyste

evett.. kurtuluş işinde bir iş olduğu belliydi... ekber.. bu adama sinir oldum ya ne derdi var sarıhan kardeşlerle.. :kz3

ayvaz ne kadar tatlı... :blush kardeşinin i suç işlememesi için onları ihbar ettirdi.. ama oflaz rahat durmayacak gibi..

bakalım denizli yolculuğu nasıl olacak.. merakla bekliyorum..

ıraz ve yahya çok şekerler.. :blush

canım benim yeni bölümünü merakla bekliyorum.. ellerine sağlık.. :rs

serraliz
04.06.2011, 18:42
bu siteye yeni üye oldum ve ilk senin hikayeni okudum
tek kelimeyle bayıldımm:ddu daha sonra olacakları sabırsızlıkla bekliyorumm:kz2ellerine sağlıkkk...

gizem1903
04.06.2011, 19:00
Kurtuluş'un bebeğe zarar vermeyeceğini bilsem de korktum yine de
Ekber de şimdilik geri çekiliyor :beee
Mine Oflaz'ın kıskançlığından yakınıyor ama o da kıskandı :kz1
Düğünde bitti, Denizli yolculuğunu çok merak ediyorum (:
Bölüm çok güzeldi, ellerine sağlık :rs

mka
04.06.2011, 19:15
çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.kurtuluş da inşallah bi daha çıkamaz ordan.ekber ne gıcık herif ya.

cullen97
04.06.2011, 19:45
haaaa bölüm çok güzeldi.ıraz yahya çiftine çokkk güldüm:hyste:hyste:hyste.Herkes kıskanç inat falan çok güzeldi:whis.Kurtuluşu verin benim elime varya anasından emdiği sütü burnundan getireyim:kg:kg:kg...Neyse boş ver o gıcığı bölüm çok güzeldi yeni bölümü bekliyorummmm...:kz2:kz2:kz2:grn

Begüm*
04.06.2011, 22:34
Çok çok güzel gidiyor hikaye.. Harika yazıyorsun, severek okuyorum. : ) Hala eksik yerlerim var ama...:soorry

Ellerine sağlık!
:rs

mvldks
05.06.2011, 00:37
Zeze'mmm
Ben kaçak geldim gibi...:blush
İlk okuyan ve yorumlayan ben olurdum ama bu okul işleri beni mahvetti. Neyse sabah okudum iki kısmıda vee tek kelime süperrrr...:ddu
Kurtuluş ve Güzinden sonra nefret ettiğim biri daha oldu. EKBER...
Neyin peşinde ve neden Ayvaz Sarıhan dan bu kadar nefret ediyor anlamadım. Biliyorum sorsamda söylemeyeceksin ve ben meraktan öleceğim:swoon
Ohhhh beee nihayet evlendirebildik bizim aşk böceklerini :mar1 Bir ara gitti nikah ve düğün dedim ama şükür EVET leri okuma şerefine nail oldum...
Iraz ve Yahya ya diyeceğim yok. Onlar gayet çekişmeli ve kıskançlıklarla dolu bir aşk yaşıyorlar...
Ayvaz iyi etti polise ihbar etmekle yoksa Oflaz'ın başı fena derde girecekti.
Muhteşemdi her zaman olduğu gibi...
Emeğine, ellerine sağlık canım.
Mevlüde:rs

acakan
05.06.2011, 10:24
Sonunda evlendiler... Hikaye içiçe farklı çiftlerin öykülerini barındırıyor ama Ayvaz ve Ekber'den de iyi malzeme çıkar gibi görünüyor.

Oflazın Ekberle ilgili yanıdığını düşünüyorum, her ne kadar sonradan toparlansa da... Ekber kendi hırsları için Mineyi adım adım tehlikeye yaklaştımaktan çekinmedi, nasıl böyle birine emanet edebilir ki Mineyi... Demekki çözememiş yeterince.

şeta
05.06.2011, 14:34
selamlar zeze bölümler çok güzeldi:dduama nasıl oldu anlamadım oflaz mineyi severken şimdi ırazla ayvaza bayıldım:clapp aklına yüreğine sağlık kucak dolusu sevgiler:rs:rs:rs

'Seyma'
05.06.2011, 15:20
Canım hikayene yeni başmama rağmen hepsini bir solukta okudum

Ellerine sağlık harika yazıyosun anlatım tarzını da çok beğendim :)

Oflaz ile Mine'nin ilişkisi enfes :)

Ama Iraz ile Yahyanın yeri bende ayrı diyebilirim onların çekişmeleri atışmaları planları beni benden alıyo :kz1

Yeni bölümü heyecanla bekliyorum

qözde!!
05.06.2011, 15:54
çok çok çok güzeldi :):)
ben bu kurtuluşuda ekberide güzide hanımdan da nefret ediyorum ya :( hele ekber de çok gıcık oldum :( mine kurtuluşu görünce ne kadar korktu :( bir an oflaz düğünü bırkaıp mineyi alıp ordan götürcek sandım allahtan öyle brşey olmadı :) düğün oldu ve güzel oldu başındkai tatsız olay her ne kadar olmuş olsada :) yahya nın ırazı kıskanması ırazın tepkisi hahah çok komikti :D:D devamını merakla bekliyorummmmm çok çok çok çok güzel gidiyor bakalım neler olcak :)

sonsuz aşk
05.06.2011, 16:29
zezem bölümler çok güzeldi:ddu
ekberde kendini akıllı sanıyor ama sarıhanların ne kadar cin oldugunu unutuyor birde oflazın gözüne girince onun kardeşini safdışı bırakacagını sanması yokmu çok komikti...
ayvaz ve oflaz kanlı bıçaklı olsa gene oflaz kardeşini satmaz herzaman yanında olur ki bunuda kanıtladı...
ekber iyicene diş biledi ayvaza bakalım onların hikayesinde neler olacak...
yahya ve ıraz herzamanki gibi çok tatlıydılar yahyanın kıskançlıkları ırazın gene planları çok tatlılar çok seviyorum bu iki karekteri denizli maceralarınıda merakla bekliyorum...
dügünü uzatmaman her ayrıntıya girmemen daha iyiydi böylede çok güzeldi:kz1
kurtuluş meselesi kapanmıştır inş.
bölüm çok güzeldi ben evde yoktum netin olmadıgı bir ortamdaydım bu ve okudugum bir kaç hikayeyi merak ederek geçti 2 günüm bu forumu ve hikayeleri çok seviyorum:ol6:ol6:ol6

qsawe
05.06.2011, 17:55
:ne

aman Allahım... düğünü yaptık...

:kpu

Üstümden büyük bir yük kalktı...

Dedim everemeyeceğiz... çocuk babasının soyadını alamadan doğacak... neyse ki yırttık...

Ellerine sağlık canım... artık sona çeyrek var galiba...

Sevgiler:rs

MinikCadi
05.06.2011, 22:32
Selam,

Arkadasim bircok kez bu sitede paylasilan hikayelerden,özelliklede senin senaryondan bahsetmisti..O yüzden bende siteye üye oldum ve yaptigim ilk sey senaryonu okumak oldu(itiraf ediyorum,dayanamadigiman 7.sayfadan basladim,daha öncesini az cok biliyorum:whis).
Tek kelime ile muhtesem bir senaryo:ddu Hele ki Iraz-Yahya ikilisine bayildim,kesinlikle favoru ciftim bu iki asik:ks:ks
Emegine saglik :rs

denizlili_seker
05.06.2011, 22:46
Sonunda nikah da oldu..:)
Ben uzun bir zamandır uhrayamiyordum.. Yorumum/Yorumlarim geç geldigi için özür dilerim..
Demek kurtuluşu Eker çağırmış ha.. Kendi çıkarları için.. Ya daha kötü seyler olsaydı.. Ya mineye ve bebeğe birsey olsaydı.. Ama ayvaz bu isin arkasını bırakmaması İyi oldu.. Oflazda inşallah ekberin gercek yüzünü görür..
Ve umuyorum ki ekber amacına ulaşmaz.. Oflazla ayvazi ayırmaz..
İrazda da heyecan var şimdi.. Yahya hemşerim çıktı..:) haha..:) bakalım onu Denizli'de neler bekliyor.. Merakla bekliyorum yeni bölümü..:)

Dipnot: İmzan tek kelimeyle "HARİKA"!! Süper.. Bayıldım..:)

emine
06.06.2011, 07:36
Merhabar Düğün olmayacak diye korktum. Neyseki Kurtuluş belasından kurtuldular. Ekberin oyun tutmadı. Ayvaz polise ihbar etmesi iyi oldu. Irazım ile Yahyanın çekişmesi Yahyanın kıskançlığı çok güzel. Iraz Yahyasına yinede kıyamıyor. Minenin doktoruda düğünü katılmak zorunda kaldı. Oflaz Minesine kızına kıyamıyor. Çok güzeldi. Orazın Denizli macerası bence ilginç olacak.

baharela
06.06.2011, 07:55
zezem çok güzel bir bölüm olmuş ellerine sağlık bayıldım ve ancak kendime gelebildim...:grn
yahya'ya bayılıyorum ve kıskançlıklarına da bakalım denizli de ne yapacak ıraz ah ıraz ah hala küçük oyun lar peşinde yok şal unuttum demeler falan...:snr

seko'ya bittim allahım bu bir ceza mı diye düşünmeye başladım onun bile sevgilisi var ya bizimmmm :cray:cray:cray

ayvaz bunun hikayesini gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum adam çok zeki hani derler düşmanın iyi tanıcaksın diye aynen öyle ekber kandırım sandı ama ayvaz yemedi ... hani derler ya adamım diye işte öyle birşey... :ddu gazel hn konuşmasını da sevdiğim daha çok şaşırcan ayvaz bey sen sessiz bir fırtına'ya tutulduğunda görüşüceğiz.... :kz1

oflaz canım benim yaaa bu kadar kıskanç olmasa daha süper olcak ama bir de mine de başladı şimdi listeleri görmek istiyor falan leyla hn parçalamadığına dua etsinler de neyse... :kz3

çok güzeldi ellerine sağlık canım :rs:rs:rs:rs:rs

ask bir hayal
06.06.2011, 12:30
neyse sonunda kazasiz belasiz dügnüde atlatik sonunda mineyide sarihan yaptik:grn:grn
gerci ayvaz olmas oflaz neler yapardi katil bile olurdu herladee:td2:td2kurtulus fazlasiyle hak ettmisdi
demek bu isin arkasinda ekber var ha:hm:hmiyice merak ettim ekberin sarihan aliesiyle sorunu ne bunuda ayvazi hikaysenide ögrenecegiz galiba:hm:hm

iraz ve yahya denizli yolcusu bakalim onlari denizli macarasi nasil gecek

ellerine yüregine ve emegine saglik canim:rs:rs

unıversıtelı
06.06.2011, 15:16
Sonunda düğünmüz oldu
oflaz ile mineyi evlendirdik
biran kurtuluş ortaya çıkınca tamam dedim yine sorun çıkacak
evelenemeyecekler
acaba oflaz ekberin çevirdiği dolaplardan haberi olacak mı ki:whis
ıraz ile yahya da denizli yolcusu bakalım neler olacak ıraz yine oyunlar oynamaya devam edeck mi:grn

emeğine yüreğine sağlık ZEZE'm:ty:ks

devamını merakla bekliyorum:rs

SZARAP
06.06.2011, 19:59
68.bölüm kalan yorumlarım… :kz17 :ks :ty

.

ada’mmm hoş geldin canım…
Evet anket sonucu ilk doğacak kızımızın adı Naz… :blush
Ayvaz abisini mutlu eden Mine’yi seve seve kabul edecektir
Canım Kurtuluş’tan artık kurtulduk diyebiliriz…

ZeZe

SZARAP
06.06.2011, 20:00
.

emir’immm hoş geldin canım…
Yeni yeni yüzler görmek gerçekten çok güzel… :kz1
Umarım bitirdiğinde hikayemin hepsinden aynı zevki alırsın

ZeZe

SZARAP
.

rated_r’mmm hoş geldin canım…
Kurtuluş’un yalıya girişini Cuma günkü bölümde açıkladım :blush
Umarım aklındaki tüm şüpheleri yok edebilmiştir
Ayvaz karakteri henüz tam olarak kendini gösteremedi diyebiliriz

ZeZe

SZARAP
.

ayda’mmm hoş geldin canım…
umarım bölümü en kısa sürede okur ve fikrini belirsin güzelim :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

Zeynep’mmm hoş geldin canım…
Yani dimi O soyadı ve servetle büyümek kimi şımartmaz ki,
Helede başında anne ve baban yoksa, her dediğini yerine getirecek iki abin varsa :whis
Bunlar birleşince Iraz’ın daha da şımarık olması gerekir…
Bizim kız şımarmak yerine plan yapmayı tercih ediyor, haa birde inatlaşmayı kanında var :hyste
Ayvaz bir süre böyle gidip gelecek ama onunda sonu İstanbul olacak güzelim hiç merak etme
Vallahi 6 bölümü bir şekilde sığdıracağım… gördüğün üzere düğünü 1 bölümde bitirdim :ol6
Ama bölümler kaç kısımlı olur onu işte hiç bilemiyorum :whis
Kurtuluş artık mahpus damlarında tespih yapıp kendisine harçlık çıkartın bundan sonra :hyste
Oflaz onu bu kadar seven kardeşi varken elini kana zor bular… yani ben bulatmam
Çünkü ben hiç Oflaz katil olacak, elini kana bulayacak demedim… zaten onuda yazmam
Sevmiyorum hikayelerin içindeki silahları, yaralamaları… mecbur olmadıkça da yazmak istemem
Ayvaz’ın hikayesi başlamadan bu kadar merak edilmesi iyi mi kötü mü bilemedim :bk2
Çünkü beklentileriniz çok yüksek… :frr
Benim öyle bir şeyler yazmam gerek ki… o beklentilerinizi karşılayabileyim
Ve açıkçası benim aklımdaki kurgu günden güne küçülüyor bu beklentileriniz karşısında :cray
Üzgünüm güzelim aile geleneği… -AZ ile bitecek tüm bebişler… hatta belki torunlar
Elimde bu anket için topladığım bir sürü isim var… çoğunu kullanmak isterim
Ayvaz ile Oflaz arasını bir kez bozdum tam 3 yıl ayrı kaldılar başka bozmam :bnm
Hamilelik için herkes o sözü söylüyor söylemesine de….
Söylenmesi doğru olduğunu göstermez… Mine’de artık bilinçli bir anne adayı olacak
Tabi Oflaz onun önüne bir şeyler itekleyip hadi ye diye ısrar etmezse :ym1
Yokk yokk… Iraz’ın doğum gününde kesin evlendiriyorum onları…
Oflaz bu gidişle hayatları boyunca karşılarına çıkacak her meslek sahibi kadın için
Mine tarafından alay konusu olacak… nede olsa ellinde bir liste var
Seçil Oflaz’ın hayatına bir etkisi olmayacak desem…
Onun görevi de, hayatına karışmak isteyeceği kişide farklı diyelim
Canım eklenen son bölüm ile söylediğim gibi Düğünümüz gerçekleşti :whis
O kadar olaya rağmen ikisini evlendirmeyi başardım… hemde tek bölümde aferin BANA… :ukl

ZeZe

SZARAP
.

eşin güzel yemekler yemek istiyorsa önce senin hikaye okuyup mutlu olmana izin vermeli :whis
insan mutlu olunca daha güzel yemekler yapar değil mi?
Adım Zeynep… ama herkes bana ZeZe der…

ZeZe

SZARAP
.

Vallahi sen nikahı çoktan kıydın güzelim… :grn
Üstelik Mine kıskançlıktan kudurdu seni görünce…
Yok güzelim Kurtuluş’a o dediklerini yapacak çok kişi var sen elini bulaştırma :kz1

ZeZe

SZARAP
.

demek hikayemin sonunda okuyup bitirdin…
vallahi yeni bölümü okuduysan gayet uslu durduğumu göreceksin
Kurtuluş belasından kurtulup, nikahı kıydırdım… :mar1
Hatta bizimkileri balayına bile yolladım…

ZeZe

SZARAP
.

nurhayat’ımmm hoş geldin canım…
Vallahi hikayeyi bitireceğim diye son sürat hızlandım güzelim
Ama sakın yeni hikayede de böyle bol bol bölüm gelecek diye düşünmeyin olur mu? :kz17
Gönül isterdiki, her gün bölüm atayım, ama maalesef haftada bir yazabiliyorum
Yinede uzun uzun bölümlerle gelip, telafi etmeye çalışıyorum
Kurtuluş kendi hayal dünyasında yaşıyor güzelim… :kz3
Mine’nin aklını bulandırmayı iyi bildi ama uzun süreli olamadı…
Oflaz’a hemen dönmek istemedi, sadece biraz düşünmeye ihtiyacı vardı
Sonra ise bir türlü denk düşmedi, birazda şansızlık ve beş aylık bir ayrılık yaşadılar
Hafize anne aslında her kızın sahip olması gereken anne
Mine’yi doğurmamış olmasına rağmen onu çok sevip koruyabiliyor, onun gönlünün annesi
Güzide Hanım ise önce kendini, çıkarlarını düşünen biri o yüzdende Mine çokta umurunda değil :kz3
Bundan sonra Oflaz onu zor yaklaştırır, Mine’nin yanına
Oflaz mutlu olunca, helede Mine’si yanındayken bambaşka biri oluyor
Daha kızları doğmadan çookk alışveriş yaparlar eminim
Yahya Iraz’ın nasıl biri olduğunu gayet iyi biliyor… onu yakından tanıyor
Ve artık kafasının nasıl planlarla çalıştığını da biliyor… :whis
Bu yüzden çokta acımamak gerekir… oda yeri gelince yapacağından geri kalmıyor
Dediğin gibi nikaha kadar daha çok oyunlar döner ortada

ZeZe

SZARAP
.

bema’mmm hoş geldin canım…
Kurtuluş gerçekten de bitti diye biliriz güzelim…
Çünkü hapishanede çokta rahat duramayacak diyebiliriz
Seda, Ayvaz’ın geçmişi güzelim… henüz o konular açığa çıkmayacak daha var
Oflaz Hafize anneyi değil… Mine’nin Iraz ile yaptığı konuşmadan etkilenip uzak durdu
Çünkü Mine’nin her şeyi yaşamasını istiyor… onun içinde uhde kalmasın diye düşünüyor :soorry
Hafize annede bunu düşünerek, istediği şeyi Oflaz’da sonunda anladı
Ayvaz’ın hikayesi sonbaharda… ondan önce olması şimdilik imkansız

ZeZe

SZARAP
06.06.2011, 20:10
.

Ayvaz’ın hikayesi ayrı olacak zaten… bu hikaye biter bitmez ona başlayacağım :yz5
Ama sizler sonbahardan sonra okuyacaksınız… çünkü biraz stok yapmam gerek
Bu şekilde stoksuz yazmak beni çok yoruyor… bir daha bu kadar sıkışmak istemiyorum :soorry
Hem sizleride bekletmemiş olurum, elimde bölümler hazır olunca
Bu benim ilk hikayem… daha önce hiç hikaye yazmadım… :blush
Ben hep yorumcu olmuştum canım… kısmette hikaye yazmakta varmış

ZeZe

SZARAP
.

Gizem’immm hoş geldin canım…
Umarım sınavların iyi geçmiştir güzelim…
Hafize anne gerçekten yumuşatıcı gibi… Ayvaz’a her şeyi anlattı
Mine yalnız bir çocukluk geçirmiş… doğru düzgün arkadaşıda olmamış :soorry
Şimdi Oflaz sayesinde, Iraz sayesinde hayatına bir sürü kişi giriyor
Ve Mine’de bundan çok mutlu güzelim… kalabalık bir çevresi oluyor

ZeZe

SZARAP
.

ezgi’mmm hoş geldin canım…
Ayvaz’ı yakında tek olarak okuyacaksınız inşallah…
Yani bir terslik olmazsa, bu hikayeden sonra onunla karşınızda olacağım :blush

ZeZe

SZARAP
.

burcu’mmm hoş geldin canım…
acı Kurtuluş’a… zira çok ihtiyacı olacak…
hapise girmek bile onu Oflaz’ın elinden kurtaramayacak diyeyim size :whis
Ayvaz yakında gelecek güzelim umarım heyecanla beklediğinize değer

ZeZe

SZARAP
69.bölüm yorumlarım… :ks :ty

.

Yonciş hanım…
Vallahi öyle bilse Kurtuluş başkasının piyonu olduğunu yine yapar mıydı acaba
Nede olsa Ekber onu çok çabuk harcayacak biriydi
Yaa hani bir laf vardır “ayı yavrusunu severken öldürürmüş” diye sen duydun mu onu :whis

ZeZe

SZARAP
.

Ekber intikam istiyor güzelim… bunun içinde Oflaz’ın tepkisini çekmemek istiyor
Onunla arasını iyi tutmak, gözüne girmek için yaptıkları pekte etkili olamadı diyebiliriz
Ayvaz abisinin katil olmasına asla izin vermez güzelim… bende vermem

ZeZe

SZARAP
.

Kötü bir şey olmayacak, düğünü yapacağız demiştim… :whis
Ve sorunsuz olarak da, düğünü bitirmeyi başardım… :kdd
Artık kötü günler yok… daha çok iyi ve mutlu günlerimiz var
Ayvaz’da Oflaz kadar zeki… Sadece Oflaz Mine söz konusu olunca sağ duyusunu yitiriyor
Biraz sakin olup olaylara dışarıdan bakınca o da anlar zaten ne olup bittiğini

ZeZe

SZARAP
.

canom’mmm hoş geldin canım…
Ayvaz ve Yahya olaylara dışarıdan bakabiliyorlar güzelim
Oflaz ise Mine’ye bir şey olacak korkusuyla tam olarak idrak edemedi
Mine şimdi kendisini kapıp koyuverse bir daha düzelemeyebilirdi :soorry
Bu yüzden üzerine gidip, şuan yaşadığı her şeyi erteliyor
Ama bununda bir iç hesaplaşması olacaktır eminim
Figen Hanım bu sayede boğaza karşı bir düğün görmüş oldu fena mı işte
Aslında Yalıda bol bol oda var… Oflaz yakında Figen Hanımı yatılı almazsa iyidir hani :hyste

ZeZe

SZARAP
.

Hanife’mmm hoş geldin canım…
Evet sonunda düğünümüzü mutlu mesut yaptık…
Artık güzel bir balayını hak ettiler değil mi? :kz14

ZeZe

SZARAP
.

Evet bende sevmiyorum hikayelerde silahları… kan dökülmesini
Bu yüzden Ayvaz ilkinde nasıl engel olduysa yine engel oldu Oflaz’a
Aslında Oflaz’da biraz mantıklı düşünse bunu anlar eminim :blush
Ama Mine’ye ve kızına bir şey olacak korkusuyla sağlıklı düşünmüyor
Ona göre olaylara dışarıdan bakan Ayvaz ise ne olup bittiğini anlıyor
Tabi birde Ekber’in nasıl biri olduğunu da biliyor :kz3

ZeZe

SZARAP
06.06.2011, 20:20
.

Haklısın güzelim Ekber’den kolay kolay kurtulunmuyor maalesef :cray
Burada değil ama Ayvaz’ın hikayesinre çok baş ağrıtacak
Oflaz sadece Mine’ye ve kızlarına bir şey olsun istemiyor…
Bu yüzdenden onun kalp atışlarını duymak istiyor kendi gözüyle görmek
Yok güzelim Hafize annenin evine gitmiyorlar… ama çok özel bir yere gidiyorlar :blush
Oflaz bir kez daha inceliğini konuşturacak diyebilirim
Gazel yer ediyor etmesine ama aklına… yüreğine değil… henüz değil
Yok canım Hafize anne az bağ bahçeyle uğraşsın Harry’e baksın :kd5
Iraz’da Denizli’de ecel terleri döksün… Plan yaparken iyiydi değil mi? :kz6

ZeZe

SZARAP
.

Yonciş hanım…
Kaç bölüm oldu hala senin bana hiç güvenin yok… :bk2
Bak gerçekten çok gücendim… :dill
Sence ben bunu düşünmüş olamaz mıyım? :hhh Çookkk ayııppp
Oflaz o özel takımı ilk nerede görecek hep birlikte öğreniriz… :dvl

ZeZe

SZARAP
.

vallahi sizi bilmiyorum ama bir düğün yazmak sanki başımdan geçmişçesine beni yordu diyebilirim
Ekber’in Kurtuluş planı Ayvaz yüzünden geri tepti canım
Nede olsa Ekber’i tanıyor ve ona güvenmiyor, olaylara karşı da daha soğukkanlı
Ekber bununda hesabını sormak isteyecektir eminim :kz3

ZeZe

SZARAP
.

esince’mmm hoş geldin canım…
Oflaz-Ayvaz-Yahya bu üçü bir zamanlar oldukça vakit geçirmişlerde
Bu yüzden aralarındaki dostluk akrabalık ilişkilerinin ötesine dayanır güzelim
Kurtuluş sadece her zamanki gibi şanslı olduğunu düşünmüş olabilir :kz3
Ama seninde dediğin gibi piyondan başka bir şey değildi…
Ve bilirsin en çabuk piyonlar harcanır böyle güç oyunlarında
Ayvaz ilkinde olduğu gibi yine abisini koruyup gözetecek…
Onun elini kana bulamasına izin vermedi, vermez… ayrıca bende vermem
Hikayelerde bu tarz sahnelerin olmasını çokta sevmiyorum :blush
Silahın-kanın yeri yok bana göre… ve çok mecbur kalmadıkça da yazılmasını istemem
Ekber’i küçümsememek gerek, bu hikayede işi bitti ama Ayvaz’ın başını daha ağrıtacak :soorry
Canım Gazel Belediyeden hafta sonu izin almadı sadece iznin onaylandığını biraz erken öğrendi
Yoksa zaten Pazartesi günü izin onaylandı diye haber gelecektir :blush
Ama evet Gazel işini sessiz sedasız halledenlerden… bakalım onun bu sessizliği kimi etkileyecek
Yahya’mı bence de dellendirmeyelim… sonra kötü olur :kg
Pervin’i görmeden Iraz şuradan şuraya gitmez ben diyeyim sana
Yahya bu buluşmayı duyarsa ne olur… bilmem duysun mu? :dvl
Yaa dimi Seko’nun aslanlar gibi manitası var gök gözlüyü ne yapsın… :whis
Ayak basma merasimi aslında yazmayı çok istediğim bir konuydu ama
Mine’nin basmaması daha iyi bir malzeme sağlıyordu bana…
Çünkü bu konuda Yahya ve Iraz arasında minik bir konuşma olacak
Çiçek mi? Hangi çiçek güzelim… :bk2 biliyorsun Kurtuluş’un saldırısı sırasında telef oldu :cray

ZeZe

SZARAP
.

Yaaa Ekber binbir hinlik peşindeydi güzelim…
Ama güzelim bak hiç kimse elini kana bulamadan Kurtuluş’tan kurtulduk
Senin gibi yuva kuran birinin ne işi var hapiste :no
Kurtuluş girdi gereken cezayı da içeride bol boolll çekecektir
Dimi o çalışmalar gerçekten çok hoştu… ne zamandır da kullanmak istiyordum :blush
İlk gördüğüm anda Yahya ve Iraz’ı dans ettireceğim diye karar verdim :dans :dans1
Sonunda kısmet düğüne oldu…
Yok güzelim balayına değilde, dönünde yalıda bir oda ayarlayacaktır Figen Hanıma… :hyste
Gittikleri yerde bayan doktor yok dersem… :whis

ZeZe

SZARAP
.

canom’mmm hoş geldin canım…
Seven kıskanır güzelim… Mine şuana kadar kendi duygularını gösterecek bir şey olmadı ki :soorry
Şimdi şimdi Oflaz’ın etrafında gördüğü kadınları kıskanıyor
Tabi bunda hormonlarının da etkisi büyük… yinede her kadın gibi davranmaktan geri kalmıyor
Ada ??? Yok güzelim gittikleri bir ada değil ama biraz ıssız bir yer diyebilirim :whis
Iraz’ın derdi alışveriş değil ki…
Onun derdi zaman kazanıp Pervin’i görmek… :dvl
Ekber uzun bir süre ortalarda gözükmeyecek güzelim bir süre kendini unutturacak

ZeZe

SZARAP
.

Ekber intikam istiyor güzelim… ehh öyle olunca da Kurtuluş’u kullanmaktan çekinmiyor
Olan Kurtuluş’a oldu diyebiliriz… burnunu da kırdırdı… artık hapishane boncuk yapar durur :hyste
Oflaz biraz olaylardan uzak kalıp, sakin kafa ile düşünürse eminim olanları anlayacaktır

ZeZe

SZARAP
.

ada’mmm hoş geldin canım…
Ekber bir süre geri planda kalacak güzelim… artık kendini gizlemesi lazım
Onu bundan sonra Ayvaz’ın hikayesinde göreceğiz :blush

ZeZe

SZARAP
.

Yaa nihayet… karı-koca oldular… ben artık umudumu yitirmeye başlamıştım :kz17
Ama çok şükür düğünü bitirdim… hemde tek bölümde aferin bana değil mi? :ukz
Ekber şuan için planları suya düşse de pek vazgeçecek değil…
Yahya ve Iraz artık Denizli’de bol bol çekişirler güzelim

ZeZe

SZARAP
.

Vallahi düğünü birkaç bölüm uzatsaydım, bu hikaye hiç bitmezdi :blush
Artık hızlanma zamanı… zira son 6 bölüm kaldı…
Iraz inatlaşma konusunda bayağı başarılı diyebiliriz
Hele de biri onun üzerine gitmesin, hemen planlarını yapıp duruyor
Buda önüne gelenle atışmasına neden olabiliyor
Ama Yahya onu bu haliyle seviyor… bu haline katlanmaya gönüllü

ZeZe

SZARAP
06.06.2011, 20:30
.

Yankı’mmm hoş geldin canım…
Sen neyse güzelim… ben bile beklemiyordum… tek bölümde düğünün biteceğini :hyste
Konuları uzatmamak için nasıl debelendim bir bilsen… :kz17
Ama sonunda düğünümüz bitti… artık karı-kocalar :ol6
Evet, Ekber Ayvaz’ın başını bayağı bir ağrıtacak diyebilirim
Oflaz’ın elindeki o listenin acil olarak yok edilmesi lazım bence :whis
Bu hikayede herkes kıskanç… Oflaz’ın ki biraz farklı bir boyutta ama herkes kıskanç

ZeZe

SZARAP
.

fortuna’mmm hoş geldin canım…
Yaa bitti düğün… çok şükür… üzerimdeki yüklerden biri kalktı…
Sırada Denizli yolculuğu ve doğum var… bakalım kısmet
Kurtuluş’un gelişinin arkasındaki kişi Ekber… oyunu sahneleyen oydu
Ama elinde patladı diyebiliriz… :kz3 en azından Ayvaz ve Yahya yutmadılar
Ekber artık Ayvaz’ın başına bela olacak… ama nasıl olacağı tam belli değil
Yaa sorma Figen Hanım Oflaz’ın gönlüne taht kurdu diyebiliriz
Hatta ona yalıdan bir oda vermeye bile kalkabilir… Oflaz bu yapar mı yapar
Hepisin Oflaz’ın kıskançlıklarını beklediğinizi biliyorum…
Mine’nin de kıskanç olacağını gösterip, sizi şaşırtmak istedim
Canım Yonca en son sohbete… düğünü Emrah ile katılmak istemediğini belirtmişti :soorry
Beni onunla yollarsan onu boğazda boğarım filan diyordu :bk2
Bende gayet iyi biri olarak Emrah’ın hayatta kalması için düğüne getirtmedim
Maazallah Yonca dediğini yaparsa, yazık olurdu çocuğa :whis

ZeZe

SZARAP
.

datronali’mmm hoş geldin canım…
Evet…. Evet… düğünümüz bitti… ohh beee… :ol6
Kurtuluş’tan tamamen kurtulmak için böyle bir şey gerekliydi
Ama kimseye zarar vermeden yakalanması lazımdı… bende elimden geleni yaptım :blush
Ekber’in iyi biri olduğuna zaten inanmıyor Oflaz…
Sadece bu işin arkasındakinin o olduğunu bilmiyor, ama öğrenince ortalık karışacaktır

ZeZe

SZARAP
.

nurane’mmm hoş geldin canım…
bence de kocaman bir OOHHHH BEEEEEEEEEEE :ol6
vallahi düğün stresi beni bayağı germiş… bitti kurtuldum… :216
artık onlar balayının tadını çıkartsınlar, ben azcık Iraz’a ecel terleri döktürteyim :dvl

ZeZe

SZARAP
.

essa’mmm beğeni ve yorumun için teşekkürler canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

Cansu’mmm hoş geldin canım…
Iraz’ın o kıyafetine bende bayıldım… hele o gifler insanın aklını başından alıyorlar
Ama Iraz’da biliyor ona bu elbiseyi böyle giydirmeyeceğini şal’ı baştan hazır ediyor :whis
Ayvaz daha önce yaptığı gibi bir kez daha ağabeyinin katil olmasına engel oldu
Ne gerek var şimdi Kurtuluş dururken Oflaz hapse girsin… :bk2
Bak o orada yeterince acı çeker, boncuktan tespihler filan öğrenir Kurtuluş bir mesleği olur hem :hyste
Bu bölümde herkes birileriyle atışıp durdu değil mi?
Artık atışmaları azaltıp, balayını rahat rahat yaşasalar da mutlu olsunlar

ZeZe

SZARAP
.

Pınar’ımmm hoş geldin canım…
Kurtuluş son kez sahnesini oynadı ve çekip gitti güzelim
Artık kimseyi rahatsız edemez… hapishane kuşu olur durur :whis
Ekber sadece günün kahramanı olmak istedi, Oflaz’ın kısa bir an takdirini kazansa da
Ayvaz ve Yahya onun nasıl biri olduğunu gayet iyi biliyorlar
Denizli macerası umarım yüzünüzü güldüren cinsten olur:blush

ZeZe

SZARAP
.

gny’mmm hoş geldin canım…
Oflaz sadece Mine’ye ve bebeğe bir şey oldu korkusuyla ertelemek istiyordu
Ama Mine bir kez ertelenirse, bir daha hiç cesareti olmayacağını düşündü :soorry
Ve bence de en doğrusu buydu… insanın korkularının üzerine gitmesi gerekir
Oflaz Ekber konusunda yanılmadı, aslında kardeşiyle arasında sorun olmadığını ispatlamak istedi
Ekber’i tutarak geçmişin geçmişte kaldığını göstermeye çalıştı
Şuan aklı karışıkken olanları algılayamasa da, balayında bol bol düşünecektir :whis

ZeZe

SZARAP
.

O Oohhhhuuu ben daha çok çekiyorum ne yalan sonunda bitirmeyi başardım düğünü :ymy
Kurtuluş gibi biri o kadar tedbiri aşması zaten düşünülemezdi…
Oflaz o kadar sıkı güvenlik önemleri aldırmıştı ki, kuş olsa uçup giremezdi :whis
Oflaz Ekber’e işinide iyi diye seçmişti, birde kardeşiyle arasındaki geçmiş hesabını kapatmak için
Ama bu işin arkasında olacağını düşünmüyor… düşündüğü anda
Ekber bencede biraz geri planda dursun, çünkü Oflaz için öncelik Mine ve kızı
Maalesef canım… Mine’yi doğuran Güzide bir karışıklık yok :kz3
Ama bazı insanlarda annelik içgüdüsü ve sevgisi yoktur… Güzide Hanımda onlardan biri
Kurtuluş akıllı düşünse zaten oraya gelmezdi… hatta en başında Mine’yi kaçırmaya kalkışmazdı
Başına ne geldiyse kendisi hak ettiği için geldi… Oflaz’da seve seve yaptı
Artık hapishanede boncuktan tespih yapıp satar harçlık çıkartır kendisine
Ayvaz olaylara dışarından bakan ve Ekber’i tanıyan biri olarak olanları görebiliyor
Ama Oflaz’ın önceliği Mine ve kızıyken o maalesef tam olarak anlamadı neler olduğunu
Biraz sakin kafa düşünsün anlar :whis
O anlayıncaya kadar da, Ayvaz yönetimi ele aldı diyebiliriz
Bir kez daha ağabeyinin katil olmaması için elinden geleni yaptı
Onun hayatına müdahale ederek, tıpkı 3,5 yıl önce Oflaz’ın onun hayatına müdahale ettiği gibi :dvl
Yaa dimi diyorum size Oflaz çok kıskanç değil ama dinlemiyor kimse
Bak mecbur kalınca nasılda Süha beyi çağırttırıp baktırdı Mine’ye… :hyste
Başka mecburiyetlerde olacaktır eminim yani zamanı gelince… bakalım Oflaz o zaman ne yapacak :whis
Yahya ve Iraz’ın dans ettikleri sahnelerin gifleri çok önce çalışma sayfama eklenmişti
Onları görünce mutlaka böyle bir sahne yazmalıyım diye düşündüm :dns
Ve yazdım… bende çok beğendim çalışmalar ile uyumlu bir biçimde oldu…
Iraz bence bile bile lades dedi… yoksa peşin peşin elbisesinin renginde şal yaptırmazdı
Oda istiyor Yahya beni kıskansın diye… ama… sonra çok fazla diye bunalmasın değil mi?
Yahya’nın gözleri gerçekten çok açık mavi bana gökyüzünü hatırlatıyor
O yüzdende Seko ona GÖK GÖZLÜ diyor… :whis
Ama bunu Iraz varken demesi büyük bir gaflet… Iraz’da bir Sarıhan… kıskançlıkta sınırı yok
Oflaz ve Mine baş başa balayına giderken,
Yahya ve Iraz ise Denizli yollarına düşüyorlar
Bizleri hareketli günler bekliyor diyebiliriz güzelim

ZeZe

SZARAP
.

ROSELAND’ımmm hoş geldin canım…
Asıl benden kocaman bir OOHHH BEEEE… vallahi rahatladım bir yük kalktı üzerimden :ol6
Darısı diğer yüklerimin başına diyorum :whis
Kurtuluş artık yakında boncuk süsleme sanatında uzmanlığını verir
Ekber’in derdi Ayvaz ile… ama kimse bunun boyutunu daha bilmiyor
Oflaz kardeşinden bu kadar nefret ettiğini bilse onu hayatına sokmazdı emin olun :kz3
Mine sadece aileye girecek başka bir Sarıhan gelinine kendisine gösterilen sevgiyi gösterecek :kz1
Onu nasıl sıcak karşıladılarsa, oda geleni o kadar sıcak karşılamayı düşünüyor
Ayvaz Pazartesi Antalya’ya gidiyor ve sanırım Iraz’ın düğünü için geri gelir
Belki arada Mine doğum yaptığında yeğenini görmek içinde gelebilir
Dimi bak olaya o açıdan bakan yok…
Oflaz Mine’yi kıskandığı için etrafını kadınlarla çevirmiş durumda
Bu durumda Mine’ne hissedecek… bu kez kıskanan o olacak
O da Oflaz’ın etrafında hep erkeklerin olduğu bir liste yapmak isterse ortalık bayağı karışır eminim :hyste

ZeZe

SZARAP
06.06.2011, 20:40
.

Burçin’immm hoş geldin canım…
Kurtuluş’un işi bitti güzelim artık nefret edilecek bir şey kalmadı
Ama Ekber bu hikayede olmasa da yine ortaya çıkacaktır… henüz ondan kurtulmadık :kz3
Ayvaz daha öncede izin vermedi abisinin katil olmasına yine izin vermez
Ayrıca bende vermem… ne gerek var Kurtuluş hapiste yatacakken Oflaz yatsın değil mi? :beee
Sorma Oflaz o düğünü iptal etseydi, ben 1 yılda gelemezdim o düğüne bir daha :hyste
Yahya ve Iraz’ın dans ettikleri kareler benimde gözümde daha iyi canlandırmama neden oldu

ZeZe

SZARAP
.

Bende Seko’ya teşekkürlerimi sunuyorum… bir bölümde düğünü bitirttirdi bana :kz1
Ekber’in sadece bir Sarıhan ile derdi var oda Ayvaz…
Ayvaz ilkinde olduğu gibi yine ağabeyine engel olmayı bildi…
Gerekirse hep engel olur… bunu yapmak için tereddüt etmez
Denizli yolculuğu konusunda en çok senin yorumlarını merak ediyorum
Yani bakalım hemşerini nasıl bulacaksın kendi memleketinde :whis

ZeZe

SZARAP
.

serraliz’immm hoş geldin canım…
Gelir gelmez benim hikayemi okuyup bitirmişsin…
Bu kadar hızlı gitmeseydin keşke, şimdi beklemek zorunda kalacaksın :soorry
O kadar bölümü sindire sindire okusaydın güzelim…

ZeZe

SZARAP
.

Gizem’immm hoş geldin canım…
Yok güzelim Kurtuluş artık sadece hapis damlarında gün sayıp, duvarı çizik atar :hsp
Ekber evet şimdilik geri çekiliyor, zamanı gelince tekrardan hortlayacaktır
Denizli yolcuğu haftaya başlıyor

ZeZe

SZARAP
.

Kurtuluş uzun çok uzun bir süre hapisten çıkmaması için Oflaz elinden geleni yapacaktır
Ekber’de bir süre olaylar unutulsun diye ortalarda gözükmeyecek

ZeZe

SZARAP
.

cullen97’mmm hoş geldin canım…
Yahya ve Iraz yaşları gereği daha kıpır kıpırlar… bol bol da atışıyorlar güzelim
Onları öyle yazmayı bende seviyorum
Kurtuluş bundan sonra yeterince acı çekeceği bir yerde ömür tüketecek :whis
O yüzden kimsenin bir şey yapmasına gerek yok…

ZeZe

SZARAP
.

Begüm’ümmm hoş geldin canım…
Hikayenin hepsini okuyup, bitirdiğinde daha ayrıntılı yorumunu merakla bekleyeceğim :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

Mevlüde’mmm hoş geldin canım…
Sana işlerinde kolay gelsin güzelim… okuduğunu bilmek yeter…
Kurtuluş-Güzide-Ekber… ehh okeye 4. bulmak farz oldu… bunların yanına kimi alsak ki, :hyste
Yaaa sorsanda diyebilecek zamanda değilim güzelim :whis
Ama Ekber intikam istiyor ve ilgilendiği tek Sarıhan Ayvaz…
Bence de Ohh Bee… :ymy nihayet düğünü yapıp bitirdik…
Sırada balayı-Denizli yolculuğu-doğum-sınav-Iraz’ın düğünü kaldı… :bk2
Anlayacağım bunların hepsini 6 bölümde bitirdim mi… benden rahatı yok :216

ZeZe

SZARAP
.

acakan’mmm hoş geldin canım…
Ayvaz ve Ekber başka bir hikayede iyi malzeme olacaklar zaten…
Ekber intikamından vazgeçmiş değil… Ayvaz’da onun peşini bırakmış değil :kz3
Zamanı gelince ortalığı iyi karıştırabilirler
Oflaz sadece işinde iyi diye –ki daha önce onu iş için tutan o, yani nasıl işini yaptığını biliyor-
Birde kardeşiyle geçmişi kapatmak için Ekber’i tuttu…
Ama Kurtuluş meselesini öğrensin, Ekber’in de canına okuyacaktır eminim :gun

ZeZe

SZARAP
.

şeta’mmm hoş geldin canım…
Hikayemdeki her iki çiftinde kendilerine göre hayranları sevenleri var
Esasların yanına yardımcı diye yazdığım Yahya ve Iraz gerçekten çok sevildi :blush
Bunu bilmekte beni çok ama çok mutlu ediyor

ZeZe

SZARAP
06.06.2011, 20:50
.

Şeyma’mmm hoş geldin canım…
Yeni yeni yüzler görmek çok güzel… umarım hepsini bir seferde okumak zorlamamıştır
Artık bölümler bayağı uzun olmaya başladı… :blush
Her iki çiftimi de sevdiğini görmek çok güzel…

ZeZe

SZARAP
.

Gözde’mmm hoş geldin canım…
Vallahi ben yakında o 3.lünün yanına birde 4.bulacağım okeye dönüp duracaklar
Ama merak etme güzelim herkes hak ettiğini fazlasıyla alacak :blush
Sadece Ekber bunu Satılık’ta değilde başka bir hikayede alacak
Nihayet düğünümüz bitti… :kz6 Herkes birbirini kıskanıp durdu düğün boyunca

ZeZe

SZARAP
.

Gamze’mmm hoş geldin canım…
Yaaa dimi Ekber efendi kendini çok akıllı sanıyor… :beee
Ama bilmiyor karşında birden fazla Sarıhan var…
Oflaz’ın şuan önceliği Mine ve kızıyken, doğru düzgün düşünemiyor olabilir
Ama Ayvaz olaylara dışarıdan bakan biri olarak gayet iyi düşünebiliyor
Yahya ve Iraz’ın Denizli maceralarını yazmayı bende dört gözle bekliyorum :dvl
Aklımda oldukça güzel sahneler var… orada bambaşka bir Iraz okuyacaksınız emin olun

ZeZe

SZARAP
.

Asuman’ımmm aşk olsun yaaa… :cr
Bende biliyorum uzadıkça uzadığını da… insan bari bunu böyle direk süleeemezzz :whis :hyste
Ama ne yalan o yük senden değilde benden kalktı… :216
Şimdi kalan konuları 6 bölümde yazıp hikayeyi bitirmekte iş :ys2
Sence ben bu hızlanmış halimle yapabilir miyim onu :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

MinikCadi’mmm hoş geldin canım…
Arkadaşın her kimse Hikayemi önerdiği için teşekkürlerimi ilet güzelim… :kz1
Sonunda seninde üye olup, okuman çok hoş…
Helede beğeneni medeni cesaret gösterip, yorum ile belirtmen ise ayrı bir güzellik
Bunun içinde sana teşekkür ediyorum canım :rs :kss

ZeZe

SZARAP
.

denizlili_seker’immm hoş geldin canım…
Sonunda… gerçekten de o kadar beklemeden sonra nikahımın kıyıldı çok şükür :kdd
Ekber sadece kahraman olmak için küçük bir oyun sergilemeye karar verip
Kurtuluş’u da başrole oturtturdu ama oyunu pek sevilmedi diyebiliriz :hyste
Oflaz biraz sakin kafa ile düşününce bu olayların gerçek yüzünü görmeyi başarır eminim
Hemşerin Yahya bakalım nasıl ailesine karşı sevdiği kızı koruyacak
İMZAM gerçekten harika değilmi… zaten kendi harika olunca imzada böyle harika oluyor :kz1

ZeZe